guccio
Members-
Posts
16973 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
47
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by guccio
-
Jak rozśmiesza to dobrze. Powiadaja,że śmiech to zdrowie-i tego życzę.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Labki chyba mają w genach namolnosc,znam to. Ale ta cecha jest mimo wszystko przeurocza.Jak nie kochać? -
Nic ciekawego,siwy kotek miał być chwilowo,niestety ktoś się wycofał. Maszka jest już rok i wreszcie coś drgnęło. Dotknąć dalej się nie da ale zaczyna ocierać się o nogi,nie ucieka z paniką. Są jeszcze starsze Pelagia i Jozia. Całe szczęście, że są w osobnym pomieszczeniu bo chyba bym o koty się przewracała.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jak nie myśleć o Gajulce? Uśmiechem zawojowała moje serce. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Miss obiektywu. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cały czas trzymam za " mordkę" i za Ciebie i Igusia i "lepszą połowę". -
Zgadzam się całkowicie z powyższymi wpisami. Przeszłam przez usypianie dwa razy. Plakalam,serce bolało.....Ale wiedziałam, że to dla dobra tych naszych kochanych...