Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. A to pani Bożena od Bolo przysłała jak wrócili do domu. Bolo
  2. Z mojego bazarku dla Pelagii wyszło 62 zł. Do 100 zł dołożył mój syn. Czyli na dług 100 zł zł.Wczoraj przelane do lecznicy.
  3. Dobrze,że Gajulka ma kogo wyprowadzać na spacer.
  4. Zapraszam w imieniu ULI-FETY
  5. Bolo chował się za kanapę. Panią swoją i jej koleżankę na podłodze usadził i dopiero coś pstyknelam.
  6. Ale dzień. Bolo z panią byli u mnie z wizytą.Potem powstawiam jakieś zdjęcia.
  7. Poleciała stała za marzec i kwiecień. Przytulam staruszka.
  8. Gajka w każdym "ubranku" jest cudna.
  9. Wesołych Świąt
  10. Mnie też nie zraża,dla mnie to bezduszne hieny-a niby swoi.
  11. A u nas(zamojskie)-druga strona całego tego nieszczęścia. Handlowali i handlują,po domach(kołdry, sztućce itp) Chodzą i płaczą-kup bo uciekali,bo wojna,bo bieda,pomóżcie. Na moje pytanie-to z tym na sprzedaż uciekaliscie?-dostałam wiązankę. Bezlitośnie wykorzystują sytuację.Swoim rodakom naprawdę potrzebującym robią opinię. PS.To była konwersacja przez zamknięte drzwi
  12. Tak trzymać,tylko nie za bardzo szaleć.
  13. Była druga umówiona wizyta u weta.Pelagia dostała dwa zastrzole i leki do domu. Ma chore gardło gdzieś głęboko. Dzisiaj widać wyraźną poprawę.Jest żywsza i je całkiem inaczej. Nawet zaczęła mialczec a nie piszczeć.
×
×
  • Create New...