Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. Enid, ona z niego nie złazi..... :) dziś po raz pierwszy od wczoraj przespacerowała się po mieszkaniu :) choć nadal jak tylko coś głośniej stuknie czy nagły ruch zrobie, to spinkala na fotel.... Z luckim już jest w lepszych stosunkach :D, już daje się mu nawet powąchać...Choć obawiam sie, że mała niedługo może dostać cieczki, bo to niesamowite jest jaki on w niej zakochany:roll: Nie odstępujejej na krok, i nawet jak go gryzła, to nie zrażało go to.... N0ockę przespała spokojnie, i nic nie zrobiła w domu (w sensie koo i si) . W sumie to odkąd jest u mnie nie robiła jeszcze koo :roll: dziwne.... No i owszem, je ale tylko z ręki....Czyli wyglada to tak...jak trzymam miske w ręce to ona je, położe na ziemi, to nie je :loveu: gówno małe :evil_lol: Kurde niewiem jak ja ją oddam :( nie widze zupełnie tego :shake:
  2. [quote name='gallegro']Czy zawierała informację o miejscu pobytu Wedelka?[/QUOTE] tak, ale bez szczegółów...(typu adres).
  3. heh , szkoda, że wczoraj nie woadomo nic o rotku było, bo bym pojechała z Karusią i go wyadoptowała, a tak, to już nie mam jak, od dziś do pracy wracam :/ Kseruś, wiesz o tym rotku z Krakowskiego schronu??? Jaki on jest????
  4. tak, to zdecydowaie ten psiak, postaram się go obfocić w niedziele a i na spacerek wziąć :)
  5. Axelku serce ty moje.... w góre!!!!!!!!
  6. ten Graf to nie tylko łatkę agresora ma..... :roll: ostry jest jak sam diabeł.....no ale w schronisku to nigdy nie opcenisz chrakteru psa w 100%..... Dzwoniła mama tego pana, niestety, wczoraj już zamówiła szczeniaka u znajomych i głupio by jej było sie wycofywać..... Ale wypytała o szczegóły i powiedziała, zę jak cos będzie słyszeć , to da znać :)
  7. aa bo wy macie takie "chore" założenie, że tylko styare powinny iść do programu.... :roll: Tak samo jak z Krystianem, on już w schronie ponad rok ...przecie.z jak by poszedł do programu to moment znajduje dom......ale nie....on nie pójdzie bo on jest młody i ma szanse znaleść dom, tylko czemu go nie znajduje????? Lepiej brać staruszki które i tak niewiadomo czy ktoś weźmie, i się ryzykuje, wyciągając je ze schronu, niż młodego psiaka który na stówe znajdzie domek!!!! ehhh chore to.....:roll:
  8. do góry psiaku!!!!!!!!
  9. czyli z Foksią trza kombinować ;) :p
  10. i uwielbia się pieścić..... Nie macie pojęcia jak ona tęskni za swoimi ludźmi........ Wtedy, jak ja oddali, to tak strasznie chciała za nimi iść ....ciągła do wyjścia :placz: niestety....oni ją zostawili...bez skrupułów, bez wyrzutów sumienia......
  11. mała w góre!!!! Jesli ją obfocicie łatwiej będzie jej znaleść domek :]
  12. wystarczy, zę w temacie jest "maleńka" to chyba obrazuje jej wielkość ;) Na razie nie jest ogłaszana nigdzie, jeszcze nie zdążyłam....jutro wystawie jej allegro....
  13. [quote name='gallegro']Osoby, które dostały PW od xxxx52 w sprawie Wedelka, proszę o potwierdzenie tego faktu. [/QUOTE] ja dostałam pw od xxxx52
  14. oto zdjęcia klusiorka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6937/counterry6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8711/counter1sx2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/205/counter2nj7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8059/counter3vw9.jpg[/IMG][/URL]
  15. eehh do pracy ide już jutro :(
  16. Przystojniaka obserwują 4 osoby :cool:
  17. Velluś własnie mam takiego :cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3669261#post3669261[/url] (na zdjęciach razem z tym czarnuszkiem :)
  18. jejqu to niewiem czemu sie nie otwierają....wszyscy je widzą :(
  19. oj wiem, ale załatwiła bym może ...... :cool3:
  20. ja natomiast szukam kota oooolbrzyma!!!! Dla niufek, ona potrzebuje jakiegos wieeelkiego kocura, którego wzięła by do niemiec :) Ma tam nalot szczurów ;( w szopie gdzie trzyma rzeczy do schronisk..... A tam ponoć nie tak łatwo o kota w schronisku.....
  21. Karusiap weźmiesz mnie jak tam pojedziesz?????
  22. Perfi, a gdybym zadzwoniła do Pana Jaworskiego i uprosiła go o to, zęby dał dziadka do programu.....zobowiązała bym się z nim pojechac :)
  23. perfi, wieczorkiem wrzucę!!!!
  24. a jaka jest szansa żeby wyznaczył Miłka :cool3:
×
×
  • Create New...