Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Przy tylu telefonach ktoś znów tak jak przy wyadoptowane czwórce zechce czekać,może to i lepiej.Ci którzy czekają pomimo odleglosc są wiarygodni,nie robią nic na hura. Przynajmniej ja to tak odbieram.
  2. Ciągle mam telefony z ogłoszeń Bgra na Śląsk. Dużo odpada, rezygnują ze względu na odległość.
  3. Dla miłośników buraska. Pani pytająca o Leo przysłała.Takiego miała.
  4. Dzięki Tysiu.Zaraz poszukam na wysyłkowych.
  5. Przed chwilą rozmawiałam z domkiem Ivo.Kotek trochę się chowa ale pani twierdzi, że jest coraz śmielszy.W nocy przychodzi spać do łóżka i... lubi oglądać telewizor. Nie mruczy jeszcze,nie myje się.
  6. Leo wkurzył się na mnie przy łapaniu na poddaszach.Byly zęby i pazury.Musialam ancymona wsadzić do klatki.Szturmowal drzwi,nie było możliwości wyjść bo maleńka szparka i kota nie ma.
  7. Maciek był ponad pięć lat wolnozyjacy dzikus.Potem 10 miesięcy w klatce. Od 1.5 roku u mnie.Ani mu się śni dawać nogę.
  8. Dzwoniła pani w sprawie Leo.Wytlumaczylam jaka sytuacja,że trzeba poczekać.Koniecznie chce zwiac.Przy wychodzeniu nie sposób go powstrzymać.Albo skacze nad,albo miedzy nogami.Przepada na poddaszach.Tak już czwarty dzień.Cale szczęście do drzwi wyjściowych daleko.
  9. Leo tak się rozbisurmanil, że chwilowo muszę się wstrzymać z adopcją. U Ivy jakaś dziwna cisza zapadła ze strony domku.
  10. Wizyta przełożona.Sprawy zawodowe wizytatora. Oby tylko domek nie rozmyślił się.
  11. Pani od Iwo pisała dzisiaj,że je i nawet nieśmiało próbował wejść do łóżka.
  12. Wczoraj łaziłem wykonczona ale dzisiejszej nocy odespalam.
  13. Ludzki odruch,nie sposób wzruszyć się.
  14. Bgra-zaczarowalas ten Śląsk swoimi ogłoszeniami !
  15. Dzisiaj wizyta dla koteczki.Katowice. Burasek,czekamy aż państwo osiatkuja okno lub pani druga przetestuje swojego kota.
  16. Coś koło tego,tylko ja śpioch.Nie dość,że czekałam to potem zasnąć z wrażenia nie mogłam.
  17. Ivo ma domek. Dostałam telefon o kotka.Wybranek Ivo. Koło Kedzierzyna-Kozle.Jakis dobry duch czuwał bo wizytatorka na tej samej ulicy,zna ludzi.Jeszcze większe zaskoczenie-przyjada po kocurka. Wszystko pozałatwiane,sprawdzone.Mowili coś po niedzieli.Po dwudziestej zadzwonili czy będzie dla mnie problemem jak przyjadą zaraz,czyli w nocy. Przyznam,że mnie zamurowało.Do przejechania 900 km!!! Myślałam,że się przesłyszałem.Byli po pierwszej w nocy. Jesteśmy w kontakcie.Ivo jak to kot po zmianie miejsca.Bedzie tam wizyta jeszcze.
  18. Ogłoszenia Bgra wyróżnione do 25-go,moje do 23-go.Daj znać gdy,od podać gdy y coś jeszcze było.DzisiJ dwa numery podałam Sue.
×
×
  • Create New...