Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16966
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. A z jakiego rejonu burasek?Ja mam dużo zapytań z mojego ogłoszenia na Śląsk i jeszcze 4 będę ogłaszać.
  2. Wszystko w tym wypadku trzeba brać pod uwagę.I nie tylko tym.W przypadku każdej adopcji.Od tego są wizytatorki aby na miejscu ocenić. Wszystko przez to,że ogłoszenie moich kotów takie zainteresowanie wywołało.ponad 2 tys wyświetleń z 3 miast. Może inne potrzebujące domów koty skorzystają.
  3. Dziwnie,bardzo dziwnie.A może tak go zauroczył sielski widok u znajomej z Tomaszowa i ma warunki?Ja nie wiem.Moze warto sprawdzić wizytę.Mialam kiedyś pana spod Kraków,dom jednorodzinny,wybiegi na posiadłości a korytarz do wybiegów z okna domu.
  4. Hej!Mam to na uwadze cały czas.Juz mówiłam Isabel jak do mnie dzwoniła.
  5. Nie szkodzi,mi strasznie żal zmarnować miejsca i tych chętnych czekać zapisuje.Wizytatorka z Siemianowic powiedzia,że nigdy nie miała tak dużo wizyt pa.Wizyta na Tak.Lolek ma domek.
  6. Kurcze co się dzieje?Ludzie dzwonią i chcą koty.
  7. W Zwierzyńcu rzadko.Te u mnie to przez to ,że wylotówka z miejscowości.A tak ogólnie to wloczacych się po mieście,bezdomnych kotów nie widać.
  8. No ja w Zwierzyńcu ogolnie chmar kotów nie spotykam.U mnie wyjątek bo pod lasem.
  9. Pomogła mi Bgra.Zrobila ogłoszenia, dała kontakt na mnie,sama odpowiadała na wiadomości.Ja mam mega remont a i tak na słuchawkach na telefonie ciągle.Z transportem wydzwaniałam w końcu się udało.Nie pierws,a adopcja ode mnie.Mam zwyczaj zapisywać.Przydo się.
  10. Tak na Śląsk.Transport na poniedziałek.Ostatnia wizyta pa w sobotę.Pana od transportu mam powiadomić po ostatniej wizycie.
  11. A kogo ten transport interesuje Ciebie czy Dore?Czemu Ty posredniczysz? Pisałam-jak pa będą Ok to w poniedziałek.
  12. Ja organizuje transport Katowice,Siemianowice,Tychy.Jak pa będą Ok poniedziałek.
  13. Telefon dalej dzwoni.Mam już panią,która podała wszystkie dane,prosiła o informowanie co i jak bo wspomniałam, że są jeszcze trzy na wolnosci do zabiegów.Zamowila sobie koteczke,która dzisiaj miałam na klatce.
×
×
  • Create New...