Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. To trzymaj bardzo mocno!!!Jutro około 15-tej wyrruszy..
  2. Jak wszystko do końca dobrze pójdzie jutro do DS pojedzie Ivcia. Nic nie pisałam żeby nie zapeszyc. Ale nie wytrzymałam.
  3. Około 5 kwietnia zrobię bazarek-50% dla piesia.
  4. Jestem u piesia,on musi być super ładny,tylko obrobić-jak piszesz.
  5. Ciężko na sercu ale to dla jej dobra.... 3 razy to przechodziłam...
  6. Z tego co sue pisze-Pelagia żyła na wsi,do domu chyba jej nie puszczali. W lecznicy okazała się bardzo przytulasna,kontaktowa,kochająca ludzi. Sue nich się wypowie,ja zaproponowałam BDT-pobyt kotki w leczicy-450 zł miesięcznie.Najlepsza opcja to DS.
  7. Ula-Feta prosiła o wstawienie.
  8. W listopadzie wzięłam na tymczas buraska. Ktoś inny finansował szczepienia,badania,utrzymanie. Ja dałam schronienie. W sobotę pojechał do DS.
  9. Dzikuska Maszka dała sobie zrobić zdjęcia!!!
  10. Wszystko minie,mordka szybko zapomni o niedogodnościach.
  11. Serdecznie zapraszamy!
  12. Ty też śpij spokojnie,mordka daje radę. Ma super opiekę.
  13. Gajulka wreszcie pozbędzie się lapkowego kłopotu.A kciuki mocno,mocno trzymam.
  14. Ja przepraszam,że się wtrącam. Powiem tak:jeden wet.chce ale nie może (np mój niezastąpiony,z sercem,o każdej porze dnia i nocy nie ma takiego sprzętu,laboratorium) A drugi ma a potrafił być chamski, odmówić diagnostyki. Nie wiemy jakie ten gabinet cudem znaleziony dla Drugiego ma możliwości.
×
×
  • Create New...