Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16971
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. U mnie nie zapisuje,wychodzę z zapisywania,okazuje się,zr jest zapisane. Cyrki. I powiadomien nie mam.
  2. Iva bardzo pomału przekonuje się do kontaktu z czlowiekim.Sa dni,że czeka na mnie,pomialkuje o jedzonko,pomrukuje.Ale są i takie,ze się schowa. Falowania są ale rzadko i mało widoczne. Trzy tygodnie odkad jest z nami sama.Jest zdecydowanie inna (9 rok jak jestem dt). Jeszcze z tydzień i umawiam się na diagnozowanie. Apetyt Ivcia ma.
  3. Na nudy nie mozna narzekac.Dostarcza Zula rozrywek...
  4. Pogubilam się w momencie kiedy odszedł Feniks.Deklarowalam 10 zł.Zaplacilam wlacznie z majem.Na Kogo przeszla deklaracja?Na jakie konto wpłacać?Żadnej informacji nie miałam.
  5. Leo Wlasnie dzwonila jego pani.Kocurek aktywny ale w nocy.Je jak nikt nie widzi,nawet do łóżka włazi,też w nocy.Sa cierpliwi,uważają,ze to dobry znak.
  6. Iva Wycisza się koteczka.Wet stwierdzl,że Ivci trzeba dać czas.Najpierw trzeba obserwować zachowania w dość dlugim czasie.Z diagnostyka niezbędną radzil poczekać.Objawy cofaja się.
  7. Leo. Zaczął wychodzić do jedzenia w dzień.Dalej większość dnia chowa się.
  8. Pozniej napiszę.Umowilam się na kontakt dzisiaj. Z Wafelkim i Krecikim trudna sprawa.
  9. Serdecznie zapraszamy.Mamy w ofercie większe rozmiary bluzek.
  10. Takie rarytasy.Bardzo Ivci teraz potrzebna bo jedną z przyczyn zespolu noze być stres i tezeba bardzo dobrze odżywiać.
×
×
  • Create New...