Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='Jagienka']http://ww6.tvp.pl/7400,20070222463320.strona tutaj masz Kropcie z Oskarem no i nie mówcie, że nie jest podobna z twarzy do kiwulaca :eviltong:
  2. [quote name='shirrrapeira']Wszystkim a akurat menrzusiowi i Asiorce szczegolnie.[/QUOTE] shirrrapeira :loveu: :loveu: :loveu: Dzięki za słowa otuchy....już troche mi lepiej..... zaczyna mi to latać.... Co do fretki, to dlatego taki raban bo w polsce nie ma angorek (ta niewiadomo skąd się wzięła) Ale co mi tam....mam Was i dogo...wystarczy mi :loveu: a tak wogóle to chyba dzieńdobry :evil_lol:
  3. czemu nikt nie chce słodziaka :( ?????
  4. przystojniaku w góre
  5. dziewczyny, wklejam z wątku DZIERZONIOWSKIEGO [quote name='pies?']mam pierwszego psa: Fundacja MRUNIO przesłała mi następujące zdjęcie i opis psa: [B]Gromik[/B] pies ok 3-4 letni, brązowy, podpalany. W schronisku od 3 tygodni. Je lecz chudnie. Nie asymiluje się w warunkach schroniskowych. Gdy wyszedł do zdjęcia był bardzo ożywiony i szczęśliwy. [B]Bardzo pilnie potrzebuje domu!!!!!!! Bardzo pilnie potrzebuje ciepła domowego ogniska!!!!!!!!!!!!!!! [/B]Znajduje się w izolatce bo gryzą go psy w boksie. wg. mnie to nie ma na co czekać, szukamy DOMU, nawet DT !!! [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9636/nowyobrazmapabitowa2bm1.jpg[/IMG][/QUOTE] FAJNY MIXIK i sprawa PILNA!!!!!!!!!!!
  6. no niewiem,:roll: mnie 3 wetów powiedziało, że niewolno, bo kasza ma otoczkę silokonową, której zwierzęta nie trawią
  7. to teraz nic tylko trzyać kciuki :loveu:
  8. oto filmik: [url]http://video.google.pl/videoplay?docid=-1063413976244635211[/url] ciut ciemnawo było, ale widać jak wariatka zakopuje zdobycz :evil_lol: i tak ze wszytskim :) dziś wreszcie coś zjadła, ale oczywiście nic konkretnego :( mięcho poleciałam jej kupić, bo już nie mogłam znieść że tyle dni nie chce nic jeść...i zjadła samo mięcho gotowane.... No ale na dłuższą mete to bez sensu, mało to treściwe... Co do koopki..mój wet powiedział, żeby jeszcze tydzień poczekać i wtedy dopiero mozemy zacząć się martwić...Bo przez stres pies ma prawo przez 2 tygodnie nie zrobić koo.:roll: ufff ale odetchnęłam że cos zjadła....w końcu to prawie 4 dni praktycznie nic nie tkneła, raz we wtorek chyba coś tam lizneła ale tak to nic...nawet jak jej daję wędlinę czy kiełbaskę :roll: Ale niestety resocjalizacje przeprowadza...ONA paniką reaguje na wszelakie "nowinki" techniczne!!!!! auto, koparka, Boże dzi eki bogu miałam ją caisno zapęta na obrozy, bo jak wczoraj samolot przelatywał to dostała takiego amoku że nie mogłam jej uspokoic...tak się bała i uciekała do klatki.... A w domu..to całkiem inny psak już nawet na Luckiego nie warczy :D Ehhh nie oddam jej napewno, zanim nie ucywilizuje jej :P a potem, chciała bym sterylkę jej załatwić...... Vella, kasza zabroniona dla psów :roll: acha mam boooskie zdjęcia, ale to już jutro :)
  9. a ze mna to już nikt się nie napije :placz:
  10. [quote name='szyszka.fr']czyli wojna? Menrzus bierz gnata i idziem bic:evil_lol: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/14/14_6_16.gif[/IMG] panne Nikt oczywiscie :)[/QUOTE] szyszka :loveu:
  11. [quote name='Danusia12']A Ty nie popuścisz - prawdziwa jędza z Ciebie :evil_lol:[/QUOTE] a co mi będzie jakies gówno ubliżało!!!!!!
  12. [quote name='szyszka.fr']to w takim razie mega-frecior[/QUOTE] i co się dziwić, ze pannie NIKT gul skacze :evil_lol:
  13. nooo olbrzym, olbrzym bo moje są jedne z większych a on je przerasta
  14. oto zdjęcia przystojniaka :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/e9e6fb4c6a679cae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/c254896df9aad115.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/864143958ce1388c.jpg[/IMG][/URL] tu ze swoją panią :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/ce2d35176a2a7d3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/e8b8f2c24741248b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/41/ff2d6b96cdd961ba.jpg[/IMG][/URL] u młodego na rękach [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/8d8e453e5572dfcb.jpg[/IMG][/URL] tu widac jaki ma długi włos [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/76ea837b07116ffa.jpg[/IMG][/URL] tu moje dzieci go dopadły :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/41/e4a4aa542f873f5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/c63111c3b0cca984.jpg[/IMG][/URL]
  15. Kropcia strasznie jesteś podobna do kiwi.... :)
  16. [quote name='Danusia12'] Wyjątkowo ładnie tą pania nazwałaś :evil_lol:[/QUOTE] znaczy jak :roll: ??? cześć bracie :loveu: cześć szyszunia :loveu:
  17. [quote name='kiwi']w ol jest jeszcze jeden bokser, łagodny, mlody, jest etz collie. i masa wsiowych burkow...[/QUOTE] :evil_lol: fajne określenie :cool3:
  18. ehhh porządny facet...HONOROWY !!!!!!
  19. miniulka, musimy pomolestować dziewczyny, zeby zagadały pracowników zeby nam wydali caaały box F10 ;)
  20. a co to była za dziewczyna z Kiwi i Foksią??? Ona z dogo???
  21. tak zgadzam się, ze te zza krat jak tak patrzy w obiektyw sa powalające i ...działają na człowieka.....
  22. widziałam, widziałam :multi: Pusio był baardzo grzeczny i próbował lizać Foksie :loveu: P. Magda powiedziała, że on już jak stały bywalec :)
  23. jej była u mnie ta Pani co ma tego znalezionego freciaka :loveu: Jest piekny, pachnący, ale chyba wiele przeszedł :( On nie ma sporego kawałka ogona :crazyeye: (wtedy tego nie zauważyłam ) No i Pani mówiła mi, że był taaaaak straasznie zapchlony, ze chyba jeszcze nigdy nie widziała tylu pcheł na raz.....:roll: Oprócz tego maluch łysieje na wiosnę i wyglada dość komicznie :evil_lol: Pogdakał trochę z Bronka i Amrasem :) i poszedł do domku...Obfociłam go , ale zdjęć nie wkleiłam w Krakpowskich rozmowach, bo te hieny z fretkorum nadal pewno czytają ten temat, bo szlag ich trafia, że nie mają więcej zdjęć i jak stwierdziła panna NIKT, ze napewno wymyśliłam go sobie :loveu: później Wam wkleje :) (jesli was interesują ;) )
×
×
  • Create New...