Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Jak rozśmiesza to dobrze. Powiadaja,że śmiech to zdrowie-i tego życzę.
  2. Fotki wstawiam chociaż większość jest na bazarku Joli
  3. To ja rozumiem,niedaleko mojej Bydzi.....
  4. Moje psy kochają koty.Chyba tak mają...
  5. Też nie mogę.Mam dwa swoje adoptowane kocurki bialaczkowe,dwa psy adoptowane. A na tymczsie w domu 5 szt.koty. Całe szczęście,tymczasy mają osobno.Ale to już ciut za dużo jak na mnie jedną.
  6. Jola,Ula-bardzo dziękuję. Miało być max tymczasowa w domu 3 szt. A zrobiło się 5. Również zapraszam.
  7. Ta większa miała być chwilowo, ktoś zrezygnował, została -wyrzucic przecież nie mogłam.Chude to to,śladu brzusia,a dzisiaj rano i/w
  8. Mam jeszcze weselnej.Chudziutkie"cudo"siwe okazało się kotką -jest jedno kocie.No cyrki.
  9. Labki chyba mają w genach namolnosc,znam to. Ale ta cecha jest mimo wszystko przeurocza.Jak nie kochać?
  10. Jest, tym bardziej,że każdy inaczej drze paszczę czekając na jedzonko Prawdziwa "kocia muzyka".Nie ma w tym powiedzeniu przesady.
  11. Nic ciekawego,siwy kotek miał być chwilowo,niestety ktoś się wycofał. Maszka jest już rok i wreszcie coś drgnęło. Dotknąć dalej się nie da ale zaczyna ocierać się o nogi,nie ucieka z paniką. Są jeszcze starsze Pelagia i Jozia. Całe szczęście, że są w osobnym pomieszczeniu bo chyba bym o koty się przewracała.
  12. Jak nie myśleć o Gajulce? Uśmiechem zawojowała moje serce.
  13. Pan mieszka przez płot ze sklepem i opowiadał jak ludzie z samochodów wyrzucają.
  14. To cudo to nie wiem nawet czy to chłopak czy dziewczyna.Nie chcę stresować. Jest u mnie czwarty dzień.Na razie nieśmiały,nieufny ale bez drapania i syczenia. Błąkał się okolo3 tygodnie pod Stokrotką.Starszy pan zaopiekował się i szukał pomocy.Zgadalo się w lecznicy wet.
  15. Cały czas trzymam za " mordkę" i za Ciebie i Igusia i "lepszą połowę".
  16. Zgadzam się całkowicie z powyższymi wpisami. Przeszłam przez usypianie dwa razy. Plakalam,serce bolało.....Ale wiedziałam, że to dla dobra tych naszych kochanych...
×
×
  • Create New...