-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
oki to pojade do weta w najbliższych dniach...tylko jak....ona się skicha w tramwaju :placz: paniką reaguje jak do ulicy się zbliżam..... -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
hmm niewiem czy wogóle była szczepiona, nie mówiąc już o odrobaczaniu,niewiem czy można zdublować teraz szczepienie u niej :( (gdyby jednak sie okazało że była, zeby jej nic się nie stało) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
phiii od razu, jak coś złego to Asiorka :placz: -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
przeciez nie może jeść tylko mięcha z rosołu :( To żarełko co jej daje to 80% mięcha plus 20% ryzu, pychota..a ona nie chce :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']chlip,chip .... no nareszcie 18-tka.... i striptizik blondynki...... eeeeech...... Popijemy, popijemy..... tylko najpierw z pieskami trzeba wyjść A co Ty tak wcześnie? Specjalnie dla mnie? (tu jest emotek buziaka)[/quote] noo ba...specjalnie For You :loveu: -
GeBa wszystkiego dowiem się w schronie w niedziele.... on jest w boxie D1 możesz zapytać...w schronie wabi się Mundek :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ooj nie płacz, nie płacz...teraz jak juz masz ta 18-tkę to chyba czujesz się wreszcie dorosły??? I nawet papieroski i wódeczkę Ci sprzedadzą w sklepie :razz: To co?? pijemy dzisiaj ???:razz: -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
kurcze ..mała nadal nic nie je...wczoraj ledwo co wmusiłam jej trochę żarełka, w sumie z reki jadła, a dziś znowu nic :( I nadal nie ma koopki :( Wczoraj przeszła sama siebie :crazyeye: wytrzymała bez siku 10 godzin.... Mój chłop wziął ją wprawdzie koło 14 na spacer ale uciakała do domu i nie chciała za nic zrobic siku, dopiero jak ja wróciłam to wyszłam z nia i zrobiła... Panicznie się boi na polu wszelakich dzwięków, samiochodów, motorów. Dziś ścinali drzewa dwa bloki dalej to prawie siła ja taskalam żeby odejść trochę od klatki, to zrobiła szybko siku i długa do domu.... :placz: Jest najcudowniejszym psem na swiecie....cieszy się jak głupia jak rano wstaje :) Noo i do tego spała z młodym w łózku :razz: Juz nawet spaceruje po domu :) i wskakuje mi na klatkę fretek :crazyeye: i tam siedzi :crazyeye: a ona wysoka na jakies 1,5 metra....To małpiszon wskauje na stół i ze stołu hooooop na klatkę :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
menrzuś nam się schlał??? że nie odpisuje????:cool3: -
KRAKÓW- MIŁEK przekochany roczny psiak MA DOMEK !!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
aisaK eee może nie jest tak źle... żeby tak od razu blondynka :D -
dowiem się, ale dopiero w niedziele, niestety w komputzrez nie maja wieku więc z tym może być ciężko.....
-
Kraków - smiejący się pies !!!! NARESZCIE W DOMKU!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no ale już niedługo może stracić ta radość życia :( sam za kratkami :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://kartki.onet.pl/_i/d/malowane_wszystkiego_naj.jpg[/IMG] Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia życzy Ci tego...ASIORA [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/5941/lala7mv.jpg[/IMG][/CENTER] [COLOR="Red"][B][SIZE="5"]Z okazji 18-tych :cool3: urodzin Asiorek życzy menrzusiowi stooo lat [/SIZE][/B][/COLOR] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']O żesz ty.... co tu się porobiło. Na parę godzin człowiek wyjdzie i co? [B]Asior[/B]ka - a co, Ciebie Danusia wynajęłą, czy bronisz mego tyłka? :p [/QUOTE] noo ba :cool1: -
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Kasiu, może pojeździła byś trochę z nami do schronu...wiem ciężki widok, ale można pomóc nie jednemu psu a kilku :( Ila w takim razie ma Adka???? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Agniest :angryy: ale Ci Danka da :mad: :lol: :cool3: :lol: menrzus jest nietykalny!!!! -
KRAKÓW - dwie bidy z Ligoty - haszczak i mix malutka już tu
Asior replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
aukcja na allegro skończona :( wystawiac ponownie??? -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
tak, też mysle, że to ten średniak -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']I znowu charakterystyczne pisma do sądów i Prokuratury :evil_lol: Cześć Asiorku[/quote] cześć menrzusku :loveu: A żebysd wiedział...tony pism do sądu i prokuratury!!!!!:angryy: ehhhh kiedy ja na to poodpisuje :/ -
KRAKÓW- MIŁEK przekochany roczny psiak MA DOMEK !!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
eehhh ta rezerwacja Krystka tez mnie wkurza!!!! Mają przychylność kierownika i dlatego...oni niby maja go brać, ale wiedzą ze niszczy a oni mają małe mieszkanie.... Natomiast jak ostatnio już prawie wydałam Krystka (ludziebyli nim baaardzo zainteresowani) to wielkie larum podnieśli, wystraszyli się ponoć, może teraz się zdecydują na stówe....... A co do Miłka!!!!! Czemu nikt go nie bierze :placz:???? -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
eeetam jeszcze znajdzemy mu domek!!!!!!!!!! Ja to bym była za zorganizowaniem takiej aukcji otwartej gdzie ś na zewnątzr i zebyśmy to mu wolontariusze wybrali psiaki które maja iść a nie dyrekcja schronu :( Ten napewno by znalazł domek :( -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
w górę !!!!!!! NIECH CIĘ KTOŚ WYPATRZY!!!!!!!!! -
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jessuu czyli jednak to był znak.... miałam nie zakładać jeszcze tego wątku, bo byłam strasznie padnięta wtedy...ALE WIDAĆ dziewczyny miałyście ja wypatrzeć własnie tu na wątku!!!!!!!!! super ONA zasługuje na szczęście !!!!!!!!! jest taka spragniona czułości!!!!!!! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
witam wszystkich :loveu: ja klikam z pracy i zawalona jestem robotą :/ tydzień nieobecności i takie zaległości :/ -
witam ja robiłam te zdjęcia ....W schronie zakwalifikowany jako CTR, jest olbrzymi, ale sierść nie jest szorstka jak u sznaucera, tylko raczej miękka.....