Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. ja byłam u Marysi tydzień temu i Saszka był jak młodzik kiedy się pojawiłam tam z Dropsikiem.... nic nie zapowiadało takiego załamania zdrowia... mimo iż chorował od świąt...
  2. [quote name='Rudzia-Bianca']Znaczy się znany numer wykręciło ;) [/QUOTE] noo niestety, najlepsze było kiedy jechaliśmy do telewizji do programu z Iskierką evelki a auto koło poczty stanęło i ni cholery nie chciało ruszyc a do programu zostało niecałe 30 minut, a evelka miała w portfelu chyba 10 zł :) ja nie miałam z sobą kasy.. I evelka szukała taksówki, która za 10 zł spod poczty dojedzie na krzemionki ;)
  3. dziewczyny, drop ma szanse na domek u bardzo sympatycznie brzmiącej pani.. jednak nie znam nikogo z jej okolic, kto sprawdził by domek. Pani mieszka w Złocieńcu, koło Drawska Kujawskiego [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2126/przechwytywaniela.jpg[/IMG] Nie znacie kogoś z okolic??? PLISSSS.. DOMEK BARDZO FAJNIE SENSOWNIE BRZMIĄCY, samotne małżeństwo, domek z ogrodem :(
  4. [quote name='jaanna019']To było w 2007, teraz od długiego czasu schronisko nie przyjmuje psów, obecnie jest ich tam ok.600 + 30 kotów + 1 koń.[/QUOTE] mam nadzieje, ze wyadoptowali te zwierzęta a nie umarły :( a swoją droga chyba w porządku ta kierowniczka schronu, taka prawdziwa psiara???
  5. [quote name='Jasza']Ja tam tylko Manię bym podciągnęła pod grubasy....:roll:[/QUOTE] taaa a Remis to co?? anorektyk?? to dopiero słonina :roll:
  6. [url]http://www.tvp.pl/publicystyka/serwisy/tematyka-spoleczna/po-twojej-stronie/wideo/najwieksza-psiarnia-europy?start_rec=24[/url] ludzie... XXI wiek, nie miałam pojęcia co się dzieje w celestynowie :roll:
  7. powiem tak, w domu zachowuje się jak normalny pies ;) Na polu niestety nie, ale to do przeżycia ;) Miałam kilka telefonów o niego, jeden nawet z Francji. Na tą chwilę najlepiej brzmi Pani ze Złocieńca, jednak potrzebuję pilnie kogoś kto sprawdzi ten domek, jeśli nie znajdę nikogo Drops nie będzie miał szansy na fajny domek :(
  8. [quote name='gonia66']Hahhah..no to sobie weszłam i poczytalam przed snem:) Zrobilo się miło i śmiesznie...toz dziewczyny drogie- zapomialyscie wszystkie, ze ma się tyle lat, na ile sie czuje...no wiec..??Ja teraz to mam ze 70...ale jak sie obudzę to będę znowu uroczą osiemnastką (trochę "przytytą"):p[/QUOTE] aaa no to wszyscy moi znajomi wiedzą, że ja czuję się na 1-cie i na tyle się czuje ;) dziołszki, mam bardzo złą wiadomość.. Saszka Marysi nie żyje, od wigilii zaczęła sie jego choroba, ponad tydzień spędził w klinice Arka i dziś odszedł do Franciszka :( [B]wesprzyjmy Marysię dobrym słowem i prześlijmy jej trochę ciepła [/B]:(
  9. [url]http://ktvi.pl/cykl,0,10,0,informacje.html[/url] o akcji podaj łapę ;)
  10. [quote name='Asiaczek']A gdzie można sprawdzić stan konta? Jakoś nie mogę znaleźć tej info na stronie... Pzdr.[/QUOTE] [url]http://www.facebook.com/pages/pustamiskapl/115805498484607?v=wall&filter=2[/url] facet który wymyślił stronę nie ma na razie sponsorów na tyle żeby podpiąć licznik pod klikniecie... Na razie jest kasa od google, za klikanie na stronę... tu masz podaną kwotę. [quote name='Pipi'] [B]Zaczynam mieć kłopoty z wykarmieniem zwierząt. Ja w dalszym ciągu nie mam pracy, mój tz przeszedł ciężka operacje i nie jest z nim najlepiej. Coś tam dorywczo dorabia, ale ledwie wystarcza na życie. Przez prawie rok miałam karme, więc nie pisałam o tym, bo nie było potrzeba.[/QUOTE] nie wiem czy 20 kg karmy Cię ratuje, ale mogę przekazać, tylko znów problem jak to dostarczyć do Ciebie....
  11. Fizia, dziękuje bardzo za ogłoszenie!!!!
  12. ehehehehhe każdy wie, ze własnego dziecka nie uderzysz . a jam bardziej jak własna... prawie rodzona :) a z tym 55, to fakt, zapomniałam że to waga :megagrin:
  13. [quote name='Isadora7']Bardzo kurde śmieszne[/QUOTE] :megagrin: se se se
  14. [quote name='Pipi']klikam każdego dnia już od dawna[/QUOTE] dziękujemy :) Mamy już prawie 1000 euro uzbierane :jupi:
  15. [quote name='irenaka'] Mam tylko problem, bo jeden wet poleca usuwanie mechaniczne kamienia a ja mam mieszane uczucia;), bo do tej pory słyszałam, że lepsze jest czyszczenie ultradźwiękami. Doradźcie coś dziewczyny:loveu:, może macie ostatnio jakieś doświadczenie w temacie lub coś mądrego czytałyście na dogo?[/QUOTE] absolutnie niech się Pani nie zgadza na mechaniczne usuwanie kamienia.. Bo ono bardzo uszkadza płytkę nazębną, i następny kamień pojawi się ze zdwojoną siłą i dużo szybciej. tylko ultradźwięki!!! Polecam dr Szpeyera... Niech Pani przemyśli jazdę do niego, bo może i daleko, ale ceny nie porównywalne, jestem w stanie załatwić to za małe pieniądze [quote name='Isadora7']A to witaj w Klubie, a ja byłam przekonana ze ty Siksa jesteś:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] ehehehe taaa, a to 55 to numer domu :megagrin: [quote name='marysia55']ahaaa ... taka siksa co ma 5 na początku pesela ... i tyle siwych włosów, że nie da rady ich zliczyć, zwłaszcza teraz gdy nieszczęście goni nieszczęście ... chyba jestem wybrańcem losu:shake:[/QUOTE] nie słuchajcie mamci mojej.. nie ma siwych włosów, ściemnia :p [quote name='Isadora7']Mój pesel tez od 5 się zaczyna :)[/QUOTE] no coty :roll: a ja myślałam, ze Ty młódka jesteś :D
  16. boszzzz, ale z niego bydle wyrosło!!!!
  17. jeju, jaka pętla na szyi :(
  18. [quote name='Rudzia-Bianca']Rozmawiałam z Evelką, wizyta przełożona na jutro - problemy ze samochodem Evelki . Więc czekamy do jutra ...[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to wredne auto zawsze odmawia posłuszeństwa kiedy go najbardziej potrzeba :D
  19. [quote name='kahoona']Ciężko będzie w Korabiewicach. Tam nigdy nie składano żadnych sprawozdań. To nie kwestia opóźnienia tylko praktyki. Obawiam się, że stracili 1% bezpowrotnie.[/QUOTE] wiesz, Akogo złożyła w grudniu sprawozdanie za 7 lat , więc chyba jednak będą się musieli jakoś wyuczyć..
  20. [quote name='zachary']Asior, mam nadzieję/sic!/, [/QUOTE] no ja też mam taką "nadzieję" [quote name='jaszczur']Asior mam nadzije, że Tobie uda sie znależć dom dla tego psa. masz szcześliwą rekę :) pozdrawiam[/QUOTE] oby :roll:
  21. [quote name='aga38']Jeśli uda Wam sie je zabrać ze schronu moge tym 4 maluchom dać dt do czasu znalezienia domków. To nie miejsce dla nich:( Nie chce zadnych opłat za dt jedynie zwrot za weterynarza jesli zajdzie potrzeba[/QUOTE] [quote name='mshume']Taki wpis Aga38 znalazłam na wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196528-starowinka-ratlerka-urz%C4%85dzi%C5%82a-sobie-maraton-%C5%9Brodkiem-drogi-w-Jab%C5%82onnie-pilne-DT/page7[/URL] Aga, swoje malizny tymczasy częściowo poupychałaś u sąsiadki, bo miejsca brak, a kilka innych chcesz zabrać na DT i DS. To zaczyna być niepokojące... W tydzień propozycje DT/DS dla: chorego yorka, starszej ratlerki, Kubusia, Calineczki,Pieguski, 4 szczeniaków :roll:[/QUOTE] no ja niewiem , trochę masz nie jasną sytuację...
  22. [quote name='karusiap'] Rachunek na ten moment to nie cale 600 zl. Czeka nas przynajmniej drugie tyle:(ale byle byla zdrowa,nic innego sie nie liczy...[/QUOTE] Karusiap, mówiłam pisz pismo do zarządu :P
×
×
  • Create New...