Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Na dług Pelagii z mojego bazarku przelałam do Izbicy 90 zł.
  2. Z mojego bazarku przelałam na konto lecznicy 90 zł.
  3. Ma swoje lata i łapka niedawno operowana.
  4. Niewyraźne,bo Perełka to żywe srebro i bardzo garnie się do człowieka i innych tymczasowych. Musiałam zamknąć-nieodrobaczona,nieodpchlona.Jeszcze za wcześnie na te zabiegi.Trzeba odczekać po zabiegu.
  5. Ślepak że mnie,doczytałam maseczki. Przepraszam
  6. Ślepak że mnie,doczytałam maseczki. Przepraszam
  7. Zdjęłam dzisiaj ubranko Perełce,wszystko ok.
  8. Będę miała maseczki na bazarku na początku czerwca.
  9. Pozbierałam rachunki od 1 kwietnia. Pelagii trzeba było dopasować jedzenie. od 1 kwietnia do dzisiaj wyszło 173.34 zł.
  10. Jestem szczęśliwa, że chociaż jednej biedzie udało się pomóc . Teraz odpchlanie odrobaczanie,szczepienia i w świat do domku. Wzięliśmy koszty Perełki razem z Sue bo moje bazarki kiepsko.....
  11. Z tego co wiem to Perełka była koło domostwa,nigdy nie była w domu.Mala ,zabiedzona,z widoczną ciążą.Nie przeżyłaby kocenia-taka mała i wychudzona.Jedyne co jadła od czasu do czasu to zupa pomidorowa... W/g jej "opiekunów" kot sam się wyżywi.
  12. Już postanowione, Perełka nie wraca.Wspolczuje Sue,musi to jakoś rozegrać. To wdzięczny maleńki miziaczek z tej Perełki.
  13. Będę się powtarzać. Przecudna jest!!!!!
  14. Zapraszam na zakupy.
  15. Na 10 dni na tymczas,po sterylce. Smutna jej historia,serce mi pęka.Wroci do pijackiej patologii. Tak kombinuję,że może wykupić? Młodziutka,nie ma roku, śliczna, łagodna.Oglaszac.Koszty razem z Sue by były. Co wy kochani na to?
  16. Wczoraj zauważyłam ,że Pelasia je jakoś dziwnie.Dzisiaj było jeszcze gorzej. Akurat dzisiaj szczepilam psy.Wet. obejrzał pysio. Dziąsła paskudne.
  17. Tak odreagowywał wyjazd.Czyli wszędzie dobrze ale w domciu najlepiej.
×
×
  • Create New...