Schronisko w Ostródzie zgłoszone już dawno ;)
[url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=3382&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url]
[B]GŁOSOWANIE od 16-tego, więc wyslijcie ludziska komu się da ten link i pamiętajcie przypomnieć, ze TRZEBA BYĆ ZALOGOWANYM A JAK SIĘ PISZE JAKO GOŚĆ TO GŁOS SIĘ NIE LICZY ;)[/B]
co do głosowania na bordożki, to czy jest taka mozliwość?? myślałam, ze tylko schroniska moga brac udział w głosowaniu