-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
ZA TYDZIEŃ JA SIE ZAJME NEONKIEM ;) zamawiam go na spacerek :cool3:
-
[quote name='malagos']Sunia rewelacyjna!!:loveu: A gdzie sie takie cudo uchowalo :crazyeye: A niesmiało o goldenowatego zapytuje...pojechał?.....[/QUOTE] sunka mieszkał z kotami w magazynach i tam ludziska nie mogli go zobaczyć :( a wyrzucony został 22 grudnia :( przed swiętami samymi :(
-
nooo koniecznie!!! TY szczekaczu do domku marsz!!!!!!
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Że Jak Się Rzuca Na Argona, To Mam Za Co Złapać :evil_lol:[/QUOTE] no jak za co :cool3: niewiesz??? :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Menrzuś A Powiedz No Mi Bo Od Poczatku To Mi Spokoju Nie Daje....po Co Sylwa Siedzi W Domu W Szelkach????? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Hehe.....budzą się matczyne instynkta w Asiorce. Tak dawno pieluch nie zmieniała, siuśków i kupek nie sprzątała. Stęskniła się za tym :razz: Gdzieś Ty w nocy zahaczyła, wracając do domku. Tyle zmian - piesek, nowy banerek...[/QUOTE] taaaaa poprostu boskoooo uwielbiam babrać się w gównie :/ -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
Asior replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
kochana ja pojechałam dziś do schronu wyprowadzić z dziewczynami psy a wróciłam z czymś takim : [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/a616113848025f8emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/1a87104446f14e2emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/21/bb7c63e615fd555fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/919e77e698819b03med.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/4dc08b4975cf6293med.jpg[/IMG] wzięłam ta kruszynkę na tymczas....waży 2,5 kg :( bardziej walnięta odemnie chyba nie jesteś :loveu: -
i grube :loveu:
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Asior replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
lekko???:mad: spasłaś ja jak świnke na żeź :evil_lol: noo ale co tam, najważniejsze, że widać, że im nie żałujesz :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
taaaaaa ale nikomu nie pozwalam się do sarenki zbliżąć bo boi sie okropnie :( a właśnie w kuchni zrobił mi wieeeeelkie bajoro (nawet ze mnie by tyle nie wyszło) i narżnął kupsztala :p sama radość :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
nooooo coootyyyy :crazyeye: wiesz co to znaczy 27 metrów :mad: ???? nic absolutnie nic się więcej nie zmieści!!!!!! współplemieńcy na razie nie przedstawieni bo sarenek boi sie przeokropnie...(prbowałam z daleka mojego Luckiego podstawić do sarenka ale ten mój przebrzydły nietoperz na niego warczy:angryy: -
POPROSZE DODAĆ WĄTEK kRECIKA DO SCHRONISKOWYCH ,MALEŃSTW jest u mnie na tymczasie :) temacik tutaj ---> http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2811540&posted=1#post2811540
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a ja jestem pierdo...ięta :stupid: pojechałam z dziewczynami do schronu powyprowadzac psy i ....wróciłam z psem ....wzięłam go na tymczas.....nie mogłam go tam zostawić :placz: To staruszek (ma ok 10-13 lat) i do tego sarenka...malizna trzęsie się jak galaretka i mieszkał z kotami bo do psów się nie nadawał taki mały :( nie miała baba kłopotu to se 6-te zwierze wzięła :flaming: a miałam wziąść suczkę z Dzierżoniowa :placz: ale tego nie mogłam zostawić :shake: [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/1a87104446f14e2emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/21/bb7c63e615fd555fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/919e77e698819b03med.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/4dc08b4975cf6293med.jpg[/IMG] reszta zdjęć na [url]http://www.frety.cba.pl/krecik/index.html[/url] a temacik tu ---> [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2811205#post2811205[/url] -
[url]http://www.ozzy.dog.pl/[/url] wejdź na stronkę i tam jest wszystko opisane
-
śliczniutka ta Mysia :(
-
piekny jest chłopina ;)
-
Lucky cudem uratowany od śmierci,już w nowym,wspanialym domku!!!
Asior replied to _beatka_'s topic in Już w nowym domu
ludziska,ja tak nieśmiało wtrące :oops: , może wartoi było by z tych pieniążków uzbieranych na Luckiego wpłacić część do Psiego Losu....skoro tam taka sytuacja podbramkowa, a w końcu psa uratowali i pewno sporo to kosztowało :roll: co??? jak myślicie??? -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
Asior replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Morgan nie pitol tylko przyznaj się, że korci Cię, żeby ją zostawić ????? :diabloti: -
ooo przepraszam ja Ci przypomniałam :evil_lol: :eviltong:
-
nistety jak mówi Jagienka nie udało nam się zobaczyć małego :( Wysłałam Jagienkę na przeszpiegi i dobrze, bo się choc czegoś dowiedziała :) Ale takie przekręty .....a feeeee a one smiały nam zarzucić, że się ich czepamy (schorowanej kobiety) a nawet nie mieli niewiem czego : ochoty, odwagi, żeby zawieść psa do schronu....rzeczywiście taaki wielki i taaaki groźny że az trzeba było wołać "hycla" po niego.... WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
uuuuuuu taka zabawę nam żonka popsuła :shake: buuuu jak ja teraz wróce sama "po ciemności" do domu :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
łooooo ale fajowo tak se lecieć w nocy!!!!!!! ooooo widze dom Imbir, ziiiiuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmm -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
noo ja też już na miejscu....to coo lecimy do Imbir????? -
Wielki konkurs "Zdjęcie roku 2006" ! -NAGRODY JUŻ SĄ - STR. 48 :-)
Asior replied to Behemot's topic in Foto Blogi
nieee noo ja dopiero w grudniu trafiłam na temat z głosowaniem i te zdjęcia z poprzednich miesięcy dopiero teraz zobaczyłam!!!!! płakałam ze smiechu a lzy ciekły mi po policzkach (ze śmiechu oczywiście) pomyśle i zagłosuje;)