-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
hmmm postaram się porobić zdjęcia, może rzeczywiście tak by się jakoś udało -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Asior replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
najlepiej przyślijcie mi to na maila ja wydrukuje i dam do podpisu ;) Tylko opiszcie całą historię -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
OlalOla, jestem pracownikiem KTOZ-u i absolutnie nie zgadzam się z tym, żeby Nadzieja sprawdzała jakikolwiek dom!!!! I kompletnie nie kumam jak możesz jej bronic.... -
LUDZISKA SPADAMY NA "PYSK" w głosowaniu Tesco... Sprężmy się kurdeeeee... http://www.tesco.pl/schroniska/ranking-schronisk.php porozsyłać to znajomym!!!!
-
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Asior replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
podanie pisz na Zarząd Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzetami ul Floriańska 53 -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
strasznie dziękujemy!!!!! -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Asior replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
pomogli byśmy przewieźć sunię do hotelu hotel na Łużyckiej a adres to nasz chciałaś??? -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, trza olać beznadzieje, standard, teraz to MY jesteśmy winne, to MY jej psa wcisnęłyśmy i to MY nie ostrzegłyśmy jej, że może być "alergia" u dziecka, i to MY jesteśmy winne, że nie ma kto z psem wyjść, .. no cóż.... a nadzieja, jest niewinna, oczywiście tylko była tak wspaniała, że zlitowała się nad Negrą i dała jej wspaniałe schronienie.. a że zmieniała zdanie i DS stał się nagle DT, no cóż... ważne, że teraz to MY jesteśmy rozliczani, i tylko ci nie godni, bo ci lepsi są na pw poinstruowani co i jak.... -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Asior replied to Soema's topic in Już w nowym domu
soemciu odezwij się do mnie w sprawie tego transportu do was, mamy duużo rzeczy dla WAS!!!! -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Asior replied to dronka's topic in Już w nowym domu
no to chyba nie gonia jest w takim razie bo ta jest czarna :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TSZKmyLh1YI/AAAAAAABF5E/XxHfBqBKZ8Y/DSC_0113.JPG[/IMG] -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Asior replied to dronka's topic in Już w nowym domu
ale ja nie wiem czy to Ona :roll: [url]https://mail.google.com/mail/?ui=2&view=bsp&ver=ohhl4rw8mbn4[/url] -
KRAKÓW- MIRA pokrzywiony dzieciak MA SWÓJ DOMEK!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Mirunia ma wspaniały domek, nie mam podstaw żeby w to wątpić.. poznałam Panią i jest to wspaniała osoba :loveu:, która ma jeszcze 5 innych przygarniętych psiaków ;) -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
rudzia , dziękuje bardzo... Mam trochę rzeczy na bazarek, ale nie mam fizycznie czasu na zrobienie go :( może znalazł by się ktoś chętny ???? -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Asior replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, piszcie podanie do KTOZ-u o pomoc w opłaceniu hotelu, ile uzbieracie to będzie a my się dołożymy (oczywiście jeśli Prezes wyrazi zgodę, ale mam nadzieje, zę tak).. Opiszcie dokładnie sytuację i złóżcie na Floriańskiej -
ale cudna dzidzia :loveu:
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Asior replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Gonia a ja tak z innej beczki.. w Twoim albumie na picassie, ta ładna laska z niufkiem to Ty???? -
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Asior replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
kojec, ale może udało by się wewnątrz budynku.. koszt bierzemy na siebie a ew jak ktoś się dorzuci to będzie super!! -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Asior replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kahoona']Kurde, ja tez prezes ino we firmach swoich.[/QUOTE] łoooo i nawet moi dawni wrogowie się tu palentają :megagrin: -
nie narzekaj... są gorsi :roll: [quote name='agaga21'] nasz pracownik-chłopak o dobrym sercu odebrał od sąsiada, którego sunia z łańcucha urodziła. resztę miotu chłop wydał ale tych dwóch nie udało się bo to dziewczynki. [B]wiem, że jeden braciszek nie żyje :-( (*) został w okrutny i bestialski sposób zamordowany przez swojego nowego-byłego właściciela:angryy::angryy:, który wziął szczeniaka kilka dni temu od chłopa. chłopa rozdawał maluchy byle komu, nawet znanemu w całej wiosce psycholowi. nie ma na to dowodów ani świadków jest ponoć filmik nagrany telefonem jak ciągnie psiaczka przywiązanego do samochodu po asfalcie:placz::placz::angryy::angryy::angryy:! nikt nic nie wie, wszyscy się boją...ech.... :-( :-( [/B] [/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/199717-2-miesięczne-szczeniaki-w-awaryjnych-DT-pilnie-szukają-DS[/url]... [IMG]http://global.images8.fotosik.pl/918/a4861e0eb978f98d.jpg[/IMG]
-
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Asior replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
może nie :( yorija jeździła dość często na tej trasie.... -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Asior replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Wypraszam sobie, [B]Pani Prezes GoniaP[/B] nadal jest pod moim wpływem :grin::grin::grin::grin:[/QUOTE] aaa pod Twoim to SE może być bo Ciebie uwielbiam :*