-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Asior replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
dlatego właśnie ostrzegam :) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='jogolcia@pdx']NO to i ja się skromnie dopisuję... :oops: Potttffffffoooooooory pikne :loveu:, ale deczko grubaśne :eviltong: - to pewnie te kulki zapychacze tak działają, bo nie uwierzyłabym, żebyś Ty Majqa przekarmiała psiaki, wiedząc, że to im na dobre nie wyjdzie :evil_lol: Teraz już wiem skąd Cacek ma tyllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeee energii - przecież musi psina dodatkowe kalorie spalić :crazyeye:[/QUOTE] NOO NARESZCIE ktoś oprócz mnie i Isadorki odważył się powiedzieć głośno to o czym szepta się po kątach :megagrin: MAJQA UPASŁA swoje zwierzakiiiiiiiii :evil_lol: a teraz uciekam żeby kamieniem w łepetynę nie dostać :roll: -
[quote name='Kapsel']Ogłaszam tego szczeniaczka w imieniu Piechci z Pabianic. Małżeństwo znalazło tego szczeniaczka i chciało oddać do schronu. Dzięki rozmowom ze schroniskiem, namówiono Państwa, aby dali maluszkowi DT do czasu znalezienia domu stałego. Według schroniskowego weta to mix amstafa z boksiem. Według Piechci, która widziała maluszka na żywo to boksio. Maluch ma około 8-10 tygodni. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TTG59XpXawI/AAAAAAAAArg/WxgMtL9uJKM/s512/P1000388.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TTG59vDH7KI/AAAAAAAAArk/0461Eq0VX44/s512/P1000389.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TTG59xVnA7I/AAAAAAAAAro/7LMVqDX66dw/s512/P1000392.JPG[/IMG] Kontakt w sprawie adopcji: Magda 692-486-565[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/148331-Cd.-Adopcja-Bokserów-zajrzyj-i-pomóż-)?p=16114673&viewfull=1#post16114673[/url]
-
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Asior replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
nie wrzucaj takich dużych zdjęć na wątek bo mod Ci da karniaka... największe mogą być 640x480 -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Asior replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Iwona jest właścicielką Hotelu Amok: [url]http://www.hotelamok.pl/galeria.html[/url] a ten drugi hotel na łużyckiej jest hotelem w którym trzymamy psy odebrane przez KTOZ.... co do ceny raczej w obu będe w stanie załatwić cenę 15 zł ;) -
[quote name='Rudzia-Bianca']Może znacie kogoś w Ktaowicach kto mógłby pomóc - Mika wczoraj dostała szansę na nowe życie :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200223-MIKA-mix-DON-ka-uciekła-w-Katowicach!-POMOCY[/URL]!![/QUOTE] Rudzia, kurcze pisz może do Amikat, ona z okolic, na pewno Ci kogoś doradzi!!!
-
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
no ja rozumiem, niestety najlepiej było by mi jej (suni) pomóc na miejscu, jednak nie ma takiej możliwości. Mam taką masę psów do ogłaszania, ze nie jestem w stanie pomóc ogłoszeniami, co więcej mogę zrobić?? Were (poprzednią suczkę Nadziei, która skończyła dokładnie w tej sposób co teraz Negra skończy ogłaszałam JA i z mojego allegro znalazła dom.. W tym przypadku powiem szczerze jakoś nie mam motywacji, gdyż Nadzieja za wszelką cenę próbuje mnie do tego zniechęcić swoimi przytykami.. Nie ważne.. niech mi KTOŚ wyśle zdjęcia Negry (DUŻO) na maila i wyśle jakiś tekst dla niej, wrzucę ją na naszą stronę KTOZ-u -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
Asior replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
pamiętacie sprawę psa , którego właściciel wszedł na tory a tuż przed pociągiem uskoczył i pies zginął na miejscu??? No to czytajcie... [url]http://www.tvn24.pl/-1,1689552,0,1,wprowadzil-psa-pod-pociag-kara-go-nie-spotka,wiadomosc.html[/url] to polska właśnie... :angryy::angryy::angryy: -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Asior, a co to są jaja skórne? Czy chodzi o alergię? Czemu to służy, takie słowne dokładanie? Proszę, już wystarczy....Ja na przykład, nie jestem na NIE do NadzieiA, a do jej zachowania wobec sprawy brania psa do domu.Nie znam jej jako człowieka, a tutaj każdy może o sobie napisać co zechce....Obserwowałam wątek i podskórnie czułam,że Negra wkrótce straci ds u NadzieiA. Dlaczego tak czułam? Bo obawiam się zbytniej euforyczności i pieszczotliwości jako postawy ludzkiej dobrze rokującej na przyszłość.Na takiej strunie długo się nie pojedzie, ona musi pęknąć, bo ile można się pieścić?...Takie postępowanie nie wzbudza mojego zaufania, ale daleka jestem od słownych przepychanek, czy obrażania kogokolwiek.Dołożyć komuś można merytorycznie, jak na to zasługuje i to we właściwy sposób, czytaj: spokojny i grzeczny, a jeśli niespokojny, to też grzeczny.[/QUOTE] tak o alergię, zastosowałam skrót myślowy.. a co do słownych przepychanek, nie wiem dlaczego mi to piszesz, nadzieja zaatakowała mnie, że ja podszywam się pod jakieś lewe konto, żeby jej dosunąć. Nie lubię kiedy ktoś oskarża nie mają dowodów na to.. Nie byłam agresywna, napisałam prawdę, której się boicie napisać... -
[quote name='j3nny'] btw, ile kosztuje sterylka kotki w Arce? może ktoś wie?[/QUOTE] Marysia55 pytała, i mówiła, ze od 250-300 zł.. gdzie u dr Szpeyera płacimy 80 zł za kotke, tak samo na drukarskiej.... uważam, ze to przegięcie... [quote name='kkanarekk']a ja stanowczo odradzam arkę. Oprócz dobrych ortopedów nie mają nic godnego polecenia. Nie potrafili zdjagnozować chronicznej niewydolności nerek u mojego psa. gdy w końcu sie to udało to zalecili podawanie watrobek psu które przeciez mają wysoką zawartość białka a nerki przy niewydolności go nie syntezują. [/QUOTE] ZGADZAM się, ostatnio słyszałam od dobrego weta zdanie , ze Arka jest bdb, ale do leczenia już zdiagnozowanych zwierząt, bo niestety diagnostów nie mają :roll:
-
[quote name='greatmadwomen'] A jeżeli już o lecznice chodzi, to znacie jakiegoś lekarza który wykonuje zabieg usuwania kamienia nazębnego u psów(chodzi o 7letnią sunie) bo nie jestem przekonana co do naszego osiedlowego, a jak usłyszałam cenę w Arce to musiałam usiąść z wrażenia. Będę wdzięczna za odpowiedzi[/QUOTE] dr Szpeyer ;)
-
SKANDAL!!! Łatanie dziury budżetowej kosztem OPP- 1% dla Skarbu Państwa.
Asior replied to kuba123's topic in Organizacje
coś mi sie zdaje, ze w tym roku jeszcze się marzec nie skończy a sprawozdania już będą w urzędach poskładane :D -
[quote name='greatmadwomen']fizia myślę że najlepiej w Arce, lecz wiadomo-drogo tam, lecz wszystko będzie na 100% ok. ja zawsze odpowiadam że ponad 400, wiadomo to się ciągle zmienia i ok.100 kotów[/QUOTE] wcale nie uważam,ze to co drogie to dobre.. uważam, zę w większości ARK jedzie na renomie. Ja polecam dr. Szpeyera, wykonuje ponad 100 sterylek i kastracji miesięcznie, wg mnie robi to jak robokop teraz :)
-
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
uwierz mi, są osoby bardziej na NIE do Ciebie,. ale nie mają odwagi się wypowiadać głośno ;) nie można ...trzeba w psim, zwłaszcza jak pies ma jakieś jaja skórne... -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='NadziejaA']swoja drogą ciekawa jestem która z pań drugie konto sobie założyła, bo tak ni z gruchy ni z pietruchy, nagle nowa osoba na forum i pierwszy post jaki napisała to akurat u mnie i znając temat :) [B]Asior [/B]Allcia czy która? Bo bała się napisac wprost ze swojego profilu co jej do głowy mądrego przyszło? [/QUOTE] Nadzieja, weź się ode mnie odpimpaj, co.. Ja nie jestem tchórzem i jeśli mam coś do Ciebie to mówię wprost, więc jak byś mogła to wiesz.... z daleka ;) -
Zamarzające szczeniaczki - bardzo proszą o pomoc w ogłaszaniu!
Asior replied to leni356's topic in Już w nowym domu
nie widać, że takie kilery :) -
KRAKÓW - 4-ro kilowa kupka nieszczęścia, ma domek!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no właśnie :( -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Asior replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='rotek_']niedawno wkleiłam znaną w Internecie opowieść psa ze schroniska "list do człowieka" [url]http://uciechow.com/artykul/list-do-czlowieka[/url] czytał to kilka lat temu, ale znowu się wzruszyłam....z pewnością pisała to osoba, która zna realia schroniska[/QUOTE] he he, wklejałam to daaawno temu na stary wątek uciechowski ;) piękne, nie???? moja znajoma to pisała..... -
KRAKÓW - 4-ro kilowa kupka nieszczęścia, ma domek!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
już wiem, o niej ale niewiele więcej poza tym co Ty wiesz.. jest to starsza suczka to co napisałaś.. bardzo przeżywa schronisko, ale nic więcej właściwie nie powiedzieli mi o niej :roll: Ludziska jest osoba chętna na Dropsa ale.... mieszka o sto lat drogi świetlnej od krakowa... bo w miejscowości Złocieniec [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2126/przechwytywaniela.jpg[/IMG] znacie kogoś z okolic??? -
masz za wolny komp widać :( poczekaj z 10 minut az sie cała ściągnie i wtedy dopiero naciśnij play
-
eetam popatrzcie jakie cwane bestyje.. conajmniej jak KRA :) [video=youtube;jTiPE8A5fT0]http://www.youtube.com/watch?v=jTiPE8A5fT0&feature=player_embedded#[/video]
-
[quote name='kaskadaffik']JA tez ma do Was wielką prośbę o wizyte dla tej suni [url]http://www.dogomania.pl/threads/194553-%C5%BBabka-sliczna-i-do-kochania-%29-Sunia-po-przej%C5%9Bciach-ju%C5%BC-bezbieczna-w-hoteliku-Mielec[/url] Pan jest z miejscowości Klucze koło Olkusza, proszę pomóżcie, Żabka juz tyle czeka, a ten domek bardzo sensowny się wydaje ....[/QUOTE] pisz do misieek ona jest z okolic ;)