Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Wróciłam od weta. Iga - testy negatywne. Obydwie panny odrobaczone. Do leczenia oczy Igi.
  2. Dzisiaj po południu idę z "siwym" towarzystwem do weta. Testy,odrobaczanie.
  3. Oba są super. Zresztą super dla mnie jest każdy kot.
  4. Perełka to ta,która ma więcej białego na mordce.
  5. Pamiętacie Perełkę? O mało nie wróciła ale w końcu dogadali się z rezydentem.
  6. Maleństwo rośnie,bawi się myszką,zaczepia mamuśkę. Tor przeszkód to bok kuwety, włazi i wyłazi.Jedzonkiem wcale się nie interesuje.
  7. Z pomocą udało się niedawno uratować mamę z czwórką kociąt. Podobny los ich czekał.
  8. Jola,stokrotne dzięki za bazarek i skarbnikowanie
  9. Moja Olinka też sikając często kuca na jednej łapce
  10. Prosty,fajny program do kompresji zdjęć.
  11. Moja kociarnia też ma meble z przypadku. Kotom to nie przeszkadza.Moze ludziom.
  12. Sue robi bazarki na fb.Z moich fantów wyszło 133 zł. Zamówiła karmę dla moich tymczasow (tak się umówiliśmy) Wczoraj paczka dotarła.
  13. Zapraszam. https://www.dogomania.com/forum/topic/357093-dla-kotów-dużych-i-małychdo-31-sierpniado-godż20-tej/#comment-17910079
  14. Zapraszamy.
  15. Na tymczasie piąteczka. Czarny i bialy-dwa chłopaki- adoptowane.Przebywaja osobno. Są nosicielami wirusa białaczki.
  16. Każdy kot coś w sobie ma. Szkoda, że są tak bezwzględnie traktowane.Wszystkie po przejściach.
  17. To jeszcze wstawię pozostałe tymczasy. Całe szczęście,że są osobno. Przewracalabym się na kotach
×
×
  • Create New...