tak własnie jest szyszko :(
a że jestem pyskata, to nie potrafie siedzieć cicho :(
W zasadzie, przyjaźniłam się do tej pory z Patką..tą reniu, znam dopiero od kilku dni, i znam ją tylko z tego wątku....natomiast na kocu zobaczysz jak dziewczyna staneła za mna murem.......
ehhh nigdy nikt mnie tak nie broniła jakone teraz :placz: