Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. jesoo jaka malutka, myślałam, ze jest duuużo większa
  2. założyłam wspólny wątek wszystkim psiakom kieleckim, które przyjechały do krakowa i czekają jeszcze na adopcje : [url]http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16024346[/url] zapraszam wszystkich i proszę o ogłoszenia!!!!
  3. założyłam wspólny wątek wszystkim psiakom kieleckim, które przyjechały do krakowa i czekają jeszcze na adopcje : [url]http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16024346[/url] zapraszam wszystkich i proszę o ogłoszenia!!!!
  4. założyłam wspólny wątek wszystkim psiakom kieleckim, które przyjechały do krakowa i czekają jeszcze na adopcje : http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16024346 zapraszam wszystkich i proszę o ogłoszenia!!!!
  5. założyłam wspólny wątek wszystkim psiakom kieleckim, które przyjechały do krakowa i czekają jeszcze na adopcje : [url]http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16024346[/url] zapraszam wszystkich i proszę o ogłoszenia!!!!
  6. założyłam wspólny wątek wszystkim psiakom kieleckim, które przyjechały do krakowa i czekają jeszcze na adopcje : [url]http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16024346[/url] zapraszam wszystkich i proszę o ogłoszenia!!!!
  7. [B][COLOR="#ff0000"]MA DOM!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR="#0000ff"]Tośka[/COLOR] - młodziutka (ok roczna), maleńka ok 5 kg suczka błąkająca się w okolicy dymin, pomieszkująca u jakiegoś żuzla, który ją bił. Na początku wystraszona i nieufna, ale zaraz się przyzwyczaja do opiekuna i już go nie odstępuje. Dogaduje się doskonale z innymi zwierzętami (na zdjęciach z rezydentem w DT). Bardzo źle znosi jazdę samochodem. TOSKA PRZEBYWA W DT.[/B] a to pisze o niej DT: [QUOTE]Tośka ma szczepienie na wściekliznę i jest odrobaczona. Nie jest agresywna wręcz przeciwnie uczy się szybko ... Boi się dużych psów i robi dużo hałasu na ich widok. Zjada wszystko co znajdzie, a że ma doskonały węch i wzrok to błyskawicznie namierza pokarm na spacerkach. Wypuszcza z pyska jak się krzyknie na nią. Boi się krzyku i miotły. Jak zamiatam nie potrafię jej znaleźć, dopiero po odłożeniu miotły pies się znajduje :) Je wszystko i w każdych ilościach - dlatego trzeba jej starannie wydzielać jedzenie. Doskonale się dogaduje z innymi mniejszymi pieskami :) Zeusa pokochała i vice versa. jest bardzo radosna i grzeczna na spacerkach. Chodzi bez smyczy. Boi się samochodów i strasznie wymiotuje podczas jazdy. Nie niszczy,nie szczeka w domu. Jest czyściutka w domu. Nie sika i rozumie że sika się na łące a nie po drodze na nią na rabatki. Na smyczy chodzi owszem, ale uwielbia biegać obok bez smyczy. Przy czym przybiega na zawołanie błyskawicznie (z tym, że mam przysmaki) Dzisiaj nauczyła sie siadać na komendę. A tak ogólnie to chyba ma ADHD. Boi sie obcych ale jak widzi że warto podejść nieśmiało podchodzi do ręki. Jest słodka i kochana i szybko się przystosowuje do nowego otoczenia, chociaż początkowo odmawia jedzenia i wymiotuje ślina .. Po kilku godzinach jej przechodzi zupełnie, i czuje się jak "u siebie w domu" ;) W przeciwieństwie do mojego Zeusa reaguje na wyraz twarzy. Wystarczy się uśmiechnąć i już przychodzi merdając ogonkiem :) [/QUOTE] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TQ6ucDfJIQI/AAAAAAAAGN8/11KQz3PSHr4/DSCF2170.JPG[/IMG] [url]http://lh5.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TQ6t798LanI/AAAAAAAAGNo/gqpXeGsljag/DSCF2104.JPG[/url] [url]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TQ6t7-zhc-I/AAAAAAAAGNs/ZxYCYKXBOpU/DSCF2105.JPG[/url] [url]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TQ6t8J2Bd2I/AAAAAAAAGNw/CpkfDE_VntE/s512/DSCF2106.JPG[/url] [url]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TQ6t8NT8Y7I/AAAAAAAAGN0/wjmndS7m_0Y/DSCF2168.JPG[/url] TOŚKA [url]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TQ6ucJTNTuI/AAAAAAAAGN4/gRl_6zSdhyA/DSCF2169.JPG[/url] [url]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TQ6ucAHE0iI/AAAAAAAAGOA/0Mj8tFqgcTE/DSCF2172.JPG[/url] [B][COLOR="#ff0000"]MA DOM!!!!!!!!![/COLOR][/B] [B] [COLOR="#0000ff"]Zuza [/COLOR]- mix amstaff/stafik - ok 1-1,5 roczna, niewielka sunia, jak na amstafa, chyba miała w rodzinie stafika ;) Znaleziona na cmentarzu, świeżo po porodzie, dzieci niestety nie znaleziono... miała potworne zapalenie sutka, z powodu tego, ze nie miał jej kto opróżnić cycorków :( BARDZO BARDZO kochana sunia, takie małe ADHD :) ale za to jakie słodkie... Uwielbia ludzi, może mieszkać z dziećmi (sprawdzona), nie bardzo raczej do kotów, z psami w miarę się dogaduje z sukami nie wiadomo. Aktualnie przebywa w HOTELU , przed wydaniem będzie wysterylizowana.[/B] JEJ WĄTEK: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197209-KRAKÓW-młodziutka-amstafka-Zuza-straciła-dzieci-URATOWANA-Z-KIELC[/url] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TPghJFX_RoI/AAAAAAAAGG8/4IV8fO1qaCU/P1030225.JPG[/IMG] [B][COLOR="#0000ff"]Turbo jamnik[/COLOR], najbrzydszy pies świata :evil_lol:. P. Magda zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia i powiedziała, ze nie wyjdzie bez niego z Dymin :diabloti: To młody ok 2 letni mix jamnika baseta i nie wiadomo czego :megagrin: Bardzo lgnący do ludzi, tolerujący inne psiaki, łagodny Turbuś ;) Wykastrowany, czeka na domek pomieszkując w drukarni.[/B] [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]ZOSTAJE U PANI MAGDY!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TQjwxe5LbfI/AAAAAAAAGM0/Ps3WLOHDHVk/DSCF2108.JPG[/IMG] [url]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TQjwxbxksHI/AAAAAAAAGM4/LejYndOO2UU/DSCF2109.JPG[/url] [url]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TQjwxhWoSaI/AAAAAAAAGM8/yniydQe5oYY/DSCF2110.JPG[/url] [url]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TQjwx16obkI/AAAAAAAAGNA/KdiewWdNt7Y/DSCF2111.JPG[/url] [url]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TQjwyKG3McI/AAAAAAAAGNE/2A-8CJcFQkQ/DSCF2112.JPG[/url] szczeniory mają domki ich watek razem z mamusią: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197950-Sunia-z-6-szczeniaczkami-zamarzają-na-śniegu-koło-Kielc!-Błagamy-o-pomoc!/page25[/url] [B][COLOR="#0000ff"]DORKA:[/COLOR][/B] [url]http://lh5.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TR87mOgFf9I/AAAAAAAAGR0/8SLpg2AqIjI/s512/dorcia.JPG[/url] [B][COLOR="#0000ff"]JEŻYNKA[/COLOR][/B] [url]http://lh5.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TR87mlUDZTI/AAAAAAAAGSE/zOoF6kqY-N0/s512/jeżynka2.JPG[/url] [B][COLOR="#0000ff"]JAGODA[/COLOR] zwana rotweiler[/B] :D [url]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TR87yNegf-I/AAAAAAAAGSI/glPBvh9L3xk/s512/rottweiler%20JOGODA.JPG[/url] [B][COLOR="#0000ff"]RUDZIA[/COLOR][/B] - [url]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TR87y14LZdI/AAAAAAAAGSU/sy6fqMlu8S8/s512/rudzia.JPG[/url]
  8. ..............................
  9. 6. Malamutka Frida z dzidzią - drobna młodziutka sunia, bardzo sympatyczna i lgnąca do ludzi, w hotelu przebywa razem z dzidzią swoją :) [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1588/dsc0903ce.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2316/dsc0901y.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4892/dsc0889i.jpg[/IMG]
  10. 5. Alfa-starsza suczka , owczarek belgijski mini [B][COLOR="red"][SIZE="4"]MA DOM[/SIZE][/COLOR][/B] Szukamy domu dla Alfy, 7 letniej suczki, która w jesieni życia znalazła się bez dachu nad głową... Alfa jest około 7 letnią suczką , która kilka miesięcy temu została przywiązana krowim łańcuchem do bramy schroniska. Jeśli nie sam fakt i sposób porzucenia to stan Alfy świadczył najlepiej o jej byłym właścicielu. Alfa była przeraźliwie chuda, zaniedbana. Bała się ludzi. Wiele miesięcy zajęło jej dojście do formy. Nie wiemy czym była żywiona, ale możemy się tylko domyślać po startych zębach. Alfa nie umiała jeść suchej karmy. Dzisiaj Alfa jest wesołą suczką uwielbiającą towarzystwo człowieka. Jest wesoła, pogodna. Nigdy nie wykazała agresji, jest bardzo łagodna. Alfa bardzo dobrze zgadza się z innymi psami, może więc zamieszkać w domu z innymi czworonogami. Jest czyściutka, nie brudzi w boskie. Jest energiczna, ale nie wymaga dużo ruchu nadaje się więc także na towarzysza dla starszej osoby. Alfa jest psem bezproblemowym, jedyne czego jej brakuje to własny dom. Pokażmy tej doświadczonej przez życie suczce że psie życie nie musi być samotne i przepełnione tęsknotą za człowiekiem. Może kogoś zauroczy jej psi uśmiech i przygarnie Alfę, dając jej dom i miłość? Alfa przebywa obecnie w hotelu dla zwierząt w Krakowie. Jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/ po adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji Alfy: Aśka 698-684-638 Kasia 660-716-564 [email][email protected][/email] Pamiętaj!! Pies to nie zabawka, zanim zdecydujesz się na adopcję dobrze przemyśl swoją decyzję!! Psy dla których szukamy domu to często po przejściach, z nieznaną przeszłością. Potrzebują czasu aby zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Mogą brudzić, niszczyć,zachowywać się inaczej niż w schronisku/hotelu/domu tymczasowym. proszę państwa - oto Alfa: [url]http://img823.imageshack.us/img823/7892/44546644.jpg[/url] [url]http://img842.imageshack.us/img842/7237/65155007.jpg[/url] [url]http://img11.imageshack.us/img11/6347/16907333.jpg[/url] [url]http://i53.tinypic.com/51zq7k.jpg[/url] [url]http://i51.tinypic.com/16iwkec.jpg[/url]
  11. 4. [B][COLOR="#0000ff"]Mamuśka (*) ZA TM :( stwierdzono nowotwór[/COLOR]- ok 7-8 letnia suczka, ważąca ok 10-12 kg, którą ktoś wyrzucił na mróz w zaawansowanej ciąży.... Sunia oszczeniła się w śniegu, w jakiejś jamie ze śniegu, jakimś cudem maluchom udało się przeżyć, dokarmiała ją jakaś pani z okolicy. Oczywiście sunia plus 6 szczeniorów musiała jechać do krakowa, bo do Dymin trafić nie mogła. Sunia jest bardzo spokojna i łagodna, lgnie do ludzi. Aktualnie przebywa W HOTELU[/B] jej wątek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/197950-Sunia-z-6-szczeniaczkami-zamarzają-na-śniegu-koło-Kielc!-Błagamy-o-pomoc!/page25[/url] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TYYInjiWWaI/AAAAAAAAGy0/MiZ-Gvj6tIw/s512/mimi.jpg[/IMG] [url]https://lh3.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TYYInvKOxAI/AAAAAAAAGy4/t5uzzfzKjK0/s512/mimi1.jpg[/url] [url]https://lh6.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TYYIocjyaOI/AAAAAAAAGy8/tRWoIEnObVk/s512/mimi3.jpg[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TYYIoiQzxvI/AAAAAAAAGzA/lk6cwRas6y8/mimi2.jpg[/url]
  12. 3. [B][COLOR="#0000ff"]Lolek[/COLOR] - [B][COLOR="red"][SIZE="4"]W DOMU[/SIZE][/COLOR][/B] podobno 7-8 letni mix dobermana, jednak dziewczyny z kielc twierdzą, ze nie może być taki stary ;) Fakt, ma zniszczone zęby, ale to o niczym nie świadczy... Wzięliśmy go z Dymin, bo leżał w "szpitaliku" pogryziony przez inne psy, z nagryzionym uchem i z potworną raną na głowie, trząsł się ze strachu jak osika.... Chudy był do tego potwornie, po prostu taka kupka nieszczęścia z niego była.... PRZEBYWA W HOTELIKU [/B] Teraz wygląda jak pies dopiero... Jego wątek - [url]http://www.dogomania.pl/threads/197419-KRAKÓW-SZKIELET-mix-dobermana-Lolek-uratowany-z-mordowni-w-kielcach[/url] [url]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TPbAQdAgeJI/AAAAAAAAGE0/p-9SBsGU7tQ/P1030214.JPG[/url] [url]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TPbAi3-CUvI/AAAAAAAAGFA/mQqmR5aNxpw/P1030217.JPG[/url] [url]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TPbAP-vlZBI/AAAAAAAAGEs/5zcd7FvrQs8/P1030208.JPG[/url] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TVCMp9mBvVI/AAAAAAAAGfc/RehN4ku_O3k/s512/DSC_0658.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TVCMqBeqicI/AAAAAAAAGfg/dpklDicyPyo/DSC_0674.jpg[/IMG] [url]https://lh5.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TVCMra7bc_I/AAAAAAAAGfo/Ygb7PIXW5zw/DSC_0681.jpg[/url]
  13. 2. [B][COLOR="#0000ff"]Kiwaczek [/COLOR]- to niewielki (myślę, ze waży ok 8 kg) młody, ok 2-3 letni psiak, którego porzuciła tymczasowa opiekunka, wprost na ulicę.. znudziło się jej tymczasowanie , więc pies w zimie wylądował na ulicy... Nazwaliśmy go Kiwaczek, bo ma pozostałości przebytej w dzieciństwie nosówki, która spowodowała zmiany neurologiczne w postaci tiku nerwowego. Kiwaczek cudem uniknął śmierci pod kołami samochodu, na szczęście skończyło się tylko na potłuczeniu. Musiał jechać z nami do Krakowa, bo do Dymin nie mógł trafić. Kiwaczek pomieszkuje również w drukarni, trochę też w domu pracownicy drukarni ( w święta). Jest bardzo kochany, łagodny i wspaniale dogaduje się z innymi psami. Trzyma się swojego opiekuna (wypuszczany na siku z drukarni, załatwia co ma załatwić i wraca grzeczniutko do środka).[/B] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TR88QzDVAxI/AAAAAAAAGSg/9cYFRM7VtgQ/kiwaczek.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TR88RAacFUI/AAAAAAAAGSk/xqjsIdNaReE/kiwaczek1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TR88RC_LW3I/AAAAAAAAGSo/syNW4F4k2K8/kiwaczek2.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TR88RGy70vI/AAAAAAAAGSs/O4weZC_gSB4/kiwaczek3.JPG[/IMG]
  14. 2.[B][COLOR="#0000ff"]Pigi [/COLOR][/B]- mix amstaff, ma ok 2 lata - Pigisława już od 2 lat dumnie kroczy po tym świecie. Przemierza życie z uśmiechem na pysku i z wielkim entuzjazmem. Drzemie w niej ogromna radość życia i niespożyte pokłady energii. Opis dość optymistyczny, Pigi brakuje jednak do szczęścia własnego domu. Zabrana z pewnej umieralni, zwanej przez ignorantów schroniskiem przebywa obecnie w hotelu dla zwierząt w Krakowie. Pobyt w hotelu dla takiego psa jak Pigi to swojego rodzaju trauma. Dla niej to jest więzienie. Otrzymała wyrok za niewinność. Pigi jest psem nastawionym optymistycznie do wszystkiego-do ludzi, psów (nie do wszystkich suk). Bije z niej ogromny entuzjazm, rozpiera ją energia. Prezentuje pełen wachlarz zachowań TTB związanych z miłością do człowieka. Pigi kocha życie tak poprostu-całą sobą. Jest jak żywe srebro-wszędzie jej pełno,żeby znaleźć się blisko człowieka zrobi wszystko-ucieknie z boksu, przeskoczy dwumetrowe ogrodzenie. Nie nadaje się do życia w zamknięciu, w kojcu. Chce w 100% uczestniczyć w życiu tych których kocha najbardziej-ludzi. Pigi jest zrównoważona, energiczna, potrzebuje dużo ruchu i zajęcia. Jest uczona przyzwoitego chodzenia na smyczy, zasad dobrego wychowania. Uwielbia się bawić. Kocha ludzi-nieważne swój czy obcy, trzeba pocałować. Nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do człowieka, wręcz przeciwnie-z wielkim entuzjazmem wita każdego kto ma 2 nogi Jest bardzo inteligentna i sprytna. Potrafi wydostać się ze zwykłego kojca, skacze na min.2 metry. Szukamy dla Pigi domu gdzie kochający ludzie zrozumieją jej potrzeby. Ona przede wszystkim chce być przy człowieku i chce być kochana. Potrzebuje dużo ruchu, zajęcia. Nie jest typem psa który prześpi cały dzień na kanapie, za to będzie przeszczęśliwa mogąc uczestniczyć aktywnie w życiu rodziny. Nadaje się dla osób aktywnych, sprawdzi się jako kompan długich spacerów, górskich wycieczek, partnerka joggingu. Nie pozwólmy aby ta radość i umiłowanie życia umarły w Pigi zabite przez samotność , zamknięte za kratami hotelowego boksu . Pigisia to prawdziwy skarb o oryginalnej urodzie. Wystarczy zatrzymać się na chwile i spojrzeć w jej roziskrzone oczy aby znaleźć tam obietnicę miłości i oddania na całe życie. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TVCNE9e0KmI/AAAAAAAAGgA/KMiOaen8qMg/DSC_0832.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TVCM_bIga_I/AAAAAAAAGf4/afsmqrNV9l4/s512/DSC_0828.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TVCM-uJoqVI/AAAAAAAAGfs/Gp-e_T_FTcI/s512/DSC_0815.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TVCM-9BnBsI/AAAAAAAAGfw/GdHl0qBffb8/s512/DSC_0818.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TVCM_I6s9KI/AAAAAAAAGf0/a4MM57Ajq6k/s512/DSC_0822.jpg[/IMG]
  15. Chciałam pokazać wreszcie i zebrać je w jeden wątek kieleckie psiaki, które przyjechały z nami z Kielc... Jedne uratowane z Dymin, inne uratowane od Dymin... Wszystkie cudowne, kochane, i szukające domu.... 1. [B]Pigi[/B] - mix amstaff - ok. 2 lata, zdjęcia i opis - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16023662&viewfull=1#post16023662"]<tu>[/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16760861&viewfull=1#post16760861"]<tu>[/URL] 2. [B]Kiwaczek[/B] - to niewielki (myślę, ze waży ok 8 kg) młody, ok 2-3 letni psiak, zdjecia i opis - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16023677&viewfull=1#post16023677"]<tu>[/URL] 3. [B]Lolek[/B] - podobno 7-8 letni mix dobermana, opis i zdjecia - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16023681&viewfull=1#post16023681"]<tu>[/URL] [B][COLOR="red"]MA DOM[/COLOR][/B] 4. [B]Mamuśka[/B] - ok 7-8 letnia suczka, ważąca ok 10-12 kg, za TM (*) - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16023679&viewfull=1#post16023679"]<tu>[/URL] 5. [B]Alfa[/B] - ok 8-mio letnia suczka, średniej wielkości, opis i zdjęcia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16023683&viewfull=1#post16023683"]<tu>[/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=17046130&viewfull=1#post17046130"]<tu>[/URL] [B][COLOR="red"]MA DOM[/COLOR][/B] 6. [B]Frida[/B] - młoda ok 1roczna, malamutka z dzidzią - zdjecia i opis [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16023902&viewfull=1#post16023902"]<tu>[/URL] [B][COLOR="red"]MA DOM[/COLOR][/B] 7. [B]Cedzynka[/B], ma ok. 4-5 lat - zdjęcia i opis [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16249412&viewfull=1#post16249412"]<tu>[/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16351275&viewfull=1#post16351275"]<tu>[/URL] 8. [B]Baca[/B] - ok. 2-3 letni mix bernardyna, zdjęcia i opis [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16249554&viewfull=1#post16249554"]<tu>[/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16351275&viewfull=1#post16351275"]<tu>[/URL] 9. [B]Leoś[/B] ok 5 letni mix leonbergera, zdjęcia i opis [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16249722&viewfull=1#post16249722"]<tu>[/URL] 10. [B]On-ka[/B], rodowodowa suka ok 7-8 letnia, opis i zdjęcia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16250179&viewfull=1#post16250179"]<tu>[/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16351279&viewfull=1#post16351279"]<tu>[/URL] 11. [B]Kostek[/B] - młodziutki, ok. roczny psiak, zdjecia i opis [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199277-Kieleckie-bidy-z-DYMIN-w-Krakowie.-Proszę-o-ogłoszenia.?p=16479614&viewfull=1#post16479614"]<tu>[/URL] są jeszcze te, ale zdjęć i opisu na razie nie mam. Max - mix sznaucera olbrzyma - hotel u Magdy Lola - koleżanka Toli (która została zabrana interwencyjnie z nieudanej adopcji), biszkoptowa sunia, Budzia - sunia koloru wilczastego, wylękniona Leośka - sunia koloru biszkoptowego ok. 6-7 mies
  16. Kasiu, przydało by się więcej zdjęć mamuśki ;)
  17. [quote name='coronaaj']Co to za szczeniaczek Asiorek? Juz adresuje paczuszke do ciebie , szukam cieplych rzeczy wiec w poniedzialek wysle....nawet mam kalendarz...same Pakusiowate. Dosiego Roku 2011 !!![/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/197950-Sunia-z-6-szczeniaczkami-zamarzają-na-śniegu-koło-Kielc!-Błagamy-o-pomoc!?p=16019628#post16019628[/url] to te szczeniaki... przywiozłam je z kielc, bo matka urodziła je w śniegu i tak mieszkały......
  18. Evelko, kochanie, Ty wiesz, ze po karmę możesz do nas podejść ;)
  19. niestety nie przeszła raczej testu na koty, znaczy raczej nie toleruje ich...
  20. kochani, od wszystkich szkodników dla Was pioseneczka :) [video=youtube;8-0WVfj76bo]http://www.youtube.com/watch?v=8-0WVfj76bo[/video]
  21. PIPI, dla Ciebie i Twoich zwierzaków!!! [video=youtube;8-0WVfj76bo]http://www.youtube.com/watch?v=8-0WVfj76bo[/video]
  22. może ktoś fundnie kieleckim bidom pare obróżek????? [url]http://www.dogomania.pl/threads/199119-Pas-dla-psa-karmy-szelki-kalendarz-psi-biżu-itd.Mielec-09.01?p=16008848#post16008848[/url]
  23. [video=youtube;8-0WVfj76bo]http://www.youtube.com/watch?v=8-0WVfj76bo[/video] wszystkim którzy kochają zwierzęta ;)
  24. [video=youtube;8-0WVfj76bo]http://www.youtube.com/watch?v=8-0WVfj76bo[/video] DLA WAS WSZYSTKICH ;)
  25. tyle, że chyba ta petyja nie bardzo jest sformułowana.. jakiej kary dla 3-letniego dziecka żąda autor petycji, bo nie wiem :roll:
×
×
  • Create New...