-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
[quote name='Foksia i Dżekuś'] Asior juz dzwonilam do pani Weroniki mam dom tymczasowy na te 3 kociaki ,a ten pan jak sie odezwie niech wezmie tego co jest u pani Prezes na dt.[/QUOTE] ten kot już jest "zaklepany" ;)
-
Co zrobic,gdy psy sie nie sprzedadza?Podrzucic!Szczeniaki do adopcji
Asior replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
karusiap, on nie jest trochę bulowaty , bo normalnie ja wszędzie widzę bulowate, strasznie dziwny ma ten pycho... -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Asior - gdyby Jagienka jechała moze do Skarżyska...czy dałoby radę podać jej jakoś klatki? bo zaczynają być potrzebne:([/QUOTE] łoo jezu, P. Magda nie wysłała ich??? cholerka, to jutro do niej dzwonię :) -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='divia_gg']Na Asiora: Tel. 698 684 638 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] dzieki Diva, ze czuwasz ;) -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
allcia mówię Ci nie warto... zaraz to Ty będziesz winna tego, ze wzięła psa... jak widzisz, nie warto z nią dyskutować, bo o ile staram się być grzeczna to ona zaraz skoczy mi mi oczy wydrapie :roll: -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
wpłaty proszę na Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami 31-019 Kraków ul. Floriańska 53 80 1500 1487 1214 8000 9036 0000 Kredyt Bank. -
[quote name='Irviers']I co z tym pieskiem? Kopciuszek jeśli masz jego zdjęcie to podeślij :) Ja też mieszkam na tym osiedlu więc może to jakiś znajomy psiak? oo Ty też?? ciekawe czy się nie znamy przypadkiem ;) [quote name='weszka']Poszukuję kociaka do dobrej kociej rodziny. Asior są jakieś u Was? Albo w schronisku? Kandydatów od missieek i AFN już mam. Jak ktoś jeszcze ma to proszę do mnie na PW albo maila [email protected] mamy dwa kociaki ale nie wiem jakiej płci bo dziś przyszły, jutro sprawdzę i tu wkleję ;) Osa mam transport do Balic ;) UWAGA :) kilka komunikatów... Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami poszukuje Wolontariuszy, którzy w siedzibie KTOZ przy ul. Floriańskiej 53 będą w stanie pomóc mieszkańcom naszego miasta przy wypełnianiu PIT-ów za rok 2010 w zamian za przekazanie na rzecz KTOZ 1% podatku. Osoby zainteresowane pomocą, proszone są o kontakt z Panią Agnieszką Suchy - naszą zaje... stą księgową :diabloti: ( [email protected] ) lub pozostawienie swoich danych w Biurze KTOZ, tel. 12-429-43-61 komunikat nr dwaa :p KOCIAKI i PSY z tej nieszczęsnej interwencji z filmiku na Youtube, mogą iść do DT... kotki są w tej chwili u nas w biurze. Osoby chętne zapraszamy do nas na ul. Floriańską.. Zwierzaki muszą pozostać w "zawieszeniu", do momentu uregulowania ich sytuacji prawnej. dziękuję za uwage
-
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
wiesz co jest najbardziej dobijające?? to, ze nadal nie zdajesz sobie sprawy z tego co zrobiłaś dwóm psom.. i nadal atakujesz innych zamiast walnąć sobie w pierś i przyznać, że poległaś dwa razy.... p.s, żółwia też nie proponuje, bo śmierdzi i zaraz Ci się zapach zacznie nie podobać, no i urośnie za duży i co??? :roll: -
[quote name='kopciuszek'][B]Przepiękny :loveu:[/B] [B]Moim marzeniem jest mieć asta, ale co z tego skoro ja sobie nie potrafię z kurduplem poradzić :evil_lol:[/B][/QUOTE] nooo nie z astem sobie kompletnie Ciebie nie wyobrażam :cool3: przypominając sobie scenę spod sklepu :evil_lol:
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
hmm może "na turbo jamnika" -
aje zaczadzisty
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
podawaj zawsze konto KTOZ-u Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami 31-019 Kraków ul. Floriańska 53 80 1500 1487 1214 8000 9036 0000 Kredyt Bank. chyba, że niech jedna osoba prowadząca bazarek zbierze to na swoje konto i potem przesle dopiero na nasze. Tak łatwiej będzie sprawdzić czy wszystkie osoby wpłacuiły bo my nie jesteśmy codziennie sprawdzić konta... -
KRAKÓW - 4-ro kilowa kupka nieszczęścia, ma domek!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
aaa właściwie bez zmian, nadal dzikus straszny i nadal nie odlepia się ode mnie w domu. ostatnio w locie go łapałam, bo nasrał mi na śpiące dziecko :roll:, jak krzyknęłam to i tak było za późno bo goowienko już było a on spierdzielił pod łóżko.... za karę poszedł do kuchni na miejsce... Nie wiem co on ma z tym sraniem na łóżku [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bezradny.gif[/IMG], na dywan już bym jakoś przeżyła, choć wali już jak w gnojowniku, ale na łóżko??? cholera jasna, no :( -
KRAKÓW - młodziutka amstafka Zuza MA DOMEK CUDNY!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ojoj, jak dużo :) dziękujemy :loveu: -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
no powiem szczerze, ze kot brzmiał straszliwie... -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
i co słychać z szukaniem domku, bo coś ucichło ;) -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Asior replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Z Krakowa na dogo jest nie tylko Asior... Może ktoś inny mógłby zrobić wizytę? Mam nadzieję, że wszystko wyjaśni się pozytywnie dla psiaków... :([/QUOTE] powiem tak, wg mnie nie ma najmniejszego sensu ZAPOWIEDZIANA WIZYTA u osoby, która wie, ze ma postawione wiele zarzutów .. sensem jest tylko nie zapowiedziana wizyta do której się dziewczyna nie będzie w stanie przygotować.... -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dzieki kochani za liczne przybycie :) Bez Was byśmy sobie nie poradzili ;) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
Majuś, przepraszam, że nie oddzwoniłam, ale młody znów dostał gorączki i musiałam się nim zająć... to już 7-ma doba.... :roll: U Ciebie kot przeżył?? Bo w słuchawce brzmiało nie ciekawie..;) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
kochana, Tobie i Twoim potworom dużo zdrówka w nowym roku :loveu: -
KRAKÓW - młodziutka amstafka Zuza MA DOMEK CUDNY!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ojtam ojtam ;) tęskniłam nooo -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
dzięki dziewczyny :) -
KRAKÓW - młodziutka amstafka Zuza MA DOMEK CUDNY!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ooo witaj córo marnotrawna :D