-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
niee oooolbrzymi terier rosyjski..zdjęcia później :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
tylko kogo ja będe kochac w schronisku :( jak mi Krystka zabiorą :( w tajemnicy Wam powiem, ze mam już nową miłość na oku......... :p -
jezusicku jezusicku, sunia już wykąpana u Ani :) ponoć malunia, zalękniona strasznie (siedzi cały czas pod stołem) ale ponoć teraz już macha nawet ogonkiem ....... Nie mogę się już doczekać maluchy, a bałam się strasznie, zę będzie niekontaktowa, dzika i apatyczna....... a ona ponoć przekochana...... :loveu: i co najważniejsze!!!! nie sika w domu!!!!!!!! (wiecie mój dywan wieeeele przeszedł, a Tosiek mu jeszcze pomógł :p Jutro będzie malucha u mnie i jutro zdam relacje... ale kurde NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ TEJ KRUSZYNY!!!!!!!!!!
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a ja wróciłam ze schroniska brudna jak cholera :D aale szczęsliwa....o Krystiana teraz będą zabiegać dwie rodziny :D -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
Asior replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
VELLA ZMIEŃ TYTUŁ bo już nieaktualny :] -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
Asior replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Vella ja będe miec malunią sunieczkę (roczną ) na tymczasie od poniedziałku :cool3: (jest naprawde malunia :razz: ) -
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
eeeno Perfi nie załamuj mnie :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Nie przejmuj sie Asiorką - już gdzieś lata nad Krakowem :evil_lol:[/QUOTE] co nie przejmuj, co nie przejmuj!!!!:mad: buuuu a mówiłam, że nikt mnie nie kocha ;( :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
nooo :( zdecydowanie -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
wariaci :loveu: co ja bym bez Was zrobiła :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Odcięli mnie od netu i dopiero teraz włączyli - przepraszam Cię Szyszko i Asiorku[/QUOTE] spoko spoko, i tak młody lekce robi to nie mam dostępu do biurka ;) teraz poszedł siku to się dorwałam -
spoko transport juz załatwiony :p
-
aukcje usunięte dzięki bogu chociaż tyle zrobili...
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Asior replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Lisia łagodna !!! KTO ją pokocha :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='shirrrapeira']Asiorek zakop dola co to za dol, tu Cie wszyscy kochaja. Zakopuj dolek ale juz!![/QUOTE] aaatam kochają :( nagonka taka na mnie na fretkach, że hej .... zrobili ze mnie potwora co tylko na zysk liczy :placz: Bo jak ja śmiałam nie wspomnieć na fretkach, że zabrałam fretkę którą ktoś wyrzucił na śmietnik....i nie pochwaliłam się tym da fretkach tylko na dogo......a taka fretka kosztuje ponoć duuuzo kasy boi w polsce są takie egzemplarze niedostępne...... ehhhhhh ciężkie jest to zycie...wszędzie tylko zarobek i zarobek i kuźwa wymiatanie wyimaginowanej konkurencji...Co roku przed sezonem rozrodczym, jest to samo...a Kraków większości jest solą w oku.....Bo to MY stworzyliśmy Stowarzyszenie, bo to MY mamy fajne fretki, bo to MY mamy kontakty z zagranicą, bo to MY mamy najwięcej zamówień na freciochy :angryy: kuźwa cóż za chora rywalizacja!!!!!!!!!!!! -
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ale jak ja nie będe mogła Krystka na terenie schronu wyprowadzać nawet to jak ja mu to wytłumacze :( że prrzyszłam i go nie wezmę :( BUUUUUUUUU :placz: -
[quote name='aisaK'] 4.[B]Suczka w krakowkim schronie na izolatkach, niestety prawie nic o niej nie wiemy Venus: 1,5 roku[/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1673/dsc08068fj4.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] sunia jest na ogólnych z innymi psami i nie widziałąm u niej objawów agresji....
-
[quote name='Karilka']I sunieczka czekoladowa: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/447445_oddam_w_dobre_rece.html[/url] Ja pierdykam... znowu...''zmieniam mieszkanie na mniejsze i to nie są dobre warunki dla takiego psa" Ja mam 56m...i co???[/QUOTE] eetam mnie i tak nie przebije nikt: mam 27 m 4 fretki psa dziecko z ADHD i własnie jedzie do mnie sunia od villaski na tymczas :D [quote name='Jagienka']jak była Asior i robiła zdjęcia powiedzieli, ze to Ares (boksy psie), porównałysmy zdjęcia te ze zdjęciami Aresa z adopcji krakowskich i to jest inny pies, ze o nieobecności pirutka nie wspomne... :roll: Ciotki sie w niedziele dowiedzą aisaK...[/QUOTE] tak tak wszystko się zgadza, ale sunia wogóle nie wykazywała agresji!!!!!! [B]a jagnienka znowu o tych pirutkach :megagrin: Tobie tylko jedno w głowie:evil_lol: [/B]
-
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
Asior replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Walentynka boska :loveu: