Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. ZAPRASZAMY
  2. Mam nową tymczske-Jozia. Starsza koteczka po przejściach. Później wstawię wątek Józi.
  3. Właśnie,20° to w sam raz.
  4. Jak tylko zameldują się na koncie dam znać.
  5. Podaję jej tylko pasztety,jeszcze rozdrabniamy widelcem.
  6. U Pelasia był wet.Znowu ma problemy z jedzeniem.Tragedii nie ma ale stan zapalny jest i to utrudnia jej jedzenie. Koszt-65 zł
  7. Pelasia bardzo lubi rybne karmy.
  8. Biedne psiaki i kociaki no i my.
  9. Super jest.Wspolnymi siłami udało się!!!!!
  10. To tylko sugestie.Moze coś z uchem wewnętrznym,bo mówiłaś,że zewnętrzne Ok.A za uchem drapie i wydrapuje.
  11. Pelagia też gubi ale nie "łysieje". Może tarczyca?
  12. Jak by nie było,biedak potrzebuje pomocy na już...
  13. Z Wywłoczki do Kosobody najmniej 15-18 km i drogi bardzo ruchliwe.
  14. Moje tak samo,szczególnie Czarek.Caly dzień śpi a w nocy łazi po mnie.
  15. To jest problem z tym sikaniem.Z jedzeniem też.Ale tutaj to może upały wpływają.
  16. Maleństwo i Skrzypek? Jak tak to super!
  17. I jeszczee
  18. Tak samo pomyslalam
×
×
  • Create New...