Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. I jeszczee
  2. Tak samo pomyslalam
  3. A tutaj Kama w domku.
  4. Wysyłałam,nie mam potwierdzenia,że wiadomość poszła.
  5. Wyślij mi MMS to wstawię.Nr telefonu na PW.
  6. Ogólnie to nie schodzę z 7 miu. Moje adopciaki i tymczasiaki. I do rymu-wszedzie kłaki, kłaki
  7. Znam historię z Twoich opowiadań. Jak mogę to pomogę. Wkrótce bazarek.
  8. Moja Olina typ owczarek walijski.Nie wiem który tak sierścią sypie-Buli,Olinka?
  9. Mam dwa i nie wiem w końcu który"produkuje" tony sierści.
  10. Pamiętam słowa pani od Bola -taki kot też kot,ja się tego nie boję, zrobię wszystko żeby żył.
  11. Miał wyjątkowe szczęście.Pani kontroluje nosicielstwo białaczki,szybko zareagowała na przepuklinę,operowany był.
  12. Buli to taki"wieśniak".Taki typowy podwórkowy.Tylko furminator daje radę.
  13. Dołączę i ja. Napiszę tylko,że jak adoptowałam Bulinka to w życiu bym nie pomyślała, że gladizutki, krótkowłosy będzie najgorszym "sierściuchem".
  14. Też się cieszę.Na ten moment troszeczkę niepewny.Kocurek rezydent niezbyt dobrze czuje się z Perełką.Pani bardzo waiczy żeby Perełka została.Nie ma walk tylko stres b.duzy kocurka. Kciuki potrzebne
  15. Pierwsze wieści takie-pani dzwoniła i pytała o to czy u mnie Perełka też taka pazerna na żarcie. Pazerna ,zostało jej z tej biedy,czy przejdzie? Może trzeba czasu.
  16. Perełka jest rozrabiaka-taki żywioł. Chciałaby rządzić ale Pelagia nie daje.Jak ma dość ukropka to łapą potrafi przyłożyć. Śmiesznie to wygląda.Dostaje od starej Pelagii "z liścia" i daje spokój
  17. Na dług Pelasia przelałam do Izbicy 55 zł (z bazarku).
×
×
  • Create New...