Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16978
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Ja też myślę o bazarku,za Feliway dałam 80 zł.Byly szczepienia,karmy mam na jakiś tydzień.Na ten moment udało mi się do klatki bytowej XXL zwabić buraska z poddaszy.Zostala koteczka.Popsikalam wcześniej feromonem.Dziala czy przypadek?
  2. Iwo ok.nawt gdzieś zdjęciamam ale nie są dobrej jakości.
  3. Czarnulka już w drodze?Dobrego kociego życia.
  4. Iva i Leo zachowują się w tej chwili jakby żyły na wolności.Chodza po korytarzach,poddaszach, chowają się.przychodza do pokoju tylko jeść. Spróbuję z feromonami.
  5. PW wysyłam.Bardzo się cieszę,że jest domek.Bgra ma "dobrą rękę" do ogłoszeń.
  6. Wet był dzisiaj z drugą szczepionką.Na piątek dowiezie feromony.
  7. I nakręcone kluczykiem rozkosznie mruczeć....
  8. Leo zaprosił do towarzystwa Iwe i oba harcuja po bocznych pomieszczeniach.Do pokoju przychodzą jeść, pić.Zachowuja się jak na wolnosci.
  9. Smsy z panem Bezika (na zdjęciach wyżej) Ja: Dobrze, że nie wpadł na pomysł , żeby wskoczyć do lodówki. Pan: Wpadł,tylko nie zdążyłem zdjęcia zrobić.
  10. Kiedyś był u mnie na tymczasie-teraz od tamtego roku w Krakowie. Bezik-Bzik.
  11. KOTKI OD ULA-FETA.Pani od Uli jest z Chojnic.Ogloszenia bardziej na Piła Gdańsk Bydgoszcz itd.Poznan może? Ula jak wróciz pracy wieczorem to napiszę o korkach.
  12. Ula-Feta ma mi przysłać zdjęcia nowe od tej pani.Jak będą to wstawię.
  13. Ta pani od Ula-Feta wyadoptowane dwa do jednego domu.Zwrocili,bo koty im po domku latały.......
  14. Moje biedule zrobiły się płochliwe,nie chcą kontaktu z człowiekiem.Zmartwiona tym jestem.Minal tydzień jak to trwa.Leo cwaniaczek,zagląda, siądzie i obserwuje,koteczka chowa się po kątach.
  15. Może tak jak ja załóż kotkom wątek.przeciez u mnie podobna sytuacja.Moze Bgra coś na FB zadziała.
  16. Podeślij na PW adres e-mail,tak mogę podesłać link,inaczej nie umie.
×
×
  • Create New...