-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
ja byłam u Marysi tydzień temu i Saszka był jak młodzik kiedy się pojawiłam tam z Dropsikiem.... nic nie zapowiadało takiego załamania zdrowia... mimo iż chorował od świąt...
-
Łaciatka już w swoim własnym domu oby na zawsze :)
Asior replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']Znaczy się znany numer wykręciło ;) [/QUOTE] noo niestety, najlepsze było kiedy jechaliśmy do telewizji do programu z Iskierką evelki a auto koło poczty stanęło i ni cholery nie chciało ruszyc a do programu zostało niecałe 30 minut, a evelka miała w portfelu chyba 10 zł :) ja nie miałam z sobą kasy.. I evelka szukała taksówki, która za 10 zł spod poczty dojedzie na krzemionki ;) -
dziewczyny, drop ma szanse na domek u bardzo sympatycznie brzmiącej pani.. jednak nie znam nikogo z jej okolic, kto sprawdził by domek. Pani mieszka w Złocieńcu, koło Drawska Kujawskiego [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2126/przechwytywaniela.jpg[/IMG] Nie znacie kogoś z okolic??? PLISSSS.. DOMEK BARDZO FAJNIE SENSOWNIE BRZMIĄCY, samotne małżeństwo, domek z ogrodem :(
-
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
Asior replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
[quote name='jaanna019']To było w 2007, teraz od długiego czasu schronisko nie przyjmuje psów, obecnie jest ich tam ok.600 + 30 kotów + 1 koń.[/QUOTE] mam nadzieje, ze wyadoptowali te zwierzęta a nie umarły :( a swoją droga chyba w porządku ta kierowniczka schronu, taka prawdziwa psiara??? -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
ojj Majka Cię na pewno podniesie -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Jasza']Ja tam tylko Manię bym podciągnęła pod grubasy....:roll:[/QUOTE] taaa a Remis to co?? anorektyk?? to dopiero słonina :roll: -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
Asior replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
[url]http://www.tvp.pl/publicystyka/serwisy/tematyka-spoleczna/po-twojej-stronie/wideo/najwieksza-psiarnia-europy?start_rec=24[/url] ludzie... XXI wiek, nie miałam pojęcia co się dzieje w celestynowie :roll: -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
jedna dom stały druga tymczasowy ;) -
KRAKÓW - 4-ro kilowa kupka nieszczęścia, ma domek!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
powiem tak, w domu zachowuje się jak normalny pies ;) Na polu niestety nie, ale to do przeżycia ;) Miałam kilka telefonów o niego, jeden nawet z Francji. Na tą chwilę najlepiej brzmi Pani ze Złocieńca, jednak potrzebuję pilnie kogoś kto sprawdzi ten domek, jeśli nie znajdę nikogo Drops nie będzie miał szansy na fajny domek :( -
[quote name='gonia66']Hahhah..no to sobie weszłam i poczytalam przed snem:) Zrobilo się miło i śmiesznie...toz dziewczyny drogie- zapomialyscie wszystkie, ze ma się tyle lat, na ile sie czuje...no wiec..??Ja teraz to mam ze 70...ale jak sie obudzę to będę znowu uroczą osiemnastką (trochę "przytytą"):p[/QUOTE] aaa no to wszyscy moi znajomi wiedzą, że ja czuję się na 1-cie i na tyle się czuje ;) dziołszki, mam bardzo złą wiadomość.. Saszka Marysi nie żyje, od wigilii zaczęła sie jego choroba, ponad tydzień spędził w klinice Arka i dziś odszedł do Franciszka :( [B]wesprzyjmy Marysię dobrym słowem i prześlijmy jej trochę ciepła [/B]:(
-
[url]http://ktvi.pl/cykl,0,10,0,informacje.html[/url] o akcji podaj łapę ;)
-
[quote name='Asiaczek']A gdzie można sprawdzić stan konta? Jakoś nie mogę znaleźć tej info na stronie... Pzdr.[/QUOTE] [url]http://www.facebook.com/pages/pustamiskapl/115805498484607?v=wall&filter=2[/url] facet który wymyślił stronę nie ma na razie sponsorów na tyle żeby podpiąć licznik pod klikniecie... Na razie jest kasa od google, za klikanie na stronę... tu masz podaną kwotę. [quote name='Pipi'] [B]Zaczynam mieć kłopoty z wykarmieniem zwierząt. Ja w dalszym ciągu nie mam pracy, mój tz przeszedł ciężka operacje i nie jest z nim najlepiej. Coś tam dorywczo dorabia, ale ledwie wystarcza na życie. Przez prawie rok miałam karme, więc nie pisałam o tym, bo nie było potrzeba.[/QUOTE] nie wiem czy 20 kg karmy Cię ratuje, ale mogę przekazać, tylko znów problem jak to dostarczyć do Ciebie....
-
Kraków- dwie maleńkie szorstkowłose sunie, obie w domku!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Fizia, dziękuje bardzo za ogłoszenie!!!! -
ehehehehhe każdy wie, ze własnego dziecka nie uderzysz . a jam bardziej jak własna... prawie rodzona :) a z tym 55, to fakt, zapomniałam że to waga :megagrin:
-
[quote name='Isadora7']Bardzo kurde śmieszne[/QUOTE] :megagrin: se se se
-
[quote name='irenaka'] Mam tylko problem, bo jeden wet poleca usuwanie mechaniczne kamienia a ja mam mieszane uczucia;), bo do tej pory słyszałam, że lepsze jest czyszczenie ultradźwiękami. Doradźcie coś dziewczyny:loveu:, może macie ostatnio jakieś doświadczenie w temacie lub coś mądrego czytałyście na dogo?[/QUOTE] absolutnie niech się Pani nie zgadza na mechaniczne usuwanie kamienia.. Bo ono bardzo uszkadza płytkę nazębną, i następny kamień pojawi się ze zdwojoną siłą i dużo szybciej. tylko ultradźwięki!!! Polecam dr Szpeyera... Niech Pani przemyśli jazdę do niego, bo może i daleko, ale ceny nie porównywalne, jestem w stanie załatwić to za małe pieniądze [quote name='Isadora7']A to witaj w Klubie, a ja byłam przekonana ze ty Siksa jesteś:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] ehehehe taaa, a to 55 to numer domu :megagrin: [quote name='marysia55']ahaaa ... taka siksa co ma 5 na początku pesela ... i tyle siwych włosów, że nie da rady ich zliczyć, zwłaszcza teraz gdy nieszczęście goni nieszczęście ... chyba jestem wybrańcem losu:shake:[/QUOTE] nie słuchajcie mamci mojej.. nie ma siwych włosów, ściemnia :p [quote name='Isadora7']Mój pesel tez od 5 się zaczyna :)[/QUOTE] no coty :roll: a ja myślałam, ze Ty młódka jesteś :D
-
boszzzz, ale z niego bydle wyrosło!!!!
-
Kraków- dwie maleńkie szorstkowłose sunie, obie w domku!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jeju, jaka pętla na szyi :( -
Łaciatka już w swoim własnym domu oby na zawsze :)
Asior replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']Rozmawiałam z Evelką, wizyta przełożona na jutro - problemy ze samochodem Evelki . Więc czekamy do jutra ...[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to wredne auto zawsze odmawia posłuszeństwa kiedy go najbardziej potrzeba :D -
SKANDAL!!! Łatanie dziury budżetowej kosztem OPP- 1% dla Skarbu Państwa.
Asior replied to kuba123's topic in Organizacje
[quote name='kahoona']Ciężko będzie w Korabiewicach. Tam nigdy nie składano żadnych sprawozdań. To nie kwestia opóźnienia tylko praktyki. Obawiam się, że stracili 1% bezpowrotnie.[/QUOTE] wiesz, Akogo złożyła w grudniu sprawozdanie za 7 lat , więc chyba jednak będą się musieli jakoś wyuczyć.. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
no no no, też Cię kocham :loveu: -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Asior, mam nadzieję/sic!/, [/QUOTE] no ja też mam taką "nadzieję" [quote name='jaszczur']Asior mam nadzije, że Tobie uda sie znależć dom dla tego psa. masz szcześliwą rekę :) pozdrawiam[/QUOTE] oby :roll: -
[quote name='aga38']Jeśli uda Wam sie je zabrać ze schronu moge tym 4 maluchom dać dt do czasu znalezienia domków. To nie miejsce dla nich:( Nie chce zadnych opłat za dt jedynie zwrot za weterynarza jesli zajdzie potrzeba[/QUOTE] [quote name='mshume']Taki wpis Aga38 znalazłam na wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196528-starowinka-ratlerka-urz%C4%85dzi%C5%82a-sobie-maraton-%C5%9Brodkiem-drogi-w-Jab%C5%82onnie-pilne-DT/page7[/URL] Aga, swoje malizny tymczasy częściowo poupychałaś u sąsiadki, bo miejsca brak, a kilka innych chcesz zabrać na DT i DS. To zaczyna być niepokojące... W tydzień propozycje DT/DS dla: chorego yorka, starszej ratlerki, Kubusia, Calineczki,Pieguski, 4 szczeniaków :roll:[/QUOTE] no ja niewiem , trochę masz nie jasną sytuację...