Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Iga na sterylce,mam ją odebrać po 16-tej. Coraz więcej zainteresowania kotką. Był konkretny telefon z Krasnegostawu , Świdnika.
  2. Był jeden konkretny telefon.Moze coś z tego będzie. Jutro Iga idzie pod nóż.
  3. Trzymam kciuki żeby nie chorowała.
  4. Dwa SMS z pytaniami...... Jedno głupawe,nie czytają? Wejść ponad tysiąc.
  5. Sporo tego..Ale jak pomaga to super.
  6. 50 % dla cudnego kudlaczka https://www.dogomania.com/forum/topic/357710-na-fafelka-od-alaskan-malamute-i-moją-tymczasową-kocią-piąteczkędo-30-pażdziernikagodż2000/page/2/#comment-17929018
  7. Zapraszamy
  8. Na Zamość dla Igi. To byłoby super.Blisko,pełna kontrola co dzieje się z kotka. https://www.olx.pl/d/oferta/siwo-niebieskie-cudo-szuka-domu-CID103-IDRrQsC.html
  9. Kochane dogo,jak nie wkurzają to aż dziwne.
  10. W moich postach właśnie się zaczęły,u Ciebie widzę normalnie
  11. A mój Bulinek zaczął po 4 latach sikać w domu. Jakaś podpowiedź?
  12. Kasiorka dawno u mnie tylko ja opóźniona z potwierdzeniem.
  13. Skupiona,bez roześmianego pychola też jest cuuuudo...
  14. Byłam z Józia u weta.Koci katar się odezwał niestety.
  15. Byłam dzisiaj na szczepieniach z Igą i małą. Iga na zabieg kastracji-25.09
×
×
  • Create New...