Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Dzwonili.Jutro kocurka zabiora po poludniu.Maja do mnie 18 km.Leo w tej chwili ufny do mnie,miziak.To jest super rozwiazanie.Panstwo dadza mu czas.Zawse moze wrocic.
  2. Od dwoch tygodni pani z Bilgoraja CZEKA na Leo.To jest tak blisko,że mozemy pozwolic sobie na próbną adopcję.Leo w tej chwili miziak,do glaziania pierwszy,kochany.Wiecej bede wiedziala wieczorem. Trymajcie kciuki.
  3. Leo robi się miziaczek,koteczka da sie poglaskac ale bardziej plochliwa.
  4. Leo zaczyna plątać się pod nogami jak chce jeść..
  5. Ciuszki dostałam.Słodkości dołożyłam. Zapraszam wszystkich miłośników naszych braci mniejszych.
  6. Trochę ciuszków i nie tylko.ZAPRASZAM
  7. Ja jeszcze raz zapytam czy konto Sary jak dotad z Arusiem? A zalegle za marzec,kwiecień Arusiowe na to stare co mialam. Będę miala odpowiedź to przeleje zaraz.
  8. Daly sie w południe przy karmieniu sucha wyglaskac!!!!!
  9. Na Roztoczu tez sa ostrezenia i jakoś dziwnie na dworze.
  10. Bgra wyczytała,że dachowce to rasa europejska i w zaleznosci od umaszczenia maja nazwy dodatkowe.
  11. Dzisiaj kotki mnie witaly,czekaly na karmienie.Jadly kolo nog3.A potem była toaleta.
  12. Tym bardziej dobrze,że wyjatkowe okazy-ciezko im idzie uwierzyc w czlowieka. Ale za to ja wierzę w kocia mądrość.
  13. Taki patent-jedzonko na podstawkach do kwiatów stawiam w progu pokoju.Zaczynaja jeść,podstawki jada po panelach w moim kierunku.A kotki jedza.Dojezdzaja z tym az do moich nóg.Przyzwyczajam je tak do bliskosci czlowieka.Koteczka z wyprezonym w gore ogonkiem sie pokazuje.
  14. Cierpliwość popłaca.Koteczki ciut smielsze.
×
×
  • Create New...