Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. hmmm postaram się porobić zdjęcia, może rzeczywiście tak by się jakoś udało
  2. najlepiej przyślijcie mi to na maila ja wydrukuje i dam do podpisu ;) Tylko opiszcie całą historię
  3. OlalOla, jestem pracownikiem KTOZ-u i absolutnie nie zgadzam się z tym, żeby Nadzieja sprawdzała jakikolwiek dom!!!! I kompletnie nie kumam jak możesz jej bronic....
  4. LUDZISKA SPADAMY NA "PYSK" w głosowaniu Tesco... Sprężmy się kurdeeeee... http://www.tesco.pl/schroniska/ranking-schronisk.php porozsyłać to znajomym!!!!
  5. podanie pisz na Zarząd Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzetami ul Floriańska 53
  6. [quote name='Equus']Ja chcę do Krakowa! :D no ale to pewnie są ceny specjalne bo Wy macie jakieś TOZowe znizki? Cieszę się, ze Paggy ma się dobrze :)[/QUOTE] no w większości to ze zniżką, ale mamy kilka takich gdzie przychodzą ludzie z ulicy i tak są liczeni...
  7. strasznie dziękujemy!!!!!
  8. pomogli byśmy przewieźć sunię do hotelu hotel na Łużyckiej a adres to nasz chciałaś???
  9. dziewczyny, trza olać beznadzieje, standard, teraz to MY jesteśmy winne, to MY jej psa wcisnęłyśmy i to MY nie ostrzegłyśmy jej, że może być "alergia" u dziecka, i to MY jesteśmy winne, że nie ma kto z psem wyjść, .. no cóż.... a nadzieja, jest niewinna, oczywiście tylko była tak wspaniała, że zlitowała się nad Negrą i dała jej wspaniałe schronienie.. a że zmieniała zdanie i DS stał się nagle DT, no cóż... ważne, że teraz to MY jesteśmy rozliczani, i tylko ci nie godni, bo ci lepsi są na pw poinstruowani co i jak....
  10. soemciu odezwij się do mnie w sprawie tego transportu do was, mamy duużo rzeczy dla WAS!!!!
  11. no to chyba nie gonia jest w takim razie bo ta jest czarna :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TSZKmyLh1YI/AAAAAAABF5E/XxHfBqBKZ8Y/DSC_0113.JPG[/IMG]
  12. ale ja nie wiem czy to Ona :roll: [url]https://mail.google.com/mail/?ui=2&view=bsp&ver=ohhl4rw8mbn4[/url]
  13. Mirunia ma wspaniały domek, nie mam podstaw żeby w to wątpić.. poznałam Panią i jest to wspaniała osoba :loveu:, która ma jeszcze 5 innych przygarniętych psiaków ;)
  14. rudzia , dziękuje bardzo... Mam trochę rzeczy na bazarek, ale nie mam fizycznie czasu na zrobienie go :( może znalazł by się ktoś chętny ????
  15. słuchajcie, piszcie podanie do KTOZ-u o pomoc w opłaceniu hotelu, ile uzbieracie to będzie a my się dołożymy (oczywiście jeśli Prezes wyrazi zgodę, ale mam nadzieje, zę tak).. Opiszcie dokładnie sytuację i złóżcie na Floriańskiej
  16. eee chyba nie, bo babka teraz prowadzi zielone drzwi :roll: może to choć trochę odda co czuję.....: [url]http://www.icq.com/greetings/cards/122/[/url]
  17. Gonia a ja tak z innej beczki.. w Twoim albumie na picassie, ta ładna laska z niufkiem to Ty????
  18. kojec, ale może udało by się wewnątrz budynku.. koszt bierzemy na siebie a ew jak ktoś się dorzuci to będzie super!!
  19. [quote name='kahoona']Kurde, ja tez prezes ino we firmach swoich.[/QUOTE] łoooo i nawet moi dawni wrogowie się tu palentają :megagrin:
  20. nie narzekaj... są gorsi :roll: [quote name='agaga21'] nasz pracownik-chłopak o dobrym sercu odebrał od sąsiada, którego sunia z łańcucha urodziła. resztę miotu chłop wydał ale tych dwóch nie udało się bo to dziewczynki. [B]wiem, że jeden braciszek nie żyje :-( (*) został w okrutny i bestialski sposób zamordowany przez swojego nowego-byłego właściciela:angryy::angryy:, który wziął szczeniaka kilka dni temu od chłopa. chłopa rozdawał maluchy byle komu, nawet znanemu w całej wiosce psycholowi. nie ma na to dowodów ani świadków jest ponoć filmik nagrany telefonem jak ciągnie psiaczka przywiązanego do samochodu po asfalcie:placz::placz::angryy::angryy::angryy:! nikt nic nie wie, wszyscy się boją...ech.... :-( :-( [/B] [/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/199717-2-miesięczne-szczeniaki-w-awaryjnych-DT-pilnie-szukają-DS[/url]... [IMG]http://global.images8.fotosik.pl/918/a4861e0eb978f98d.jpg[/IMG]
  21. to myśl, bo nie ma już programu "WYBACZ MI", gdzie mogła bym Cię przeprosić na wizji z kwiatami :placz:.... ach bożeszty mój, co ja teraz zrobię....
  22. [quote name='agaga21']asior, myślałam, że mi psa dałaś a nie jakiegoś gronostaja:mad:[/QUOTE] :oops: przepraszam.. musiałam to ukryć bo bałam się, ze nikt nie zechce śmierdziela pod swoim dachem... :roll: wybaczysz mi???? <ładnie prosi machając rzęsami>
  23. może nie :( yorija jeździła dość często na tej trasie....
  24. [quote name='Isadora7']Wypraszam sobie, [B]Pani Prezes GoniaP[/B] nadal jest pod moim wpływem :grin::grin::grin::grin:[/QUOTE] aaa pod Twoim to SE może być bo Ciebie uwielbiam :*
×
×
  • Create New...