Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16966
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Mi wetka powiedziała, że kontakt z wirusem i przeżycie oznacza nabycie odporności. Jednak w niesprzyjających warunkach choroba może się uaktywnić.Dlatego takie koty nie powinny być wychodzące,muszą być szczepione od innych wirusowek.i unikać stresu. Brałam z Lecznicy w Izbicy dwa z nosicielstwem Maćka i Czarka.Szukalam wszędzie informacji.Weta pytałam na co zwrócić uwagę. Wiedza, że kot jest nosicielem pozwala na ukierunkowanie leczenia.To informacja dla lekarzaZ tego co mówi mój wet.-kota z innych dolegliwości leczy się normalnie ale kontroluje nosicielstwo.
  2. Tysiu,kotki są zdrowymi nosicielami.Gdyby miały zachorować to nastąpiłoby to zaraz po kontakcie.
  3. Leo i reszta miały do dyspozycji duży pokój mojego syna.Taki mam układ mieszkania,że wychodzi się na boczny korytarz a potem wejście na poddasza.Wlasnie znowu zwiał.
  4. Bardzo,bardzo rzadko z miziaka np. na agresywnego.Leo agresywny nie jest.Szturmuje te drzwi,którymi go przyniosłam z dworu.
  5. We wtorek druga dawka szczepień na wirusowki.Porozmawiam jeszcze z moim wetem co do Leo. Młoda wetka w lecznicy weterynaryjnej powiedziała, że hormony wyciszają się nawet do pół roku.Moze to jest przyczyną?(kastracja-30 marzec). U mnie jak by nawet w końcu udało się uciec to będzie na swoim terenie z matką.
  6. W piątek byłam w lecznicy wet.Mloda lekarka interesująca się nie tylko leczeniem ale i kocią psychiką mówiła o bardzo rzadkich przypadkach zmiany usposobienia kota po kastracji/sterylizacji i,że nie koniecznie musi to się dziać zaraz po.
  7. Kotka-matka młodych po sterylce u mnie w domu zachowywała się podobnie.Koniecznie chciała się wydostać.Na dworze,spokojna,miziasta.
  8. Raz wyszedł,poczuł przestrzeń,zakamarki i tam go ciągnie.
  9. Jak nie ucieknie z pokoju co ciągle próbuje robić-dalej do kuwety chodzi.Bez przerwy atakuje drzwi.
  10. Grzebię gdzie mogę i wychodzi na to, że na chęć ucieczki feromony nie pomogą.
  11. Czy w przypadku chęci ucieczki stosowanie feromonów ma sens
  12. Przez wiele lat opieki nad kotami nie miałam przypadku typu Leo.Sama nie wiem co robić.Tabletki poleciła wetka, nie musiałam kupować całego opakowania.Licze się wręcz z tym,że Leo może mieć taki charakterek.I tak naprawdę nie jestem przekonana do feromonów.
  13. Chciałam dzisiaj kupić obroże z feromonami dla Leo.U mnie nie mają,10 km dalej też nie.Takie to uroki mieścin małych.Wetka sprzedała mi na sztuki 10 tabletek Calm-Vet dla kotów.
  14. Właśnie widziałam też swoje wypromuje na następny tydzień chociaż tutaj u siebie miałam tylko dwa telefony.
  15. Tak zgadza się,sobotnio-nidzielnie-bardzo dużo telefonów.
  16. Przy tylu telefonach ktoś znów tak jak przy wyadoptowane czwórce zechce czekać,może to i lepiej.Ci którzy czekają pomimo odleglosc są wiarygodni,nie robią nic na hura. Przynajmniej ja to tak odbieram.
  17. Ciągle mam telefony z ogłoszeń Bgra na Śląsk. Dużo odpada, rezygnują ze względu na odległość.
  18. Dla miłośników buraska. Pani pytająca o Leo przysłała.Takiego miała.
  19. Dzięki Tysiu.Zaraz poszukam na wysyłkowych.
×
×
  • Create New...