Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Dobry i ten remis,zostają jeszcze,jakaś szansa jest.
  2. Na zdrowie bezdomniakom.Pani M. oplacila transport z wlasnej kieszeni i naszą pomoc bazarkowa przeznaczyla na karmienie 15 bezdomniakow.Podziwiam.
  3. Super pomysl z ta adipcja.Ja z Ula.O jak mi się marzy taki chlodzik nad wodą.
  4. I tak się rozłożył jak male dziecko.
  5. Radku,Olinka to sunia.owczarek walijski.Mam i koty i psy.Dokladnie 2 i 2.
  6. U mnie Olina od wiosny 2012.Podobno 2-letnia adoptowalam.Ale wet.mowil,ze nieco wiecej.
  7. Myslimy,rozmawiamy,Jola,Ula,ja,teraz Ty.Tu na tym wątku.Poczekaj chwilę.
  8. A ile ma lat Gajka.Pewnie gdzies pisalo...Moja Olina ma miedzy 11 a 13.I tez bardzo zle znosi wysokie temperatury.
  9. Pieniazek tam bardzo potrzebny,reszty niestety nie ogarniemy.Moze pani M.troche lzej ze ktos daleko rozumie...
  10. Tego Gajulce życzę i Wam.Daj znać a ja kciukuje.
  11. Oj nie,nie choruj mordeczko.
  12. Ponimo wysiłków ludzi dobrej woli nie wszystkie koty przeżywają.
  13. Biedna,futra nie zdejmie...Nam jednak lepiej- mozemy zdjąć cos z siebie.
×
×
  • Create New...