-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Asior replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
ojoj, bidak nie zarósł jednak.. Cudny jest ten "nasz" Muki... Bsos, widać jak cudownie wychowałaś syna, szkoda, że wszyscy są tak dobrymi rodzicami i nie mają tak wspaniałych dzieci jak Ty -
[quote name='tomekihobbit']Fajne z Was ludziory, niedługo odlatuję z Krakowa do Bergen, może uda się wcześniej spotkać i wychylić za pomyślność Waszą i naszą oraz wszystkich psowatych...jeśli nie ( bo tu wieczna gonitwa) to okazji będzie jeszcze bez liku, bylebyście nie pobłądzili... [/QUOTE] ooo świetnie, P. Magda też.. w końcu pierwsze co zrobiła po przyjeździe do Kielc to spytała czy jest Tomek :megagrin: [B]Pani Magda zaprasza Cię na cały dzień do Krakowa[/B] :) no i do odwiedzin Turbisia, na pw podam Ci nr telefonu do niej. ja jestem za tym, żeby odebrać psa.... szkoda, że tak daleko jesteście bo już bym dziś jechała do Was. słyszeliście co Dżoana zrobiła na premierze oh Karol 2?? :D [url]http://www.pudelek.pl/artykul/29871/krupa_wyszla_z_premiery_przez_muche_nie_chce_jej_znac/[/url]
-
KRAKÓW - Parys - ma swój dom i swoje łóżeczko!!!!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
cudna!! skąd macie ją??? -
Isadorko :( jest szansa na to allegro dla Dropsa???
-
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
mamuśkę wysterylizujemy jak wszystkie szczyle pójdą... ;) -
[quote name='zuzlikowa'] Jedyne co udało mi się zagwarantować prawie w 100% to hotel pod Krakowem,ale nie mam ani transportu,ani środków na opłacenie transportu i hotelu 7-tego wielkopsiaka...ani pewności,że po przejechaniu ponad 200km zastanę psa...nie wiem co robić...jestem bezradna...nie wiem już jak pomóc temu -następnemu wielkopsiakowi z kileczczyzny...ja już jestem bezradna.[/QUOTE] osz kurcze, a my byliśmy w kielcach wczoraj :(
-
Kraków- dwie maleńkie szorstkowłose sunie, obie w domku!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
w KTOZ-ie wisi też ogłoszenie papierowe i ktoś niedawno oderwał dwie karteczki z telefonami.... -
miło mi było poznać wreszcie tomka ;) Ewuś, przeproś męża, ze po nocach musiał w schronie przez nas siedzieć, ale kurde najpierw półtorej godziny szukaliśmy drogi do Dymin (jak wracaliśmy z Radomia), a potem z godzine szukaliśmy reala, bo ja musiałam kupić coś na dziś rano a w krakowie o 24 żadne sklepy raczej nie są otwarte ;) pomijając fakt, że DO Dymin nie mogliśmy z powrotem wrócić, to z półtorej godziny (kolejne ;) ), błądziliśmy, żeby z tych Dymin na krakowską trasę wyjechać :D ale to nie koniec przygód...normalnie się coś sprzysięgło przeciw nam :) Pod samym krakowem mamuśka zwróciła całą zawartość żołądka, więc smród był NIEMIŁOSIERNY!!!!!!! resztę drogi spędziłam z głową za oknem i z kurtką na twarzy bo i tak zawiewało.. Reszta towarzyszy moich podróży miała niesamowity ubaw ze mnie :eviltong: ale jak już szczeniaki zaczęły to konsumować to już było dla mnie za wiele.... Po prostu MASAKRA!!!!! No ale miło było Was znowu spotkać ;) Nawet udało nam się na koniec "Dżoanę" zobaczyć i stwierdzam, ze jest chudsza niż na zdjęciach ;)
-
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
chyba nam się zaczął ruch w interesie jedno gówno małe zostało ;) -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
kolejny szczeniak pojechał do domu, do oświęcimia ;) -
[url]http://chwiladlapupila.pl/informacje/fala-przemocy-wobec-zwierzat-przelewa-sie-przez-polske/[/url] gorąco polecam artykuł
-
KRAKÓW - 4-ro kilowa kupka nieszczęścia, ma domek!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Danusia ze szczecinka ma kogoś wysłać ;) -
KRAKÓW - 4-ro kilowa kupka nieszczęścia, ma domek!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'] [SIZE=1][COLOR=silver]Ja mam od dwóch dni takie akcje jamnicze ze nie wiem gdzie mam ręce a gdzie nogi[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] to ja Ci pokaże gdzie masz co ;) [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4151/isadora.jpg[/IMG] -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
sunia będzie sterylizowana jak maluchy wydamy bo nie chcemy jej oddzielać do innej klatki -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Nadzieja, jesteś bezczelna po prostu. Powiesz może , że nie starałam Ci się pomóc... Jak ktoś Cię klepał po głowce to jest cacy, a jak już ostrzej wyraził swoje zdanie to jest be... super.. gratuluje znajomości ludzi.... -
KRAKÓW - 4-ro kilowa kupka nieszczęścia, ma domek!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
majeczka jest już własna, była niby na tymczas :p a co do jamnika, no właśnie, Isadorka po prostu się nie zna :eviltong: -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
Asior replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
może nie będą się odwoływać?? no chyba, że prokuratura będzie, bo chcieli 2 lat dla nich -
[quote name='paoiii']a polecam się na przyszłość :d może wkońcu uda mi się z pauliną podjechać do hotelu :) mam niedługo ferie więc czemu nie!![/quote] koniecznie!!!!!!
-
[quote name='paoiii']zdjęcia są akurat stare, ale tak swoją drogą to rodzice mi zrobili wczesniejszy prezent osiemnastkowy i mam nowy :D!!![/QUOTE] ooo dobrze wiedzieć :)
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Tylko nie tam :( Nie mam jak pomóc kompletnie , ale kibicuję suni z całych sił ...[/QUOTE] jeśli miała by jechać do N. targu to dajcie wcześniej znać.. zadzwonię do zarządu i zapytam co robić...