Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Zapraszam
  2. Uhm..Pani z tych,co tylko odpowiada,sama nie pisze. Zapytam.
  3. Odczekam kilka dni.Ale nie ukrywam,korci mnie pytać....
  4. Ja też cieszę się z postępów w zachowaniu Ivci.
  5. Pelasia jest przemiła. Był problem-nie chciała jeść.Okazalo się,że je tylko karmy z rybką. Ciężko jej to idzie(wogole nie ma zębów). To je. Pomimo,że piszę mus,trzeba jeszcze rozdrabniać.
  6. Tak koło dyszki ale mocno sfatygowana.Jeszcze w zeszłym roku rodziła,był zaawansowany kk,pyszczek w fatalnym stanie... Teraz bezzębna,wyleczona,straszny pieszczoch.
  7. Szykuję się do następnego bazarku. Część będzie na ten dług wcale nie taki mały.
  8. Napiszę trochę o Pelagii. Kotka przyjechała w sobotę.Od tamtym pory do dzisiaj nic nie jadła. Okazało się, że karmy na bazie rybek tylko lubi. Koteczka trzeba było usunąć wszystkie zęby, chorowała długo no i wiek. Jest bardzo miziasta,przytulasna.Posiedzi na parapecie,poociera się,pozwiedza i idzie spać.
  9. Pani od Ivcia obiecała coś dzisiaj podesłać. Pisała, że koteczka wczoraj po pięciogodzinnej jeździe była zmęczona i zestresowana.
  10. Przed chwilą dostałam wiadomość,że Ivcie odebrali w Krakowie adoptujący.Jeszcze kawałek do domu mają.
  11. Ivcia właśnie pojechała.Za jakieś 4 godziny będzie coś nowego.
  12. Sue!!! Policz ile zostało długu po Pelasi w lecznicy Będę robila bazarek to część na ten dług .
  13. Mowisz-masz
  14. Pelagia przyjechała do mnie.Straszny myziak!!!!! Mało tego-jest śliczna!!!
  15. To trzymaj bardzo mocno!!!Jutro około 15-tej wyrruszy..
  16. Jak wszystko do końca dobrze pójdzie jutro do DS pojedzie Ivcia. Nic nie pisałam żeby nie zapeszyc. Ale nie wytrzymałam.
×
×
  • Create New...