Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. hmmm to czekaj zwołam ludziÓW z wawki ;) plus innych mających łepetynki na karku...
  2. hmmm jeśli psiaki są w dobrym stanie to żadna organizacja nic nie pomoże... W jakiej miejscowości dokładnie znajdują się psy??
  3. Angel a macie TOZ w obornikach????
  4. [quote name='Angel']Asior a ile trzeba miec skonczone lat zeby wstapic w szeregi TOZ?[/QUOTE] wiesz, KTOZ z którego ja jestem ma swoje własne przepisy ;) U nas trzeba mieć skończone 16 lat zeby być wolontariuszem...
  5. Marysiu, strona jest aktualizowana raz dziennie ;) jutro ok 14 będą aktualne wyniki ;)
  6. z jakiej zbiórki???
  7. eee raczej nie, bo do Dymin przyjęć nie ma :(
  8. juz podsyłam wątek Andzi od której go mam....
  9. pomożemy tylko potrzebuję pisemko, wraz całą historią Almy, cobym mogła to przedstawić zarządowi ;)
  10. sznaucer w kielcach.... [quote name='andzia69'] Asior - w razie gdybyście miały chetnego na sznaucera - mamy egzemplarz ok. 6 letni: [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/4173/a1002349.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8923/a1002351.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5907/a1002353.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3410/ab1002354.jpg[/IMG][/QUOTE]
  11. to może linka zapodam: [url]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSjTGmsn-II/AAAAAAAAGWo/BOyvbHmy8o0/IMG_1830.JPG[/url] [url]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSjTG9NibGI/AAAAAAAAGWs/YgNBwOFZ9n4/IMG_1865.JPG[/url] sznupka wrzuciłam na sznaucery
  12. napisałam do centaurusa zapytanie czy możemy to na stronie zamieścić.. zapytałam też ile im brakuje kasy....
  13. P. Magda pisze o turbisiu tak :) [QUOTE]turbo był przez wolne dni u mnie w domu. doskonale dogaduje się z psami i sukami. na kota nie zwracał uwagi.jest grzeczny i strasznie kochany. Został wykastrowany, pozbawiony jednego ułamanego zęba i poddany "operacji plastycznej" ucha. Do momentu znalezienia stałego domu (a musi to być dom najwspanialszy) będzie pomieszkiwał w drukarni a w wolne dni w moim domu z resztą bandy. Przesyłam zdjęcia Turbisia w zachodzącym słońcu i wszystkich moich bandziorów.[/QUOTE] popatrzcie jaki uśmiechnięty ;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSjTGmsn-II/AAAAAAAAGWo/BOyvbHmy8o0/IMG_1830.JPG[/IMG] i P. Magda oszołomka ze swoją bandą plus jednym tymczasowym Turbem ... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSjTG9NibGI/AAAAAAAAGWs/YgNBwOFZ9n4/IMG_1865.JPG[/IMG] aż jestem w szoku, ze udało się jej tę rudą dziką bestię zapiąć na smycz ( mówię o jej psie, nie Turbie :D )
  14. Angel, zmień tytuł na bardziej aktualny :roll: potrzebuję adres, nie telefon, telefon nic nie da :(
  15. [quote name='GoniaP'] A Joasia ładna, co? :eviltong: Może jakichś wujaszków tu sprowadzi :evil_lol: Ładnych u nas więcej, "Aniołki Charliego" mogą się schować ;)[/QUOTE] jak by Wam więcej wujaszków zostało to weźcie podeślijcie do krakowa ze dwóch :cool3:
  16. Foto: Imię: DROPSIK Plec: samiec Wiek: ok 2 lata Waga: 4 kg Miejsce: Kraków mój DT Sterylizacja: będzie przed wydaniem Stosunek do dzieci: boi się, dom bez małych dzieci raczej, gdyż ze strachu może capnąć... Stosunek do innych psów: z moimi jest idealnie, innych się boi, ale bardzo szybko się przyzwyczaja. Dla niego wskazaniem jest dom z innym psem, raczej suczką łagodną. Stosunek do kotów: nie atakuje, raczej się boi... Dodatkowe informacje: Drops jest psem,który całe swoje życie spędził w schronisku. Jest psem bardzo wylęknionym, boi się ludzi, najprawdopodobniej był bity bo boi się ręki podniesionej i reaguje na nią paniką.. Osoba która go adoptuje musi mieć świadomość, ze nic na siłę, trzeba mu dać dużo czasu i myślę, że zaakceptuje nową osobę. Podsikuje w domu, bo jest oprócz niego w mieszkaniu suka i pies, to jest takie znaczenie a nie sikanie jako takie.. No i nie wiem czemu ale sra na łóżko.. jak został by sam pewnie by to zrobił, przy mnie się pilnuje... Charakter: pies wylękniony, ale przywiązujący się do swojego opiekuna. Za mną chodzi krok w krok, to cholernie denerwujące jest ale cóż, idzie się przyzwyczaić Najlepiej jak na niego się nie patrzy bo wtedy się nie kuli, a tak obciach na spacer iść z nim bo jak chce do niego podejść, żeby mu np smycz spod zaplątanej łapki wyciągnąć to on prawie na plecy się kładzie jak by był bity :/ Kontakt: na mnie 698-684-638 Wątek: <KLIK>
  17. zdjecia Tośki nowe: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSi_W5vDY5I/AAAAAAAAGWg/o5nkPosDxqI/s512/zima%20100.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSi7wVM9r_I/AAAAAAAAGWI/LWvrrLH0KrI/zima%20081.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSi7wKDAGHI/AAAAAAAAGWE/nNvIbO6SIEo/zima%20052.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSi7v1l3beI/AAAAAAAAGWA/FJ_kfeM0iZA/zima%20024.JPG[/IMG]
  18. [SIZE="4"]Foto: Imię:Tośka Plec: suczka Wiek: ok roku Waga: 5 kg Miejsce: DT Kraków Sterylizacja: jeszcze nie, ale będzie przed wydaniem Stosunek do dzieci: łagodna Stosunek do innych psow: super dogaduje się z psami Stosunek do kotow:raczej też OK, bo sunia jest bardzo łagodna Dodatkowe informacje: suczka błąkająca się w okolicy Dymin, pomieszkująca u jakiegoś żuzla, który ją bił. Na początku wystraszona i nieufna, ale zaraz się przyzwyczaja do opiekuna i już go nie odstępuje. Dogaduje się doskonale z innymi zwierzętami (na zdjęciach z rezydentem w DT). Bardzo źle znosi jazdę samochodem. Charakter: Boi się dużych psów i robi dużo hałasu na ich widok. Zjada wszystko co znajdzie, a że ma doskonały węch i wzrok to błyskawicznie namierza pokarm na spacerkach. Wypuszcza z pyska jak się krzyknie na nią. Je wszystko i w każdych ilościach - dlatego trzeba jej starannie wydzielać jedzenie. Doskonale się dogaduje z innymi mniejszymi pieskami. jest bardzo radosna i grzeczna na spacerkach. Chodzi bez smyczy. Boi się samochodów i strasznie wymiotuje podczas jazdy. Nie niszczy,nie szczeka w domu. Jest czyściutka w domu. Nie sika i rozumie że sika się na łące a nie po drodze na nią na rabatki. Na smyczy chodzi owszem, ale uwielbia biegać obok bez smyczy. Przy czym przybiega na zawołanie błyskawicznie (z tym, że mam przysmaki) Boi sie obcych ale jak widzi że warto podejść nieśmiało podchodzi do ręki. Jest słodka i kochana i szybko się przystosowuje do nowego otoczenia, chociaż początkowo odmawia jedzenia i wymiotuje ślina .. Po kilku godzinach jej przechodzi zupełnie, i czuje się jak "u siebie w domu" Kontakt: -do mnie - 698-684-638 Wątek: zbiorczy kieleckich bid... http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16023662&viewfull=1#post16023662
  19. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSivUptxd4I/AAAAAAAAGVY/_sH8nnXih0M/100_2735.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSivUpfJrJI/AAAAAAAAGVc/xN2ZnDRMYhQ/100_2741.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSivU-m8hfI/AAAAAAAAGVg/zVU-2nAVqOM/100_2766.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSivVGp6hlI/AAAAAAAAGVk/yXOdTwB-7eE/100_2771.jpg[/IMG] a tak dropsik reaguje na inne zwierzaczki oprócz moich :D [IMG]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSivVMLhM5I/AAAAAAAAGVo/f5qOpZXIzAA/100_2773.jpg[/IMG] ale nadal utrzymuje, ze powinien mieć dom z innym zwierzakiem..
  20. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSit6bOFNCI/AAAAAAAAGU8/krLz0NzVkB0/100_2722.jpg[/IMG] uśmiechnięty Saszka ;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSiu4crDmXI/AAAAAAAAGVI/OcNlgBi0Q-o/100_2725.jpg[/IMG] ooo to cały Dropsik... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSiu4gwbzJI/AAAAAAAAGVM/tVTp6Gix24k/100_2726.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSiu44oyE3I/AAAAAAAAGVQ/K86SO5vMgGg/100_2728.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSiu4xF8fVI/AAAAAAAAGVU/2mrpYruzBPQ/100_2734.jpg[/IMG]
  21. Maryś, Ty okrutniku, tak się Dropsik dobrze u Ciebie czuł :p oo proszę zobaczyć jaki rozluźniony :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSit5pvYaSI/AAAAAAAAGUs/Ux2vUksObgE/100_2709.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSit5nKPwcI/AAAAAAAAGUw/QKR7bHoisH8/100_2712.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSit51ENLLI/AAAAAAAAGU0/gPuuffTgSTM/100_2715.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSit6KlVTtI/AAAAAAAAGU4/34R53ebdVNw/100_2716.jpg[/IMG] Saszeńka :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSit6bOFNCI/AAAAAAAAGU8/krLz0NzVkB0/100_2722.jpg[/IMG]
  22. jazu Andzia, gdzie?? w hoteliku?? czy w lecznicach???
  23. kochana Ty zawsze w pogotowiu :*
  24. ja doskonale rozumiem, dom tymczasowy może sprawdzić ktokolwiek a nie Ty.... Dajcie mi miejscowość gdzie to jest znajdę zaufaną osobę która to sprawdzi...
  25. się sprężymy to się dostaniemy... ;)
×
×
  • Create New...