-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
eee, ona już dość "dostała" od Villaski :/ -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
To co ugotowałam fretkom mięso z ryzem :) ale mysle że rzeczywiście wieczorkiem prędzej zje, jak sie przyzwyczai... -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jeszcze nie wypuszczałam ich ...... -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
a ile facet ma lat??? -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
daj mu namiary na mnie..powiedz, ze jak chce mozemy się umówić po odbiór psiaka na niedziele, a jak da znac na stówe, zę bierze go to zadzwonie do chronu i powiem, żeby zaklepali :) -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ale nic nie chce jeść :( nawet plasterka wędlinki nie tknie :placz: -
ehhhhhh popytam u mnie na osiedlu..... sąsiadka ma spaniela
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ona juz ucieka jak widzi aparat sam :) -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
tak można, ale uprzedzam przeprowadze ostrą selekce :loveu: nie oddam jej "pierwszemu lepszemu" :D -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
to ta suńka co jeszcze została tam Tutaj stoi pod sciana....ta z lewej [IMG]http://images20.fotosik.pl/98/e21178cf1c453d14med.jpg[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
wątek kruszynki :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3672002#post3672002[/url] -
KRAKÓW- MIŁEK przekochany roczny psiak MA DOMEK !!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
KIWUŚ od rana mam malunia sunie od Villaski, czy nie udało by się jej jakoś wcisnąć do programu???? tu jej wątek ze zdjęciami: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3672002#post3672002[/url] -
Witam Dziś przyjechała do mnie malunia suńka która prosto po interwencji u Violetty Villas trafiła do mordowni z Dzierżoniowie. Cudowne dziewczyny z dogomanii uratowały ją i jej 3 koleżanki, wyciągając je stamtąd i umieszczając w hotelu. Jedna już znalazła domek stały, druga jest u mnie. Została tam tylko jedna samotna teraz suńka, ciut większa od mojej (zdjęcia jej umieszcze na końcu postu) Nazwałam małą [B]Yoko[/B] Jest przekochana i strasznie sie boi..... Jednak po jednym dniu u dziewczyny która mi ją przywoziła otworzyła się :) U mnie już macha ogonkiem :loveu: Na razie caaały czas śpi na foteliku w kocyku podarowanym jej przez ciocie Enid :loveu: No to teraz czas na prezentację księżniczki...nie mogłam się zdecydować jakie zdjęcia umieścić to umieszczam wszystkie :loveu: UŚMIECH PROSZE :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/b9ac41879e7aa1fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/675cee5447a263fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/98/fc79d42ed367d24f.jpg[/IMG][/URL] tutaj maleńka chwile kiedy mała nie goniła Luckiego :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/7ab3b12dafb41baf.jpg[/IMG][/URL] a tutaj sobie śpimy.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/7444549fdb3543b4.jpg[/IMG][/URL] niestety mała bardzo się boi błysku aparatu i teraz jak widzi że biore go do ręki chowa głowe w łapy :cool3: cFaniara [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/73c19ec52dd23ffd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/e09a96f15d65cae4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/9ea8eafc8cbca244.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/b80d43c7ceaba503.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/76c639540848893a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/1ba04bad44e79964.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/62cac3af47d55f6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/92fac8f2a1ce163f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/d5d340bef655ee5a.jpg[/IMG][/URL]
-
KRAKÓW- MIŁEK przekochany roczny psiak MA DOMEK !!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Kiwi ja mogę załatwiać z kierownikiem jak będe wiedziała, ze psiak będzie miał miejsce w kundlu!!!! Daj znać jak będziesz miała jakieś wieści.... -
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
tak, zaraz po zabiegu mozna by ja było wziąść bo niestety tam raczej nie ma warunków na psiaka po sterylce (noo bo szpitalik pewno by był dobry, ale nie jest za duzy) -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Kinguś!!! dałaś mu numer do mnie??? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
noo to mała już u mnie :) już ją kocham :loveu: UŚMIECH PROSZE :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/b9ac41879e7aa1fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/675cee5447a263fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/98/fc79d42ed367d24f.jpg[/IMG][/URL] tutaj maleńka chwile kiedy mała nie goniła Luckiego :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/7ab3b12dafb41baf.jpg[/IMG][/URL] a tutaj sobie śpimy.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/7444549fdb3543b4.jpg[/IMG][/URL] reszta zdjęć w temacie małej, link zaraz podam :) -
no to cioteczki zdaje Wam relacje :) Sunia przekochana, spi na foteliku w kocyku podarowanym przez Enid :loveu: Warczy tylko małpa na Luckiego :cool3: bo jest "nachalny" Na spacerku, super, do momentu jak nie doszliśmy do ulicy...boi się panicznie ruchu ulicznego..... Jestem pewna, zę szybko znajdzie domek....Zaraz założe jej osobny temacik :) a teraz UŚMIECH PROSZE :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/b9ac41879e7aa1fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/675cee5447a263fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/98/fc79d42ed367d24f.jpg[/IMG][/URL] tutaj maleńka chwile kiedy mała nie goniła Luckiego :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/7ab3b12dafb41baf.jpg[/IMG][/URL] a tutaj sobie śpimy.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/29/7444549fdb3543b4.jpg[/IMG][/URL] reszta zdjęć w temacie małej, link zaraz podam :)
-
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
i do tego słodki jak żaden :) -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Misiek do góry, niech Cie ktoś wypatrzy..... -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha cudownego łagodnego Mundka :) -
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, to jest jakiś rasowiec, ale nie wiem jaka to rasa, w każdym bądź razie dosyć droga rasa.... teraz ludzie nie patrzą już na nic.....nie ważny, rasowy czy nie...idzie na śmietnik :placz: -
KRAKÓW- MIŁEK przekochany roczny psiak MA DOMEK !!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Bardzo chciała bym go dać do kondla...na stówe znajdzie po programie domek, jest serdeczny i taki spragniony czułości :(