Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Leo w nowym domku na chwilę wyszedł,pokazal się jak wygląda i znow się schowal.
  2. Koteczka spokojna,calkiem inaczej sie zachowuje.Obciera się,siadla kolo mnie,wymyla się.Dala sie wziąć ale na kolanach nie została. Moze i Leo sam bedzie inny.
  3. A ja kazda adopcję.Czasami w ciagu ponad dziesieciu lat jako DT mialam ochotę zrezygnować.Z powodu bardzo bolesnych rozstan z tymczasowymi psami,kotami.
  4. Dziękuję.Kazda adopcje bardzo przezywam(to juz ponad 10 lat).W tym przypadku mam ten komfort psychiczny,ze blisko.
  5. Na cierpliwosc stawiam.U mnie zdala egzamin.A byl taki moment,ze bliska bylam rezygnacji.
  6. Czmychnal z teansportera za biurko,tyle go widzielismy.Twierdza,ze beda cierpliwi. To ja ocenilam,ze mozna próbować.
  7. I wyglada fajnie.Juz wczoraj jak przyjechali i sterczeli pod domem czekajac na kota zrobili na mnie dobre wrazenie.Przygotowani na dlugi okres adoptowania się kocurka do nowego miejsca.Zamowili feromony zeby ulatwic kotkowi zadomowienie,zamowili karme jaka sugerowalam.Balkonu,tarasu nie ma.W oknach moskitiery na stale.Taki starego typu parterowy dom.
  8. Niby to dla ich dobra,ale czy nasi milusinscy tak samo myślą?
  9. Leo dzisiaj pojedzie.Strasznie sie buntuje.A ja przezywam.Przyszedl na glaski.Capnelam i do klatki,ktorej kocurek nie cierpi.Naduzylam zaufania.
  10. Z Leo to nie przejdzie.Klatki,trznsportery dzialaja na niego jak przyslowiowa plachta na byka.
  11. I wie kto do klatek pakuje.Wyczul moje zamiary.
  12. Jak nie ulec takiej czarodziejce.
  13. No i masz babo klopot.LEO coś wyczul.Nie przyszedl się myziac,do miski z jedzeniem tez nie.Panstwo pojechali bez kotka.Umowilismy się,ze sama dowioze.
  14. Az nie wierzę.Na Bolo pani z B.B. czekała prawie miesiąc(też buraska).
  15. Dzwonili.Jutro kocurka zabiora po poludniu.Maja do mnie 18 km.Leo w tej chwili ufny do mnie,miziak.To jest super rozwiazanie.Panstwo dadza mu czas.Zawse moze wrocic.
  16. Od dwoch tygodni pani z Bilgoraja CZEKA na Leo.To jest tak blisko,że mozemy pozwolic sobie na próbną adopcję.Leo w tej chwili miziak,do glaziania pierwszy,kochany.Wiecej bede wiedziala wieczorem. Trymajcie kciuki.
  17. Leo robi się miziaczek,koteczka da sie poglaskac ale bardziej plochliwa.
×
×
  • Create New...