-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Enid, ona z niego nie złazi..... :) dziś po raz pierwszy od wczoraj przespacerowała się po mieszkaniu :) choć nadal jak tylko coś głośniej stuknie czy nagły ruch zrobie, to spinkala na fotel.... Z luckim już jest w lepszych stosunkach :D, już daje się mu nawet powąchać...Choć obawiam sie, że mała niedługo może dostać cieczki, bo to niesamowite jest jaki on w niej zakochany:roll: Nie odstępujejej na krok, i nawet jak go gryzła, to nie zrażało go to.... N0ockę przespała spokojnie, i nic nie zrobiła w domu (w sensie koo i si) . W sumie to odkąd jest u mnie nie robiła jeszcze koo :roll: dziwne.... No i owszem, je ale tylko z ręki....Czyli wyglada to tak...jak trzymam miske w ręce to ona je, położe na ziemi, to nie je :loveu: gówno małe :evil_lol: Kurde niewiem jak ja ją oddam :( nie widze zupełnie tego :shake: -
Wedelkowa droga do szczęścia. Vanilka biega za TM[']
Asior replied to Olesia.b's topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']Czy zawierała informację o miejscu pobytu Wedelka?[/QUOTE] tak, ale bez szczegółów...(typu adres). -
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
Asior replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
heh , szkoda, że wczoraj nie woadomo nic o rotku było, bo bym pojechała z Karusią i go wyadoptowała, a tak, to już nie mam jak, od dziś do pracy wracam :/ Kseruś, wiesz o tym rotku z Krakowskiego schronu??? Jaki on jest???? -
tak, to zdecydowaie ten psiak, postaram się go obfocić w niedziele a i na spacerek wziąć :)
-
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Axelku serce ty moje.... w góre!!!!!!!! -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ten Graf to nie tylko łatkę agresora ma..... :roll: ostry jest jak sam diabeł.....no ale w schronisku to nigdy nie opcenisz chrakteru psa w 100%..... Dzwoniła mama tego pana, niestety, wczoraj już zamówiła szczeniaka u znajomych i głupio by jej było sie wycofywać..... Ale wypytała o szczegóły i powiedziała, zę jak cos będzie słyszeć , to da znać :) -
KRAKÓW- MIŁEK przekochany roczny psiak MA DOMEK !!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
aa bo wy macie takie "chore" założenie, że tylko styare powinny iść do programu.... :roll: Tak samo jak z Krystianem, on już w schronie ponad rok ...przecie.z jak by poszedł do programu to moment znajduje dom......ale nie....on nie pójdzie bo on jest młody i ma szanse znaleść dom, tylko czemu go nie znajduje????? Lepiej brać staruszki które i tak niewiadomo czy ktoś weźmie, i się ryzykuje, wyciągając je ze schronu, niż młodego psiaka który na stówe znajdzie domek!!!! ehhh chore to.....:roll: -
Kraków - smiejący się pies !!!! NARESZCIE W DOMKU!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
do góry psiaku!!!!!!!! -
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
czyli z Foksią trza kombinować ;) :p -
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
i uwielbia się pieścić..... Nie macie pojęcia jak ona tęskni za swoimi ludźmi........ Wtedy, jak ja oddali, to tak strasznie chciała za nimi iść ....ciągła do wyjścia :placz: niestety....oni ją zostawili...bez skrupułów, bez wyrzutów sumienia...... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a co tu tak cicho?????? -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
wystarczy, zę w temacie jest "maleńka" to chyba obrazuje jej wielkość ;) Na razie nie jest ogłaszana nigdzie, jeszcze nie zdążyłam....jutro wystawie jej allegro.... -
Wedelkowa droga do szczęścia. Vanilka biega za TM[']
Asior replied to Olesia.b's topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']Osoby, które dostały PW od xxxx52 w sprawie Wedelka, proszę o potwierdzenie tego faktu. [/QUOTE] ja dostałam pw od xxxx52 -
oto zdjęcia klusiorka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6937/counterry6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8711/counter1sx2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/205/counter2nj7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8059/counter3vw9.jpg[/IMG][/URL]
-
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
Asior replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
eehh do pracy ide już jutro :( -
KRAKÓW - dwie bidy z Ligoty - haszczak i mix malutka już tu
Asior replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Przystojniaka obserwują 4 osoby :cool: -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
Asior replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Velluś własnie mam takiego :cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3669261#post3669261[/url] (na zdjęciach razem z tym czarnuszkiem :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
jejqu to niewiem czemu sie nie otwierają....wszyscy je widzą :( -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
oj wiem, ale załatwiła bym może ...... :cool3: -
ja natomiast szukam kota oooolbrzyma!!!! Dla niufek, ona potrzebuje jakiegos wieeelkiego kocura, którego wzięła by do niemiec :) Ma tam nalot szczurów ;( w szopie gdzie trzyma rzeczy do schronisk..... A tam ponoć nie tak łatwo o kota w schronisku.....
-
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
Asior replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Karusiap weźmiesz mnie jak tam pojedziesz????? -
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Perfi, a gdybym zadzwoniła do Pana Jaworskiego i uprosiła go o to, zęby dał dziadka do programu.....zobowiązała bym się z nim pojechac :) -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
perfi, wieczorkiem wrzucę!!!! -
KRAKÓW- MIŁEK przekochany roczny psiak MA DOMEK !!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
a jaka jest szansa żeby wyznaczył Miłka :cool3: