Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Martwię się koteczka.Nie ma pospiechu ale potrzebna bedzie diagnostyka.
  2. Trudno opisać.zerknij na neta.Nazwa niewinna
  3. Pisalam,ze IvaI jakos dziwnie się porusza.Wychodzi z kryjawek,lasi się,mruczy ale te dzwne poruszanie...i robienie garba,przesuwajaca sie sierść jakby drgajaca.Siodmy dzien jak wyszla,jest trochę lepiej.Wyglada to na "zespół falujacej siersci".
  4. Ile razy nowe fotki tyle razy usmiech na twarzy.(Gajulka jest przeurocza,nie sposób nie usmiechnac się.
  5. LEO Dalej sie chowa.Dzisiaj 5 dzień jak go zawiozlam.Ale cala rodzinka twierdzi,że nie na pospiechu,że przygotowani na taka sytuacje. IVA ma humorki.Raz miziak,innym razem czmycha.Syn twierdzi,że z nim kotoczka zaprzyjaznia się. Moze mnie kojarzy z klatkami,transporterami,szpilami... Z jedzeniem na szczęście też.Wtedy poociera się,daje się pogłaskać ale widać,że nieufnie.
  6. W tamtym tygodniu trafilam na promocje suchej.Teraz zakup mokrej.
  7. Wczoraj wieczoem Leo laskawie wyszedl,pochodził,dal sie pooglądać.A dzisiaj kota nie widzieli...
  8. Pamietasz tę mordke ewu? Przywiozlas go do mnie kawal drogi,ratowalas.... Niech to bedzie miod na twoje zbolale serce po smierci Dunia.Dunio odszedł i bylaby to smierc bezsensowna gdyby jego miejsca nie zajął inny biedak. Deklaracja zostaje.
  9. Dziewczynka coraz bardziej ufna.Troche dziwnie chodzi.Musze ją poobserwowac.Czy to nawyk uciekania i stad inne poruszanie się? Jakis informacje co dzieje się przystojniakiem Leo będę dzisiaj miala.
×
×
  • Create New...