-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
[quote name='Jagienka']http://ww6.tvp.pl/7400,20070222463320.strona tutaj masz Kropcie z Oskarem no i nie mówcie, że nie jest podobna z twarzy do kiwulaca :eviltong:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='shirrrapeira']Wszystkim a akurat menrzusiowi i Asiorce szczegolnie.[/QUOTE] shirrrapeira :loveu: :loveu: :loveu: Dzięki za słowa otuchy....już troche mi lepiej..... zaczyna mi to latać.... Co do fretki, to dlatego taki raban bo w polsce nie ma angorek (ta niewiadomo skąd się wzięła) Ale co mi tam....mam Was i dogo...wystarczy mi :loveu: a tak wogóle to chyba dzieńdobry :evil_lol: -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
czemu nikt nie chce słodziaka :( ????? -
dziewczyny, wklejam z wątku DZIERZONIOWSKIEGO [quote name='pies?']mam pierwszego psa: Fundacja MRUNIO przesłała mi następujące zdjęcie i opis psa: [B]Gromik[/B] pies ok 3-4 letni, brązowy, podpalany. W schronisku od 3 tygodni. Je lecz chudnie. Nie asymiluje się w warunkach schroniskowych. Gdy wyszedł do zdjęcia był bardzo ożywiony i szczęśliwy. [B]Bardzo pilnie potrzebuje domu!!!!!!! Bardzo pilnie potrzebuje ciepła domowego ogniska!!!!!!!!!!!!!!! [/B]Znajduje się w izolatce bo gryzą go psy w boksie. wg. mnie to nie ma na co czekać, szukamy DOMU, nawet DT !!! [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9636/nowyobrazmapabitowa2bm1.jpg[/IMG][/QUOTE] FAJNY MIXIK i sprawa PILNA!!!!!!!!!!!
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no niewiem,:roll: mnie 3 wetów powiedziało, że niewolno, bo kasza ma otoczkę silokonową, której zwierzęta nie trawią -
KRAKÓW - dwie bidy z Ligoty - haszczak i mix malutka już tu
Asior replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
to teraz nic tylko trzyać kciuki :loveu: -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
oto filmik: [url]http://video.google.pl/videoplay?docid=-1063413976244635211[/url] ciut ciemnawo było, ale widać jak wariatka zakopuje zdobycz :evil_lol: i tak ze wszytskim :) dziś wreszcie coś zjadła, ale oczywiście nic konkretnego :( mięcho poleciałam jej kupić, bo już nie mogłam znieść że tyle dni nie chce nic jeść...i zjadła samo mięcho gotowane.... No ale na dłuższą mete to bez sensu, mało to treściwe... Co do koopki..mój wet powiedział, żeby jeszcze tydzień poczekać i wtedy dopiero mozemy zacząć się martwić...Bo przez stres pies ma prawo przez 2 tygodnie nie zrobić koo.:roll: ufff ale odetchnęłam że cos zjadła....w końcu to prawie 4 dni praktycznie nic nie tkneła, raz we wtorek chyba coś tam lizneła ale tak to nic...nawet jak jej daję wędlinę czy kiełbaskę :roll: Ale niestety resocjalizacje przeprowadza...ONA paniką reaguje na wszelakie "nowinki" techniczne!!!!! auto, koparka, Boże dzi eki bogu miałam ją caisno zapęta na obrozy, bo jak wczoraj samolot przelatywał to dostała takiego amoku że nie mogłam jej uspokoic...tak się bała i uciekała do klatki.... A w domu..to całkiem inny psak już nawet na Luckiego nie warczy :D Ehhh nie oddam jej napewno, zanim nie ucywilizuje jej :P a potem, chciała bym sterylkę jej załatwić...... Vella, kasza zabroniona dla psów :roll: acha mam boooskie zdjęcia, ale to już jutro :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a ze mna to już nikt się nie napije :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr']czyli wojna? Menrzus bierz gnata i idziem bic:evil_lol: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/14/14_6_16.gif[/IMG] panne Nikt oczywiscie :)[/QUOTE] szyszka :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']A Ty nie popuścisz - prawdziwa jędza z Ciebie :evil_lol:[/QUOTE] a co mi będzie jakies gówno ubliżało!!!!!! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr']to w takim razie mega-frecior[/QUOTE] i co się dziwić, ze pannie NIKT gul skacze :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
nooo olbrzym, olbrzym bo moje są jedne z większych a on je przerasta -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
oto zdjęcia przystojniaka :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/e9e6fb4c6a679cae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/c254896df9aad115.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/864143958ce1388c.jpg[/IMG][/URL] tu ze swoją panią :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/ce2d35176a2a7d3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/e8b8f2c24741248b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/41/ff2d6b96cdd961ba.jpg[/IMG][/URL] u młodego na rękach [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/8d8e453e5572dfcb.jpg[/IMG][/URL] tu widac jaki ma długi włos [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/76ea837b07116ffa.jpg[/IMG][/URL] tu moje dzieci go dopadły :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/41/e4a4aa542f873f5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/c63111c3b0cca984.jpg[/IMG][/URL] -
Kropcia strasznie jesteś podobna do kiwi.... :)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12'] Wyjątkowo ładnie tą pania nazwałaś :evil_lol:[/QUOTE] znaczy jak :roll: ??? cześć bracie :loveu: cześć szyszunia :loveu: -
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
Asior replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiwi']w ol jest jeszcze jeden bokser, łagodny, mlody, jest etz collie. i masa wsiowych burkow...[/QUOTE] :evil_lol: fajne określenie :cool3: -
ehhh porządny facet...HONOROWY !!!!!!
-
KRAKÓW- MIŁEK przekochany roczny psiak MA DOMEK !!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
miniulka, musimy pomolestować dziewczyny, zeby zagadały pracowników zeby nam wydali caaały box F10 ;) -
a co to była za dziewczyna z Kiwi i Foksią??? Ona z dogo???
-
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
tak zgadzam się, ze te zza krat jak tak patrzy w obiektyw sa powalające i ...działają na człowieka..... -
Kraków-Puszek,6letni piesek- już w nowym domku.
Asior replied to Foksia i Dżekuś's topic in Już w nowym domu
widziałam, widziałam :multi: Pusio był baardzo grzeczny i próbował lizać Foksie :loveu: P. Magda powiedziała, że on już jak stały bywalec :) -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
powalające :cool3: nie ??? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
jej była u mnie ta Pani co ma tego znalezionego freciaka :loveu: Jest piekny, pachnący, ale chyba wiele przeszedł :( On nie ma sporego kawałka ogona :crazyeye: (wtedy tego nie zauważyłam ) No i Pani mówiła mi, że był taaaaak straasznie zapchlony, ze chyba jeszcze nigdy nie widziała tylu pcheł na raz.....:roll: Oprócz tego maluch łysieje na wiosnę i wyglada dość komicznie :evil_lol: Pogdakał trochę z Bronka i Amrasem :) i poszedł do domku...Obfociłam go , ale zdjęć nie wkleiłam w Krakpowskich rozmowach, bo te hieny z fretkorum nadal pewno czytają ten temat, bo szlag ich trafia, że nie mają więcej zdjęć i jak stwierdziła panna NIKT, ze napewno wymyśliłam go sobie :loveu: później Wam wkleje :) (jesli was interesują ;) )