guccio
Members-
Posts
16975 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
47
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by guccio
-
Z mojego bazarku dla Pelagii wyszło 62 zł. Do 100 zł dołożył mój syn. Czyli na dług 100 zł zł.Wczoraj przelane do lecznicy.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dobrze,że Gajulka ma kogo wyprowadzać na spacer. -
Zapraszam w imieniu ULI-FETY
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Gajka w każdym "ubranku" jest cudna. -
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Mnie też nie zraża,dla mnie to bezduszne hieny-a niby swoi.
-
A u nas(zamojskie)-druga strona całego tego nieszczęścia. Handlowali i handlują,po domach(kołdry, sztućce itp) Chodzą i płaczą-kup bo uciekali,bo wojna,bo bieda,pomóżcie. Na moje pytanie-to z tym na sprzedaż uciekaliscie?-dostałam wiązankę. Bezlitośnie wykorzystują sytuację.Swoim rodakom naprawdę potrzebującym robią opinię. PS.To była konwersacja przez zamknięte drzwi
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Tak trzymać,tylko nie za bardzo szaleć. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
guccio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Gajulki? -
Była druga umówiona wizyta u weta.Pelagia dostała dwa zastrzole i leki do domu. Ma chore gardło gdzieś głęboko. Dzisiaj widać wyraźną poprawę.Jest żywsza i je całkiem inaczej. Nawet zaczęła mialczec a nie piszczeć.