Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. albo to: [URL="http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8884957,Zostawil_suczke_i_jej_trzy_szczeniaki_na_pewna_smierc_.html"]http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8884957,Zostawil_suczke_i_jej_trzy_szczeniaki_na_pewna_smierc_.html[/URL]
  2. proszę, mamy więcej takich skurw... jak nie urywają psom głów, to robią to... [URL="http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8936107,Zostawil_psa_na_torach__Przejechal_go_pociag__DRASTYCZNE.html"]http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8936107,Zostawil_psa_na_torach__Przejechal_go_pociag__DRASTYCZNE.html[/URL]
  3. [quote name='anita_happy']NO KOMENTS [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs045.snc6/167538_132512580147006_100001647945860_204573_6058941_n.jpg[/url] wiecej moge podesłac na emila drastyczne jak na wklejanie na watek wytarte kosci biodrowe -etc. suka ok 3/4 lata pociety pysk, skopany na szczeście jest oko kontakt [email][email protected][/email] sunia jest w schronisku i śpi w łazience[/QUOTE] RANY BOSKIE!!!!!! dorwać tylko tego zwyrodnialca.... ja Wam pokaże coś "lepszego"... nie bull, ale patrzcie jaki skurw..... [url]http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8936107,Zostawil_psa_na_torach__Przejechal_go_pociag__DRASTYCZNE.html[/url]
  4. [quote name='asior']czy sunia zwiejka z postu nr 10 z wątku informacyjnego mikrusów jest jeszcze?? Bo mam panią z francji na nią chętną :)[/quote] [b][color="#ff0000"]ponownie zapytowywuje!!!!!![/color][/b]
  5. [url]http://www.tokfm.pl/Tokfm/55,103085,8931503,,,,8930191.html[/url]
  6. 3x upewnię się jeszcze, ale wydaje mi się, że nic gmina nie pomaga. On się tak odgrażał w gazecie że będzie płacił, ale jak pisałam na miejscu nie mieliśmy żadnej pomocą wręcz nam utrudniał... mam opis grubej ;) Szukamy domu dla Grubej, kilkuletniej suczki, mieszańca malamuta lub husky. Gruba 2 miesiace temu trafiła do hotelu dla zwierząt. Razem z 3 innymi psami została odebrana właścicielom. Stan w jakim znajdowały się 3 pozostałe psy wskazuje na ogromne zaniedbania. Gruba była zdecydowanie w najlepszej formie-podobno przebywała niedługo w swoim ostatnim "domu". Jako że w porównaniu do swoich towarzyszy niedoli wyglądała naprawdę dobrze nazwaliśmy ją Gruba ( w praktyce Grubcia). Ani podłe traktowanie przez człowieka, ani karygodne warunki w jakich przebywała nie zdołały zabić w niej radości życia i zaufania do ludzi. Gruba jest psem łagodnym, nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do człowieka. Jej stosunek do innych psów bywa różny- jeśli pies ignoruje robi to samo, jednak sprowokowana odpowiada na zaczepkę. Na pewno dogada się z psem-mieszkała z trzema samcami. Jeśli znalazłaby się osoba chętna na adopcję Grubej, posiadająca już swoją suczkę, sprawdzimy jej relację z innymi "dziewczynami" . Gruba uwielbia być głaskana, przytulana. Największą frajdę sprawia jej czesanie-robi strasznie "zadowoloną " minę lub biega jak szalona po wybiegu w swoistym tańcu radości. Gruba nie załatwia się w boksie , nauczona jest więc zachowywania czystości. Nie jest wybredna, zje zarówno gotowane jedzenie jak i suchą karmę. Gruba jest pod opieką KTOZ. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na wizytę przed/poadopcyjną. Przed wydaniem do nowego domu Gruba zostanie wysterylizowana. zdjęcia w poście nr 6 ;) Kontakt w sprawie adopcji: Kasia 660 71 65 64 [email][email protected][/email]
  7. pies od Korelacji przyjeżdza do Krakowa do hotelu, mam nadzieje, ze pomożecie ;)
  8. pies od korelacji przyjeżdża do Krakowa do hotelu ;)
  9. czy sunia Zwiejka z postu nr 10 z wątku informacyjnego mikrusów jest jeszcze?? Bo mam panią z Francji na nią chętną :)
  10. aa to Ci powiem przy okazji :) bo kiedyś ktoś dostał bana za to, ze mówił za co ktoś inny dostał bana :roll:
  11. Sayrelka ma bana i nie prędko będzie w stanie tu wejść ;(
  12. tak późniejsze tu masz wszystkie [url]http://ktoz.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?10,2010[/url]
  13. Karusiap, a to w krakowie jest?? jak bym tam wysłała inspektorów....
  14. gryzak suczka z wątku mikrusów już w domu wyczytałam an wątku weroni ;)
  15. cholera.. robale.. przecież były odrobaczane porządnie juz dwa razy :(
  16. wrzuciłam ją do nas ;) [url]http://adopcjektoz.blox.pl/html[/url]
  17. [IMG]http://demotywatory.pl/uploads/201101/1294694808_by_michalsl.jpg[/IMG]
  18. a ciągnij ;) zdjęcia jej mamy tylko te co na stronie interwencji [IMG]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TNaRngmVOmI/AAAAAAAAFrk/d7G2Hx59Z6E/s512/12.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TNaRoofAjCI/AAAAAAAAFrs/hAMOEeOyQ2o/s512/14.jpg[/IMG] jest w tym samym hotelu co Epson...kasy nie zbieramy bo na dogo dość opornie idą tego typu zbiórki, nie ma zbyt wielu chętnych na opłacanie psa, który nie jest kaleki czy zagłodzony czy jakiś chory ;) Nie zrobiła sie straszna cisza, tylko została ona sama, a ja naprawdę mam tyle spraw że nie ogarniam ich wszystkich, mam masę problemów też prywatnie i jeśli nic wielkiego się nie zmieniło to co mam pisać.. szukam jej domu poza dogo, rozsyłam wici, ale więcej nie jestem za bardzo w stanie.. adopcje malamutów też o niej wiedzą,...
  19. haszczanka jest na nasz koszt.... jutro powklejam wpłaty jakie przyszły na psy z białego Dunajca, chyba ze trzy pamiętam, ale się upewnię...
  20. a jaką karmę jej dajesz??
  21. no inna , inna :) jest dodany głos Sikorowskiego i nr KRS na końcu.. a za kilka dni premiera teledysku ;)
  22. oo fajnie :) ja za chiny nie łapię FB :roll:
  23. jest ale raczej same nie ciekawe osoby. Jest też kilka zapytań ale z dość odległych miejsc.. np mam Panią z Opola :(
  24. co znaczy nauczyć do suchego???
  25. [quote name='martik b']nie to jednak został tam ten bokser bo wcześniej jak mi już nerwy puszczały o tego psa to pisałaś że psy zostały wszystkie zabrane :roll: ..czy tam nie mam jakiejś innej organizacji żeby wam w takim razie pomogła jeśli jest tyle spraw i się nie wyrabiacie? my ostatnio odebralismy 2 psy które wyglądały o niebo lepiej jak te wasze z dunajca...nie były nawet chore ale żyły w niewłaściwych warunkach bez bud i były wychudzone choć i tak przy psach z dunajca to wyglądały jak grubasy :roll: ....właściciel był tak agresywny, że uderzył jedną z inspektorek, wezwałam policję do asysty, bo sobie z gościem poradzić nie mogłam, darł się że na mnie skargę złoży, bo mu bezprawnie kradnę psy i mimo tych jego wrzasków i protestów psy zostały mu odebrane....sprawa jest w prokuraturze ale najważniejsze że psy są już bezpieczne! nie mogę na to patrzeć boksery to tak wrażliwa rasa trzeba tego psa stamtąd zabrać :shake:[/QUOTE] i znowu jesteśmy ci nieudolni :shake: ehhh MARTIK NIE WMAWIAJ MI CZEGOŚ CZEGO NIE MÓWIŁAM!!!!!!!!! OD POCZĄTKU PISAŁAM, że bokser tam został bo był w bardzo dobrym stanie i nie było podstaw do odbioru... MIAŁA ZAŚWIADCZENIE OD WETERYNARZA. Fajnie jest kogoś pouczać, nie każda interwencja jest taka sama, i nie każdą da się przeprowadzić tak jak piszesz.... Przypominam, że ZAKOPANE jest 100 km stąd i mimo iż jest tam oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami musieliśmy tam jechać MY. A my naprawdę nie narzekamy na brak pracy (na przykład niedawno byliśmy w Kaliszu o którym huczała cała dogomania i wszyscy tak niby mieli brać te psy a w rzeczywistości zostało wszystko tak jak było a szczeniaki pozamarzały.... Taka jest właśnie prawda.... ale przecież my jesteśmy nieudolni... :roll: jeździmy na KILKANAŚCIE interwencji dziennie, pomagamy w transporcie biednym ludziom kiedy nie są w stanie się dostać z psem do weterynarza (pokażcie mi drugą taką fundacje czy stowarzyszenie)... ale to ciągle jest MAŁO.... 3X boksery już dawno wyadoptowane przez fundacje bokserzą . został tylko haszczak a dokładnie haszczanka w hotelu.
×
×
  • Create New...