-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
[B]zapraszam wszystkich do wysłuchania pełnej wersji NASZEJ PIOSENKI z wstawką od Andrzeja Sikorowskiego[/B] ;) [CENTER][video=youtube;tNDk8cjyFe4]http://www.youtube.com/watch?v=tNDk8cjyFe4[/video][/CENTER]
-
KRAKÓW - 4-ro kilowa kupka nieszczęścia, ma domek!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no jak nie jamnik, przecież jest długi parówkowaty tylko uszy ma inne :p -
[quote name='anista']Rozpacza z tego powodu moja córka bo byla pierwsza w kolejce oraz dziadek.[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: posmarkałam się normalnie czytając Twoje streszczenie :) powiedz skad się tacy wspaniali ludzie jak Ty biorą??? szkoda, ze nie wolno ludzi klonować ;)
-
Patia, któż się podjął takiego karkołomnego zadania ostrzyżenia tego DREDA????? To musiał być nie lada wyczyn....
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'][I][B] No, aż chce sie żyć!![/B][/I]!:lol::lol::lol:[/QUOTE] no ja nie wiem czy Pani Magdzie też :) Wyobraźcie sobie, ze jednego psa ma tak dzikiego (przybył jej po ewakuacji schroniska), że czasem nie jest w stanie z nim wyjść na smyczy na pole, bo jest w stanie ją ucapać.. To dzikie zwierzę, które nawet w schronisku chodziło na jakiekolwiek zabiegi bardzo rzadko bo musiał być prowadzony na lasku... a tu na zdjęciu (to ten rudy z białą krawatką) jak wdać na smyczce :) Powiem Wam, ze u niej to jedna wielka loteria, mogą robić zakłady czy ich szczęście KUBUŚ ich dziś uwali czy jednak ich oszczędzi :roll: Nawet u weta wszelkie zabiegi muszą być pod narkozą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Oprócz Kuby ma jeszcze jednego psiaka pozostawionego po ewakuacji schroniska oraz sunię bez łapki. Na pierwszym planie jej ukochana Arashi - rodowodowa AKITA którą P. Magda raz dopuściła a potem szybko wysterylizowała, bo powiedziała, ze to nie na jej nerwy :evil_lol: bo szukała domów dla nich jak by to były jej własne dzieci :evil_lol:. Jak jej ktokolwiek nie pasował to psa nie dała :p mimo iż jak każdy zapewne wie, to nie jest tanie zwierze :) [B]W każdym bądź razie UWIELBIAM tą kobietę za jej spontaniczność i wielgachne serducho[/B] :loveu: Zresztą dziewczyny z Kielc wiedzą jaka jest :razz: [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7771/hpim3400.jpg[/IMG] -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Ty to masz dobre pomysły!:lol: Twój lepszy - ja zawsze coś "trudniejszego" wymyślę:evil_lol:[/QUOTE] no cóż się ma ten łeb :cool3: -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
albo po prostu sąsiadka siądzie na 15 minut z dziećmi ;) -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
przede wszystkim natychmiast powinnaś zapisać dzieci do alergologa, bo mają alergię na pewno nie na psa.... -
w dzień było chyba z 10 stopni....
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Asior replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://zlamanyobcas.pl/wp-content/uploads/2010/04/1112630_malibu_drink_41.jpg[/IMG] no to ja zacznę od mojego ulubionego drYna :) szlus na zdrowie Pani prezes :) -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
uważam że im dłużej będziesz zwlekać z decyzją o oddaniu negry tym gorzej będzie dla niej... -
Rudzia :D :D
-
nadal na siódmym miejscu :( mimo iż nam ze 200 głosów przybyło :( mamy ponad tysiąc głosów do tyłu do zamościa....
-
[quote name='agaga21'][B]podpiszcie petycje:[/B] [url]http://www.petycje.pl/petycja/6148/najwyzszy_wymiar_kary_dla_bandytow_z_lipnicy,_ktorzy_urwali_psu_glowe.html[/url] [url]http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/lipnica-mala-urwali-psu-glowe-ale-kara-ich-ominela-na-wolnosc-ukradli-samochody-spod-lesniczowki_163909.html[/url][/QUOTE] KTOZ jest na tej rozprawie jako pokrzywdzony. Jedziemy na tą rozprawę....
-
[quote name='masiowa']ze zbiorki na klaczke Lare[/QUOTE] a dlaczego mieli by się nie rozliczyć, nie rozumiem :roll:
-
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Asior replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
jeśli my mamy pomóc z hotelikiem to nie będzie zgody na inny niż na Łużyckiej lub ewentualnie na hotel Amok pod krakowem, oba mogę polecić