Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. mam slapcio na gadu napisze jej link do wątku.....jak wlezie to napewno coś napisze :)
  2. dobek w Wałbrzyskiem schronie: [IMG]http://i19.tinypic.com/2yyxyk7.jpg[/IMG] znacie??????
  3. szymon!!! witamy !!! czekamy na zdjęcia :) jeśli będziecie mieli jakies problemy z zamieszczeniem ich wyslijcie mi na maila to ja wstawie :) ([email protected] )
  4. jak ktoś by mnie zabrał do Olkusza to mogę go wyadoptować, ale ktoś musiał by mnie zawieść tam ;( :placz:
  5. ja bym zaryzykowała telefon teraz!!!!!! {Powiedzieć, ze psiak jest wasz tylko uciekł kilka dni temu.....
  6. [B][SIZE="5"]DZIEWCZYNY!!! KTO WYADOPTUJE JUTRO Z RANA BOKSIA!!!!!?????? sprawa pilna!!!!!!!!! inaczej go uśpią!!!!!!!!!![/SIZE][/B]
  7. dzwońcie do Olkusza i powiedzcie, że go bierzecie!!!!!!!!!!!!!
  8. dziewczyny mam kilkanaście zdjęć Ursy, wkleje ciut później :)
  9. Apbt_sól wyślij do mnie ja zmniejsze i zamieszcze bo ja żadnego zdjęcia tu nie widze :(
  10. jest sznaucer w boxie koło Mundka (CTR) ale niewiem czy to ten...niewleiki taki, ale zdjęć nie mam bo tylko na filkę wyszedł z budy :( za to mam zdjęcia MUNDECZKA :loveu:
  11. Tak tak u mnie będzie maluniunia sunia [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=3655206&postcount=74[/url] jak by co!!! do wzięcia :loveu:
  12. przecież Olkusz jest tak niedaleko od Krakowa :placz: czy nikt z Krakowa nie da radę po niego podjechać :placz:?????
  13. Aniuu jesteś i będziesz zawsze mile widziana u mnie w domku :) zwłaszcza, że nie daleko mieszkasz :p
  14. noo ale o so cho :placz: ??? przecie grzeczna jestem :(
  15. [quote name='Vella']Asiorku, nie krzykaj na Vellunię, bo to nie Vellunia załozyła wątek i Vellunia nie moze zmienić tytułu :placz: :eviltong:[/QUOTE] jejorkuuu Asior nie chciał krzykać na Vellunie :( Asior tylko chciał zeby Vellunia zobaczyła, dlatego capsa włączył asior.... ale teraz wiem, ze zachowałam się jak gówniarz...i więcej tego nie zrobie :placz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. noooo właśnie!!! wyjęłeś mi to z .....ust :loveu:
  17. oooo nieeee :mad: :mad: oddasz mi sunie albo :mad: .....tam wpadne!!!!!! :loveu: :lol: :loveu:
  18. ooj ja kocham wielgusy ale nie mogę sobie na takie pozwolić :] jak się nie ma co się lubi......
  19. [B][SIZE="5"]dziewczyny!!!! Trzeba coś z tym zrobić!!!!!![/SIZE][/B] [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=169953099[/url]
  20. niestety nadal bardzo zrezygnowany i jakby mu na niczym nie zależało :(
  21. dziś przeniesiono Pusia do boxu dla staruszków ....Pani Beatka o to zadbała... powiedziała, ze niewyjdzie zanim go nie przeniosą..... :D I teraz ma przynajmniej spokój , nikt go nie dominuje Strasznie kochany ten Pusio....i duuuzo duuuzo mniejszy niż myslałam.....na zdjęciu na większego wygladał, a on maluni taki i taaaki serdeczny... :placz: jak go mogli oddać ??? :placz:????
  22. nie :( Axela -huskiego 4 osoby, a Ryszarda nikt :placz:
  23. Mistek został dziś przeniesiony do magazynu :) tam gdzie była Ikea z maluchami, teraz ma ciepełko i spokój.....noo prawie, bo on otwiera sobie klamkę i teraz koty do niego wlazły :D ale on nawet na nie nie spojrzy :p [SIZE="4"]smuteńki (nie taki dziadzio) szuka domku!!!!!!!!!!!
  24. eeeee ja zawsze lubiłam duuuuuże...... samcorki :evil_lol:
  25. o Krystiana teraz beda się bić ;) Jak ci państwo co go wyprowadzają co niedziele usłyszeli, zę Krystuś prawie dziś wydany został, to się przerazili, bo oni są ponoć zdecydowani na stówe na niego, tylko na razie przyzwyczajają swojego psa do niego.....Wiedzą że Krystyna demoluje mieszkanie jak jest sam :] a oni je mają do tego niewielkie, ale i tak go chcą A ci co dziś ich zaraziłam Krystyną tez sie zakochali w nim, zwłaszcza jak na komendy wykonywał siad , łapa ....dziewczynie się oczy świeciły Wzięła odemnie numer i będą dzwonić Do tego dziś udało mi się wydać jednego wilczka szczeniaka piękna sunieczka.... Niby nic, (Pani Beatka ostudziła mój zapał że to nic wielkiego bo szczeniaki idą jak woda) ale i tak jestem dumna z tego, bo ta sunia jak by na nich czekała, jedyna tego typu suńka, a oni by jej nie znaleźli gdybym ich do niej nie zabrała (nie była na wybiegu). Tak więc jestem z siebie dumna Noo i ten przystojniak Mundek - przepiękny Terier rosyjski.... cudo!!!!!! założę mu wątek :P
×
×
  • Create New...