Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. eee, ona już dość "dostała" od Villaski :/
  2. To co ugotowałam fretkom mięso z ryzem :) ale mysle że rzeczywiście wieczorkiem prędzej zje, jak sie przyzwyczai...
  3. jeszcze nie wypuszczałam ich ......
  4. daj mu namiary na mnie..powiedz, ze jak chce mozemy się umówić po odbiór psiaka na niedziele, a jak da znac na stówe, zę bierze go to zadzwonie do chronu i powiem, żeby zaklepali :)
  5. ale nic nie chce jeść :( nawet plasterka wędlinki nie tknie :placz:
  6. ehhhhhh popytam u mnie na osiedlu..... sąsiadka ma spaniela
  7. ten ogon tylko tak wyszedł dziwnie :) on taki normalny, cieniutki :)
  8. ona juz ucieka jak widzi aparat sam :)
  9. tak można, ale uprzedzam przeprowadze ostrą selekce :loveu: nie oddam jej "pierwszemu lepszemu" :D
  10. to ta suńka co jeszcze została tam Tutaj stoi pod sciana....ta z lewej [IMG]http://images20.fotosik.pl/98/e21178cf1c453d14med.jpg[/IMG]
  11. wątek kruszynki :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3672002#post3672002[/url]
  12. Enid mała będzie u mnie nie na chwile, a do momentu znalezienia jej domku :) oto jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3672002#post3672002[/url]
  13. KIWUŚ od rana mam malunia sunie od Villaski, czy nie udało by się jej jakoś wcisnąć do programu???? tu jej wątek ze zdjęciami: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3672002#post3672002[/url]
  14. Witam Dziś przyjechała do mnie malunia suńka która prosto po interwencji u Violetty Villas trafiła do mordowni z Dzierżoniowie. Cudowne dziewczyny z dogomanii uratowały ją i jej 3 koleżanki, wyciągając je stamtąd i umieszczając w hotelu. Jedna już znalazła domek stały, druga jest u mnie. Została tam tylko jedna samotna teraz suńka, ciut większa od mojej (zdjęcia jej umieszcze na końcu postu) Nazwałam małą [B]Yoko[/B] Jest przekochana i strasznie sie boi..... Jednak po jednym dniu u dziewczyny która mi ją przywoziła otworzyła się :) U mnie już macha ogonkiem :loveu: Na razie caaały czas śpi na foteliku w kocyku podarowanym jej przez ciocie Enid :loveu: No to teraz czas na prezentację księżniczki...nie mogłam się zdecydować jakie zdjęcia umieścić to umieszczam wszystkie :loveu: UŚMIECH PROSZE :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/b9ac41879e7aa1fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/675cee5447a263fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/98/fc79d42ed367d24f.jpg[/IMG][/URL] tutaj maleńka chwile kiedy mała nie goniła Luckiego :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/7ab3b12dafb41baf.jpg[/IMG][/URL] a tutaj sobie śpimy.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/7444549fdb3543b4.jpg[/IMG][/URL] niestety mała bardzo się boi błysku aparatu i teraz jak widzi że biore go do ręki chowa głowe w łapy :cool3: cFaniara [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/73c19ec52dd23ffd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/e09a96f15d65cae4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/9ea8eafc8cbca244.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/b80d43c7ceaba503.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/76c639540848893a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/1ba04bad44e79964.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/62cac3af47d55f6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/92fac8f2a1ce163f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/d5d340bef655ee5a.jpg[/IMG][/URL]
  15. Kiwi ja mogę załatwiać z kierownikiem jak będe wiedziała, ze psiak będzie miał miejsce w kundlu!!!! Daj znać jak będziesz miała jakieś wieści....
  16. tak, zaraz po zabiegu mozna by ja było wziąść bo niestety tam raczej nie ma warunków na psiaka po sterylce (noo bo szpitalik pewno by był dobry, ale nie jest za duzy)
  17. Kinguś!!! dałaś mu numer do mnie???
  18. noo to mała już u mnie :) już ją kocham :loveu: UŚMIECH PROSZE :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/b9ac41879e7aa1fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/675cee5447a263fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/98/fc79d42ed367d24f.jpg[/IMG][/URL] tutaj maleńka chwile kiedy mała nie goniła Luckiego :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/7ab3b12dafb41baf.jpg[/IMG][/URL] a tutaj sobie śpimy.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/7444549fdb3543b4.jpg[/IMG][/URL] reszta zdjęć w temacie małej, link zaraz podam :)
  19. no to cioteczki zdaje Wam relacje :) Sunia przekochana, spi na foteliku w kocyku podarowanym przez Enid :loveu: Warczy tylko małpa na Luckiego :cool3: bo jest "nachalny" Na spacerku, super, do momentu jak nie doszliśmy do ulicy...boi się panicznie ruchu ulicznego..... Jestem pewna, zę szybko znajdzie domek....Zaraz założe jej osobny temacik :) a teraz UŚMIECH PROSZE :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/b9ac41879e7aa1fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/675cee5447a263fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/98/fc79d42ed367d24f.jpg[/IMG][/URL] tutaj maleńka chwile kiedy mała nie goniła Luckiego :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/7ab3b12dafb41baf.jpg[/IMG][/URL] a tutaj sobie śpimy.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/7444549fdb3543b4.jpg[/IMG][/URL] reszta zdjęć w temacie małej, link zaraz podam :)
  20. i do tego słodki jak żaden :)
  21. Misiek do góry, niech Cie ktoś wypatrzy.....
  22. Kto pokocha cudownego łagodnego Mundka :)
  23. dziewczyny, to jest jakiś rasowiec, ale nie wiem jaka to rasa, w każdym bądź razie dosyć droga rasa.... teraz ludzie nie patrzą już na nic.....nie ważny, rasowy czy nie...idzie na śmietnik :placz:
  24. Bardzo chciała bym go dać do kondla...na stówe znajdzie po programie domek, jest serdeczny i taki spragniony czułości :(
×
×
  • Create New...