-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Asior replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
agaga, jak by żywcem nie było co z nimi zrobić to przywiózł by je może ktoś do krakowa do hotelu .... -
[quote name='Alicja']widzę że oddałas Boomera ;) Kurcze to ciekawe dlaczego Etna tak traci kolorek :hmmmm: może ona faktycznie gdzieś po kryjomu się farbuje ;)[/QUOTE] słuchajcie a może ona jak gronostaj na zimę bieleje a na lato znów czarnieje :) [QUOTE]Gronostaj ma zmienne ubarwienie, zależne od pory roku. W lecie jego sierść jest koloru czekoladowo-brązowego na grzbiecie, żółto-białego na brzuchu, z czarnym końcem ogona; w zimie futro zmienia na białe z czarnym końcem ogona.[/QUOTE]
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Asior replied to dronka's topic in Już w nowym domu
oo "dzińdybry" [B]PANI PREZES[/B] :) Miło, ze wreszcie się uwolniłaś spod "wpływu" :megagrin: -
[quote name='ma_ruda']W mojej szkole kończy się akcja zbiórki darów dla krakowskiego schroniska. Poza drobnymi darami w naturze uzbieralismy ok.120 zł w gotówce. Może doradzicie na co najlepiej to przeznaczyć? O ile wiem nie możemy po prostu przekazać tych pieniędzy. Czy w schronisku bardziej przyda się sucha karma (jeżeli tak to jaka?), czy może obroże, smycze itp.[/QUOTE] obroże sie przydadzą bardzo ;)
-
[quote name='paoiii'][B]Asior [/B]nawet mnie nie strasz, TO NIE PIES DO KOJCA!?!?!?! napisałam Ci PW![/QUOTE] nie no paulinko :) przecież mam tego świadomość.. Grzecznie nastraszyłam panią, ze pies wrócił z powodu niby agresji ( bo tego nie wiedziała), i ze to nie jest pies do budy (na zewnątrz), specjalnie nie zareagowałam na łańcuch, żeby dać tą szansę inspektorom ;) Pani powiedziała ze ewentualnie mógłby być w domu, no ale ma w domu inną małą sunię... i nie wie czy się zgodzą.,... mam nadzieję, że w poniedziałek, albo we wtorek się uda paulinie tam podjechać.... ostatnio same odmowy wydaja takie się oszołomy zapisują.... [quote name='karusiap']To po cholere ktos zapisuje takie baby??Przeciez schronisko nie wydaje psow na lancuch.No to sie jaja juz jakies dzieja chyba.[/QUOTE] najprawdopodobniej nie powiedziała w schronie nic o łańcuchu.. mnie też nie, ale mam sposoby, żeby od takich ludzi wyciągnąć taką informacje jeśli są jacyś podejrzani...
-
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='NadziejaA']swoją drogą ciekawe dla czego nie wychwyciłas- proszę o pomoc w ogłaszaniu... :razz:[/QUOTE] kobieto, mam na głowie 8 psów zabranych z mordowni w Dyminach, o ich ogłaszanie się martwię plus jednego dzikiego tymczasowicza, więc wybacz ale mam co robić... nie zbawię całego świata.. zresztą wystarczy mi, ze dostaje pw w Twojej sprawie od ludzi oburzonych Twoją postawą..... -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
schronisko nie przejęło żadnych zwierząt -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Asior replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='NadziejaA'] Jest jeszcze jedno wyjście...[/QUOTE] ooo zaczyna straszyć, czyli jak zwykle ;) -
KRAKÓW - 4-ro kilowa kupka nieszczęścia, ma domek!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
chcesz go??? :D -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
trzeba PILNIE Tośkę, bo w lutym jej tymczasowa opiekunka ma jakiś zabieg i dobrze by było żeby Toski już nie było.. -
jest Pani chętna zapisana, z tego co ją wypytałam, na łańcuch albo do kojca :shake::angryy:
-
KRAKÓW - młodziutka amstafka Zuza MA DOMEK CUDNY!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nikt nie dzwonił :( -
[quote name='Majaa'] Mam nadzieję, że znawcy prawa, a kilku tu jest się wypowiedzą w tej kwestii i jeśli się mylę wyprowadzą mnie z błędu Po poprzedniej akcji mamy jak mamy na wątku. Lepiej zapobiegać niż leczyć![/QUOTE] zawsze w każdym konkursie, głosowaniu MUSISZ zaznaczyć, że zgadzasz się na udostępnienie danych.. a odpowiedź na linka, no cóż na petycjach które m.in o kielcach była też trzeba było odesłać kliknięciem linka, zeby głos był ważny....trudno tak już jest... ja myślę, ze tam jest wsio OK...
-
KRAKÓW - młodziutka amstafka Zuza MA DOMEK CUDNY!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
to samo pomyślałam :( -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
joanna bardzo dziękujemy wieczorkiem podesle psiaki :) -
[quote name='Foksia i Dżekuś']Ja mam info ,ze dzwonił ,rozmawiał z jakąś bardzo miła pania i jest umowiony dzisiaj w Tozie;)[/QUOTE] aa to ze mną rozmawiał :D tylko on powiedział, ze jest od jakiejś innej P. Beaty :)
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
Asior replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Zaraz wejde...wczoraj wyslalam do ciebie paczuszke...[/QUOTE] dzięki :* :* -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
pisałam już wcześniej na wątku, żeby dawać dopisek na kielecką mamusię ze szczeniakami ;) z tego co sprawdzałam to przyszło około 900 zł na kieleckie psiaki :) dziękujemy Wam kochani :loveu: -
KRAKÓW - młodziutka amstafka Zuza MA DOMEK CUDNY!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dzwonił Pan z Kielc zainteresowany nią, ma się jeszcze zastanowić ;) -
[quote name='Irviers']To rozumiem Asior, że Ty też? :) Ja mieszkam (ale co raz rzadziej) w bloku nr 14 (to jest koło przedszkola). Mamy 3 sznaucery mini pieprz i sól :) noo tak, ja w osiemnastce ;) mam dwa kurduple i nieraz mijaliśmy się na spacerze. jeden mały czarny rzuca się na wszystko co się rusza ;) a druga chichuachua biała z brązową plamką, na pewno kojarzysz :) [quote name='Irviers']Może ogłoszę też tutaj pieska dla którego szukamy nowego domu. Psiaka znaleźliśmy w noc sylwestrową w Rabie Wyżnej (ale dowiedzieliśmy się, że błąka się tutaj już od długiego czasu). Rozwiesiliśmy mnóstwo ogłoszeń, ale nikt się nie zgłasza. wyslij mi te zdjęcia proszę na maila ktozu ( [email protected] ) wraz z opisem, to je wkleję do szukających domu.. [quote name='Foksia i Dżekuś']mam rozumiec ,ze ten pan w koncu zadzwonil nie dzwonił :shake: