Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. cholerka, może udało by mi się załatwić transport, tylko że musieli byście jakąś zrzutkę na paliwo zrobić (jechał by chłopak ode mnie z pracy) Jednak ja bym była za tym, żebyśmy go na ok tydzień wzięli do hotelu i wtedy wykastrowali i wydali go babce.. NIE DAWAŁA BYM GO BEZ KASTRACJI!!!!
  2. ojoj, bidak nie zarósł jednak.. Cudny jest ten "nasz" Muki... Bsos, widać jak cudownie wychowałaś syna, szkoda, że wszyscy są tak dobrymi rodzicami i nie mają tak wspaniałych dzieci jak Ty
  3. [quote name='tomekihobbit']Fajne z Was ludziory, niedługo odlatuję z Krakowa do Bergen, może uda się wcześniej spotkać i wychylić za pomyślność Waszą i naszą oraz wszystkich psowatych...jeśli nie ( bo tu wieczna gonitwa) to okazji będzie jeszcze bez liku, bylebyście nie pobłądzili... [/QUOTE] ooo świetnie, P. Magda też.. w końcu pierwsze co zrobiła po przyjeździe do Kielc to spytała czy jest Tomek :megagrin: [B]Pani Magda zaprasza Cię na cały dzień do Krakowa[/B] :) no i do odwiedzin Turbisia, na pw podam Ci nr telefonu do niej. ja jestem za tym, żeby odebrać psa.... szkoda, że tak daleko jesteście bo już bym dziś jechała do Was. słyszeliście co Dżoana zrobiła na premierze oh Karol 2?? :D [url]http://www.pudelek.pl/artykul/29871/krupa_wyszla_z_premiery_przez_muche_nie_chce_jej_znac/[/url]
  4. cudna!! skąd macie ją???
  5. Isadorko :( jest szansa na to allegro dla Dropsa???
  6. mamuśkę wysterylizujemy jak wszystkie szczyle pójdą... ;)
  7. [quote name='erka']A tego długowłosego owczarka, który okazał się sunią, jakis wieśniak uwiązał na łańcuch:placz:.[/QUOTE] ale to jego pies???
  8. [quote name='zuzlikowa'] Jedyne co udało mi się zagwarantować prawie w 100% to hotel pod Krakowem,ale nie mam ani transportu,ani środków na opłacenie transportu i hotelu 7-tego wielkopsiaka...ani pewności,że po przejechaniu ponad 200km zastanę psa...nie wiem co robić...jestem bezradna...nie wiem już jak pomóc temu -następnemu wielkopsiakowi z kileczczyzny...ja już jestem bezradna.[/QUOTE] osz kurcze, a my byliśmy w kielcach wczoraj :(
  9. w KTOZ-ie wisi też ogłoszenie papierowe i ktoś niedawno oderwał dwie karteczki z telefonami....
  10. miło mi było poznać wreszcie tomka ;) Ewuś, przeproś męża, ze po nocach musiał w schronie przez nas siedzieć, ale kurde najpierw półtorej godziny szukaliśmy drogi do Dymin (jak wracaliśmy z Radomia), a potem z godzine szukaliśmy reala, bo ja musiałam kupić coś na dziś rano a w krakowie o 24 żadne sklepy raczej nie są otwarte ;) pomijając fakt, że DO Dymin nie mogliśmy z powrotem wrócić, to z półtorej godziny (kolejne ;) ), błądziliśmy, żeby z tych Dymin na krakowską trasę wyjechać :D ale to nie koniec przygód...normalnie się coś sprzysięgło przeciw nam :) Pod samym krakowem mamuśka zwróciła całą zawartość żołądka, więc smród był NIEMIŁOSIERNY!!!!!!! resztę drogi spędziłam z głową za oknem i z kurtką na twarzy bo i tak zawiewało.. Reszta towarzyszy moich podróży miała niesamowity ubaw ze mnie :eviltong: ale jak już szczeniaki zaczęły to konsumować to już było dla mnie za wiele.... Po prostu MASAKRA!!!!! No ale miło było Was znowu spotkać ;) Nawet udało nam się na koniec "Dżoanę" zobaczyć i stwierdzam, ze jest chudsza niż na zdjęciach ;)
  11. chyba nam się zaczął ruch w interesie jedno gówno małe zostało ;)
  12. http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs790.ash1/168001_134265296638401_100001647945860_215956_1495958_n.jpg anitko, borzeszty mój!!! ale cudo!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. kolejny szczeniak pojechał do domu, do oświęcimia ;)
  14. [url]http://chwiladlapupila.pl/informacje/fala-przemocy-wobec-zwierzat-przelewa-sie-przez-polske/[/url] gorąco polecam artykuł
  15. Danusia ze szczecinka ma kogoś wysłać ;)
  16. [quote name='Isadora7'] [SIZE=1][COLOR=silver]Ja mam od dwóch dni takie akcje jamnicze ze nie wiem gdzie mam ręce a gdzie nogi[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] to ja Ci pokaże gdzie masz co ;) [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4151/isadora.jpg[/IMG]
  17. sunia będzie sterylizowana jak maluchy wydamy bo nie chcemy jej oddzielać do innej klatki
  18. podajcie tytuł przelewu. sprawdzaliśmy dwa razy wpłaty. ten bazarek martik może być na te 60 zł...
  19. Nadzieja, jesteś bezczelna po prostu. Powiesz może , że nie starałam Ci się pomóc... Jak ktoś Cię klepał po głowce to jest cacy, a jak już ostrzej wyraził swoje zdanie to jest be... super.. gratuluje znajomości ludzi....
  20. majeczka jest już własna, była niby na tymczas :p a co do jamnika, no właśnie, Isadorka po prostu się nie zna :eviltong:
  21. może nie będą się odwoływać?? no chyba, że prokuratura będzie, bo chcieli 2 lat dla nich
  22. [quote name='paoiii']a polecam się na przyszłość :d może wkońcu uda mi się z pauliną podjechać do hotelu :) mam niedługo ferie więc czemu nie!![/quote] koniecznie!!!!!!
  23. [quote name='paoiii']zdjęcia są akurat stare, ale tak swoją drogą to rodzice mi zrobili wczesniejszy prezent osiemnastkowy i mam nowy :D!!![/QUOTE] ooo dobrze wiedzieć :)
  24. [quote name='Rudzia-Bianca']Tylko nie tam :( Nie mam jak pomóc kompletnie , ale kibicuję suni z całych sił ...[/QUOTE] jeśli miała by jechać do N. targu to dajcie wcześniej znać.. zadzwonię do zarządu i zapytam co robić...
×
×
  • Create New...