guccio
Members-
Posts
16970 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
47
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by guccio
-
Ivo ma domek. Dostałam telefon o kotka.Wybranek Ivo. Koło Kedzierzyna-Kozle.Jakis dobry duch czuwał bo wizytatorka na tej samej ulicy,zna ludzi.Jeszcze większe zaskoczenie-przyjada po kocurka. Wszystko pozałatwiane,sprawdzone.Mowili coś po niedzieli.Po dwudziestej zadzwonili czy będzie dla mnie problemem jak przyjadą zaraz,czyli w nocy. Przyznam,że mnie zamurowało.Do przejechania 900 km!!! Myślałam,że się przesłyszałem.Byli po pierwszej w nocy. Jesteśmy w kontakcie.Ivo jak to kot po zmianie miejsca.Bedzie tam wizyta jeszcze.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cudny pyszczek.