Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. i ja mooooocno przytulam obie dziewczyny :) kaska poszła.
  2. taaaa, :roll:akurat gorąco porządnie daje mi się we znaki :angryy:-tak płonę po skończonej codziennej pracy..... ale,ale trzeba przecież wymiziać Fineczkę :loveu:
  3. taaaa, :roll:akurat gorąco porządnie daje mi się we znaki :angryy:-tak płonę po skończonej codziennej pracy.....
  4. a potem następne :loveu:...następne:loveu:...napstępne.....:evil_lol:
  5. ha,juz na odrobaczenie jest kasa ,to bedą wirusowki i jak coś to do karmy ,
  6. [quote name='sonia71']to co tu będą na bieząco zdjęcia dziewczyn ?:)[/QUOTE] zdrapka żle mnie zrozumiałaś- ja nie domagam się tu zdjęc ,bo oglądam je tam.,to było pytanie do słów IVV z prośbą o wstawienie zdjęć tu na wątku i tylko tyle, skoro nie zamawiam allegro to poprosze o konto przeleje 50 zl. jako zaczątek skłaki na odrobaczenie i wirusówki (mimo że mam psiulę to nijak nie wiem jaki to koszt :(
  7. [quote name='IVV']napiszcie moze di Isadora by zrobila fajne ogloszenia takie jak Cloe miala :)[/QUOTE] wiem że Tola zamawiała u Selengi ale teraz patrzyłam że się skończyło ,trzeba by odnowić więć nie wiem czy jest sens robić nowe
  8. to co tu będą na bieząco zdjęcia dziewczyn ?:)
  9. to ja chyba będę odcinać kolejne dni w kalendarzu to może wtedy szybciej czas zleci:evil_lol: chciałabym żeby kochane zamojszczanki poszły do domków przed moim urolpem bo jak bedę śledzić maluszki :roll:
  10. ej,no coś ty im więcej osob reaguje na to się dzieje na wątku tym lepiej dla psiulków,przecież ,no nie-niech oglądają i sto razy jak ma wyjść z tego domek :)
  11. hi,hi,malagoś już je widziała :)
  12. dzięki isadoro :) ,poczekamy na zdrapkę to powie czy dziewczyny maja jakieś już allergo
  13. no i co ?jakie decyzje ,tylko żeby się domek nie rozmyślił ,jeteście w kontakcie ?
  14. nie mogę edytować-więc zdrapoko one mają allegro?- może isadora zniosla by jeszcze moją osobę ;) może jakieś plakaciki tylko jak rozwiązać sprawę info i zdjęć malutkich ?
  15. jestem za !Sziba i Pipi -przytulaczki nasze :)
  16. nie ma domku dla Abbci -nikt się nie odzywa? przytulaki dla Abbi -doszły pieniążki ?
  17. Isadora dziękuję :)-może teraz dzięki twojej twórczości Lila znajdzie domek tak jak Finka :),mizainako dla Lili :)
  18. tak FIFA -Fineczka ma domek pod Warszawą w Piasecznie ale nie ma transportu :(
  19. agusiazet szuka transportu do warszawy dla Agusia może polączyć ich razem ,zawsze to niższe koszty?
  20. agusiazet- skoro podjęłaś decyzję o powrocie psiulka do Aliny i szukasz tarnsportu do Warszawy to może by połączyć trasę z naszą zamojską Finką ona też pod Warszawę do Piaseczna co? odezwij się może do Toli.
  21. to Piaseczno to pod Warszawą? (ha, są aż 3 w calej Polsce) luknęłam w transportowym czy może ktoś teraz jedzie żeby doczepić ale nikt,Alii oferuje Warszawa-np.zamość -Warszawa ,może coś innego macie? ,
  22. dziewczyny chyba mały błąd jest na rozliczeniach -moje 10 zl. za VII wpłynęło 23.06.10 i powinno być dopisane do poprzedniej deklaracji a jestem jako nowa -soania71-dopisana na końcu (na przelewie chyba nic nie zmieniałam to powinno być sonia71)
  23. [quote name='agusiazet']Dziękuję Raduniu, ja też w to wierzę, że taka sytuacja już się nie powtórzy!!![/QUOTE] jesten daleka od oceniania cię ,wiem że pomagasz psiakom i nie pozwoliłabyś sobie na wyrządzenie swiadomej krzywdy któremu kolwiek ,tylko mam prośbę wsłuchaj się w swoje serducho ,czy ono pozwoli żebyś zaufała człowiekowi który naraził inne psiule na ból i starch ,może trzeba dać drugą szansę ... ale to twoje serce ...jeżeli choć trochę kołace z niepewności o Agusia to nie ignoruj tego ...
  24. ja tam żadnej Bibi nie znam :) Pipi- owszem ,dziewczyny na kolana przed wami padać nam trzeba za ten ostatni dzwonek dla maleńkiej ,kochane kruszynki wymęczone dzisiejszym dniem ,ale razem dadzą radę przejść wszystko :)
×
×
  • Create New...