Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. w góre olbrzymie!!! Może choc Tobie sie uda!!!!
  2. wiecie co :( ja się do tego nie nadaje :placz: nie mogę....jaki ogromny żal :placz: Sam, maluni psiaczek ze schroniska którego wypatrzyłam i założyłam mu wątek na dogo...nie żyje!!! został zagryziony :placz: NIE ZDĄŻYLIŚMY!!!!!!! A już był domek na horyzoncie :placz: Boże....dlaczego?????????? taka malizna..... siedze i wyje :placz: dlaczego wsadzili go z takimi wielkimi psurami?????? dlaczego?????? NIEEEEE ja się chyba nie nadaje na wolontariusza :placz: jestem za mientka :placz: życie jest takie podłe!!!!!!!! dlaczego musiał zginąć ??????? ehhhh nie mogę :( sami zobaczcie jaka malizna :placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48742[/url]
  3. Camara, czy to ten co był na osobnych budach ????? koło Rotweilera ???
  4. zoobaczcie jaki niuniuś :loveu: już się zakochałam :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/26/20c4f0d0de71ca53.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/52/277e1e62d9c54702.jpg[/IMG][/URL] a tu następny przystojniak :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/102/949923cec1948611.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/52/6c15a0df7b69df36.jpg[/IMG][/URL] a był taki : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/26/edf0b81562926a38.jpg[/IMG][/URL] tu z moim młodym :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/26/9aa8b532550d95f3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/102/39142b25d8397ebf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/52/41cf4108f2e71ffb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/102/0bd1469b7097f8ad.jpg[/IMG][/URL]
  5. lepiej, ale ta księżniczka na ziarnku grochu jada TYLKO mięsko z rosołku i to TYLKO drobiowe.... :roll: z kupkami tez lepiej...zrobiła wczoraj:multi: u mnie na dywanie :razz: :roll: , ale nic to...nie ja musiałam sprzątać :evil_lol: jak zwykle trafiło na chłopa :cool3: acha dowiedziałam się, ze mała nie szczepiona :/ ale musze poczekać do wypłaty.... teraz ją choć odrobacze i całe moje stado bo jak cholerka ona ma robale, to moje też :/ zaczyna menda przesiadywać pod biurkiem :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/26/4ab593e8b08e074f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/52/f5a9527246a2e0b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/52/25ea8d929b7570e0.jpg[/IMG][/URL]
  6. weszka, tak to o nim jest wątek :) zdjęć nie będzie bo nie jade do schronu dziś :(
  7. no niewiem, ten w D2 taki malusi przy nim :(
  8. buu Aga czy tylko MY tu go odwiedzamy ;( ?????
  9. DZIEWCZYNY, czy zrobić mu allegro???? (tekst bym "zgapiła" z poprzedniego (mam nadzieje że autorka by sie nie obraziła) ???????????????????
  10. [quote name='basiagk']znalazłam tu na forum taki tekst::angryy: "Czy nikomu nie zgubił się młody (mniejszy od mojej 10 miesięcznej Ambry sporo i nie tak umięśniony więc podejrzewam, że to kilkumiesięczny szczeniak jeszcze) pies lub suka rasy amstaff lub amstaffopodobny? Umaszczenie ciemny w prążki. Ma obrożę w ćwieki i smycz. Jak na moje oko to raczej się zgubił niż uciekł komuś przed chwilą, bo zamiast lecieć dalej to jak drugi raz tam przechodziłam leżał na łące pod drzewkiem. Więc jakby szukał schronienia. Garnął się do nas więc raczej łagodny, ale musieliśmy go odgonić, bo oboje z Ambrą na siebie warczeli. Może ktoś szuka takiego pieska? Włóczy się on po łąkach przy wieżowcach (tych przy stawach) w Szopienicach. Miejscowi pewnie będą wiedzieć gdzie. Niestety nie mogę psa wziąć do siebie, bo po 1. boję się tych ras, po 2. nie miałabym gdzie ich odseparować w swoim mieszkaniu, a raczej z Ambrą za sobą nie przepadają. Jakby coś to za jakieś 30 min znowu idę z Ambrą, więc mogę sprawdzić co i jak z nim. Czy jeszcze tam jest na łące. Może ktoś go porzucił? Ech, ale patrząc na Szopienice zastanawiam się (skoro ma smycz) czy nie urwał się jakiemuś podchmielonemu właścicielowi... Ale gdyby uciekł, to chyba by się błąkał, a nie szukał schronienia pod drzewem na łące... No nic. Koniec wywodu." Jak można szczeniaka tak z premedytacją zostawic?!:angryy::angryy::angryy: Zapytałam się czy ten pies tam jeszcze jest? Czekam na odpowiedź.:mad:[/QUOTE] i co??? wiesz już coś????
  11. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9636/nowyobrazmapabitowa2bm1.jpg[/IMG] [quote name='karusiap']ten psiak nie da sobie rady:(:(czy dziewczyny wiedza o nim cos wiecej??[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3788617#post3788617[/url] to z tego tematu go przekleiłam, TRZEBA skontaktować się z pies? on coś wie na jego temat więcej!!!! TRZEBA DZIAŁAĆ SZYBKO!!!!!!!!!!!!!!
  12. kurcze...a ja wodnika nie widziłam nigdy w schronie :roll: szkoda, bo piękny psiak....przecudny musiał być jak był młody :placz: jak sie zestarzał, to ktoś się go pozbył :placz: PODŁOŚĆ!!!!
  13. wiesz..... :cool3: zawsze mogę ogłosić CASTING :lol: :evil_lol:
  14. eetam nie mam odpowiedniego koandydata na tatusia :cool3:
  15. wiesz....nigdy nic nie wiadomo.....zapatrze się i co :( nie ukrywam że chciała bym se drugie zmajstrować :evil_lol: :cool3:
  16. czeeeeeeee menrzuś :loveu: jutro, znaczy dziś ide do koleżanki poniańczyć miesięcznego dzidziusia :loveu: boszzzz, obym tylko się nie zaraziła :cool3:
  17. Dobrywieeeczór :) zastałam Jolkę :cool3: ?????
  18. obiecane zdjęcia: Tu na wyrku mlodego ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/45/527e6acd84717d7f.jpg[/IMG][/URL] tu pokazuje swe wdzieki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/18/b1e816a46b557264.jpg[/IMG][/URL] Fotela franciszka nie opuści!! jak jej ktoś zajmie fotel, to na oparciu się kładzie:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/18/0e1db1a708fcf383.jpg[/IMG][/URL] tu z ulubionym panem (tak się skubana wtula) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/45/e510f080bd3b8a63.jpg[/IMG][/URL] tu znowu z panem, tak najczęściej siedzą "se" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/45/305fd9723c46db9e.jpg[/IMG][/URL] taaaka jestem piękna :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/18/4822630d00e82142.jpg[/IMG][/URL] A teraz buuuziaczek dla pańci :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/45/7759cc9e979101d2.jpg[/IMG][/URL] no to może wędlinkę???? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/18/4ee7223a08b99cbe.jpg[/IMG][/URL] noo to teraz pędze spać , bo chyba zaraz umrę.....śpiąca jestem ;)
  19. juuupiiiii MACIEK, zmiany na stronie :)
  20. owieczko ja bym Ci powiedziała co, ale to tajemnica :D
  21. ehh nie miałam kiedy wrzucić Cię na adopcje dzis, ale wieczorkiem to zrobie napewno!!!!!!
  22. miśku w góreee!!! Niech Cię ktoś zobaczy!!!!
×
×
  • Create New...