Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Dobrze,ze moje psice mniejsze.Wyro moje mniejsze,2 psy + 2 koty miejscowke sobie u mnie zrobily.
  2. Umowilam Livcie na badania. Środa-prawdopodobnie 240 zł (morfologia,nerki,wątroba,tarczyca)
  3. A moja dwójka doroslych pociech dalami 40 zł na Luke.Prosze numer konta.Zaraz przeleje. ...
  4. Bolek Jeszcze w lecznicy ale jest informacja:przepuklina. Ufffff....
  5. Bolek Dziś Boiek ma zabieg.Pani Bozena zaraz po adopcji wyczula na boku maly guzek. Bodajze 17 tego kwietnia,przy drugim szczepieniu zglosila problem lekarzowi.Kazal obserwować .Niestety powiekszal sie.Mowa wstepnie o przepuklinie. Wieczorem bedzie wiadomo. Trzymajmy kciuki.
  6. Sedecznie zapraszamy.
  7. Są na koncie pieniążki. Dziękuję. Po niedzieli jadę z Ivcia na rozszerzone badania krwi. Koteczka coraz bardziej "do ludzi".
  8. Maciek Wycofany,nieadopcyjny .Od półtora roku u mnie.Jest dobrze,ale nie na kolanka..... I rewelacja
  9. No ja po niedzieli z Ivcia na badania.Czy wiesz coś o psiuni od iwna5702,ktorej mamy pomóc?
×
×
  • Create New...