Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. W domkach same dobre wiesci.Prowodyrem jest Leo.Iva idzie za nim.Gdyby nie nosicielstwo najlepszym wyjsciem byloby wypuszczenie kocurka.To on rwie sie na wolnosc.
  2. Wypuściłam na noc z klatki Ive i Leo.(ile mozna trzymać w klatce).Rano wchodziłam do pokoju a kociury pod nogami znów uciekły. Zobaczę czy wrócą.Od 25 marca są u mnie.To już sporo czasu.W kenelu mruczusie i miziaki,wypuszczone-male poldzikuski.
  3. Właśnie przelalam dla Fabii.Zapomnialam wpisać nick. Tytuł. Fabia-marzec,kwiecień.
  4. Leo i Iva ciut sie wyciszyli.Iva nie kladzie po sobie uszek i zaczela myziac sie do...Lea.Leo zaczal mruczec.
  5. Dobrze,ze tam nie pojechal,zostawilby na meke stworzenie a sam by sie goscil po kilka dni...
  6. Moj osobisty Czarek,zabrany z Izbicy razem z Maćkiem.
  7. Dzisiaj udało mi się odłowić z poddaszy koteczke. Leo i Iwa uspokoili się ale na początku był wielki bunt. Może za wcześnie przedtem wypuściła je z kenela.
  8. Ja też myślę o bazarku,za Feliway dałam 80 zł.Byly szczepienia,karmy mam na jakiś tydzień.Na ten moment udało mi się do klatki bytowej XXL zwabić buraska z poddaszy.Zostala koteczka.Popsikalam wcześniej feromonem.Dziala czy przypadek?
  9. Iwo ok.nawt gdzieś zdjęciamam ale nie są dobrej jakości.
  10. Czarnulka już w drodze?Dobrego kociego życia.
  11. Iva i Leo zachowują się w tej chwili jakby żyły na wolności.Chodza po korytarzach,poddaszach, chowają się.przychodza do pokoju tylko jeść. Spróbuję z feromonami.
  12. PW wysyłam.Bardzo się cieszę,że jest domek.Bgra ma "dobrą rękę" do ogłoszeń.
×
×
  • Create New...