Ja też myślę o bazarku,za Feliway dałam 80 zł.Byly szczepienia,karmy mam na jakiś tydzień.Na ten moment udało mi się do klatki bytowej XXL zwabić buraska z poddaszy.Zostala koteczka.Popsikalam wcześniej feromonem.Dziala czy przypadek?
Iva i Leo zachowują się w tej chwili jakby żyły na wolności.Chodza po korytarzach,poddaszach, chowają się.przychodza do pokoju tylko jeść.
Spróbuję z feromonami.
KOTKI OD ULA-FETA.Pani od Uli jest z Chojnic.Ogloszenia bardziej na Piła Gdańsk Bydgoszcz itd.Poznan może?
Ula jak wróciz pracy wieczorem to napiszę o korkach.
Moje biedule zrobiły się płochliwe,nie chcą kontaktu z człowiekiem.Zmartwiona tym jestem.Minal tydzień jak to trwa.Leo cwaniaczek,zagląda, siądzie i obserwuje,koteczka chowa się po kątach.