Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16968
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Ciuszki dostałam.Słodkości dołożyłam. Zapraszam wszystkich miłośników naszych braci mniejszych.
  2. Trochę ciuszków i nie tylko.ZAPRASZAM
  3. Ja jeszcze raz zapytam czy konto Sary jak dotad z Arusiem? A zalegle za marzec,kwiecień Arusiowe na to stare co mialam. Będę miala odpowiedź to przeleje zaraz.
  4. Daly sie w południe przy karmieniu sucha wyglaskac!!!!!
  5. Na Roztoczu tez sa ostrezenia i jakoś dziwnie na dworze.
  6. Bgra wyczytała,że dachowce to rasa europejska i w zaleznosci od umaszczenia maja nazwy dodatkowe.
  7. Dzisiaj kotki mnie witaly,czekaly na karmienie.Jadly kolo nog3.A potem była toaleta.
  8. Tym bardziej dobrze,że wyjatkowe okazy-ciezko im idzie uwierzyc w czlowieka. Ale za to ja wierzę w kocia mądrość.
  9. Taki patent-jedzonko na podstawkach do kwiatów stawiam w progu pokoju.Zaczynaja jeść,podstawki jada po panelach w moim kierunku.A kotki jedza.Dojezdzaja z tym az do moich nóg.Przyzwyczajam je tak do bliskosci czlowieka.Koteczka z wyprezonym w gore ogonkiem sie pokazuje.
  10. Cierpliwość popłaca.Koteczki ciut smielsze.
  11. Jak jej nie kochać?W kazdym wydaniu-cuuudo!
  12. Złożyłam i wynioslam klatkę.Moze klatka zle im się kojarzy.
  13. Na rozne strony przemyslam zachowania kotów.Doszlam do wniosku,ze nie mozna w takim przypadku juz,teraz,zaraz podejmować decyzji.Sa bezpieczne,dostaja jeść,lis ich nie sciga. Taka jest moja decyzja-dac czas. Dziękuję Ula-Feta,ze wspierasz.
×
×
  • Create New...