Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. jejuuniuuu :( gdzyby nie moje fretki :(
  2. ja też wystawić mogę :) Ale tekst musi mi ktoś sklecić ;) Slapcio pisze rewelacyjne teksty (ona jest pisarka tekstów na allegro dla Uciechowskich psiaków :evil_lol: )
  3. a jednak są jeszcze dobrzy ludzie na świecie:loveu:
  4. jessuu nie wierzę w to co słysze!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: super wieści!!!!!
  5. ehehehhhheh pogratuluj cioci.... bo niestety sa oszołomy które napewno by tego spróbowały .....
  6. Camara wierzymy w Ciebie ;)
  7. podnosze , tylko tyle mogę pomóc :(
  8. [quote name='Camara'] bo tymczas dorosłej suni u mnie nie jest sprawą prostą..[/QUOTE] eeetam wcale nie takiej dorosłej ;) 8 miesięcy to gówniarz jeszcze ;)
  9. może ktoś podesłać linka do tego tematu do Camaro.???? ja niestety nadal nie łapie jak sie wyszukuje uzytkowników :roll: :shake:
  10. lisiuuu hopaj do góry :(
  11. [quote name='Mecka']Przykro, że muszę o tym napisać ale tak niestety jest, że "szum" wokół takich schronisk najczęściej szkodzi niz pomaga, kiedyś o tym pisaliśmy, to jest tak jakby się trąciło gówno... Mnie powaliła bezsilność, ja pół roku dochodziłam do siebie po ostatnim storpedowaniu mnie na dogo m.in. przez dopiero co zalogowane osoby, które były synami, córkami osób dowodzących. Zastraszano nas, wysmiewano publicznie, nazywano wariatkami, nasze pisma które szły i skargi do władz czy tozu czy miasta były wyszydzane. Jak doszło do sytuacji, ze trzeba było pokazać co się dzieje w schronisku w Mysłowicach, nagle zostałyśmy same na placu boju. Przypuszczam, że dziewczyny z Olkusza mają podobnie. Wszyscy weci w okolicy wiedzą że to mordownia i nikt nic nie robi. Wszyscy się boją, bo mają spokój, a to trzeba by ruszyć na większą skalę, tego się nikomu nie chce. Wyobraźcie sobie jak ja się czuję kiedy pomagam babkom z tozu bo trafił do nich piesek w znalezieniu domu, jeździłysmy z koleżanką masowo wyciągały psy ze schroniska na siebie, te które nie miałyby szans, a potem słyszę, że udało jej się namówić kierowniczkę, żeby jakiegoś psa przywiezionego do tozu umieścić w schronisku (miasto nasze kochane nie ma podpisanej umowy z żadnym schroniskiem- ja to postrzegam w kategoriach i chwała Bogu- więc wyobraźcie sobie toz, który nie ma co zrobić z psami z interwencji i upycha je własnie do olkusza czy myslowic, byle pozbyc się problemu. Jak dostaję smsy od znajomych którzy pomagaja psom, ale muszą je wydać np. do olkusza bo nie mogą ich trzymać i piszą "...bo inaczej wyląduje w schronie" jaką wtedy czuję bezradność. Ja cały czas przypominam, że to schronisko w Olkuszu jest prywatą, a w Myslowicach pod tozem- niby, ale i tak jest tam folwark pani kierownik, jedni nie widzą a inni udają, że nie widzą co się tam dzieje. I są osoby które chętnie takie nowinki jak moje przekazują do schroniska, kończy się tym, że nie chcą nikogo wpuszczać, jak nas widzieli to lecieli do bramy żeby zamknąć przed nosem, nasze nazwiska mają wypisane chyba na ścianach jako ostrzeżenie przed zagrożeniem. To żeby pomóc faktycznie takiemu schronisku jest dużo trudniejsze niż się wydaje. Bo wtedy najczęściej cierpią psy, kiedy jest zbyt duże zainteresowanie usypia sie masowo dowody zaniedbania, zagłodzenia, choroby. I mam nadzieje,że usypia a nie wali w łeb łopatą, do czego bardziej byłabym sklonna po tym co widziałam.[/QUOTE] jeesssuuu to straszne co piszesz :( dlaczego do jasnej cholery w 21 wieku dzieją się takie rzeczy :mad: NIE WIERZĘ, ZE NIE DA SIĘ Z TYM NIC ZROBIĆ!!!!!!!!! trzeba bombardować media pismami z opiem sytuacji.... moze wet powiatowy albo wojewódzki :( jesssu niewiem ....noooooo trzeba coś z tym zrobić!!!!!!!!
  12. śliczny :( kurcze czemu ludzie sa tacy nieczuli....po co biora psa skoro potem go wyrzucają :(
  13. haoooo co słychać??????
  14. [quote name='emir'] suka - to CZAROK a pies, o którego zycie walczymy wszyscy to MEDAR! Tak więc czarok i medar zostaliście rodzicami chrzestnymi!:loveu: Gratuluję EMIR[/QUOTE] eeeeheheheheheheheh rewelacja :D:evil_lol: [quote name='Czarodziejka']Bardzo prosimy o wsparcie dla zagłodzonego Medara i zabiedzonej Czarok. Jakkolwiek to nie brzmi :):):)[/QUOTE] nooo trzeba będzie informować ludzi, ze to o psy chodzi bo zaczną im wysyłać kaskę :evil_lol:
  15. jeju te oczy :(
  16. nooo słyszysz Tekila:cool3: nie zastanawiaj sie tylko bierz sunie :-(
  17. Tekila, a może od razu ją weź :( bo taka zmiana domku co kilka dni nie wpłynie dobrze na nią :(
  18. lisiuuu nie bój się..nie wszyscy ludzie są okrutni ....
  19. pfffffffffff TY masz swojego onka w domku....a ja nie mam żadnego :( buuu nie bądź ryj :p
  20. słuchajcie...zobaczcie co znalazłam w sieci :( [COLOR="Red"][B]UWAGA SCENTY DRASTYCZNE!!!!!!![/B][/COLOR] [url]http://gprime.net/flash.php/thepitbullproblem**[/url] ale z pozytywnym wydźwiękiem....
  21. w przyszłym tygodniu jade z Wami choćby skały sr..ły ....i "zamawiam" wyprowadzenie Hariska :loveu: :loveu: :loveu:
  22. jezzuuu ale piękność :-o napewno szybko znajdzie dom..jest przepiękny.......
  23. fajniutki....czy to brodacz monachijski :cool3:
×
×
  • Create New...