Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. dziewczyny wklejajcie zdjęcia tego szczeiaka jak będziecie je mieli, ja rozpuszcze wici!!!!
  2. ehhh ja tez dopiero przed chwila dotarłam :/ ROTEK z tym allegro to jest tak, ze jak chcesz mieć dostęp do wszystkich opcji o których pisałaś to musisz otwierać allegro przez explorera. W operze ani firefoxie nie ma edytora wizualnego,a to w nim właśnie masz wszystkie pogrubienia, i takie tam
  3. Kinguś dziekuje za podbijanie :loveu:
  4. EDMUNDZIE!!! ani mi się waż spadać w dół!!!!!
  5. [quote name='Danusia12']Asiorka woli latać niż zaparkować na chwię. Czas chyba zmywać się. Eeeech :shake:[/QUOTE] buuu nieprawda :( wcale nie wole :( tylko z gg się mocowałam :( bo nie dało się wejść ..... a Was nie ma :( no trudno :( sama sobie posiedze :( chlip chlip:shake:
  6. lek na odrobaczanie będe mieć jutro, więc chyba wstępnie możemy umówić się na piątek
  7. Kasie to plisss daj mi znać jak będe mogła wpaść do Ciebie pomóc w postrzyżynach :loveu: jestem baaaardzo chetna do pomocy :)
  8. bluu co mi się wcinasz :mad: byłam pierwsiejsza!!!!!! Aga, wiesz jak by się coś zwolniło to daj znać :cool3:
  9. od razu odkładaj słuchawkę :/ idioci, bude!!! niech se sami do budy pójdą :/
  10. ooj bo ze Zdzisiem trzeba umieć rozmawiać...facet ma ogromną wiedzę, a że ma taki styl bycia...cóż, ważne że pomaga wielu zwierzakom :)
  11. Kasie jejuuu jestes wspaniała!!!!!! Bierzesz herfena??? jejkuu pliisss wprosze się do Ciebie, na odwoiedziny...mogę ,mogę?????
  12. do Zdzisia chodzicie :) noo to spoko :) zarypiasty jest, nie???? :D
  13. noo dobrajuż dobra ...dajcie spokój... juz wszytsko jasne i spokój :) Cieszmy się, ze niedługo zobaczymy Wedelka :)
  14. w kojcu :) ale codziennie chodzi na spacery
  15. nawet przysmaków od nas jeść nie chciał :( dowiecie się w jakim on wieku i ten drugi 3 boxy dalej ... bo bym im wątek założyła :(
  16. menrzuś :placz: dziękuje :buzi: to dla mnie wiele znaczy........
  17. rotek wieczorkiem Ci wszystko wytłumacze :)
  18. mieszkam w HUCIE na Stokach a potrzebuje ją przewieść w ok. ronda mogilskiego, na Kasprowicza dokładnie
  19. myśle, ze pod koniec tygodnia bo najpierw musze go odrobaczyć
  20. [quote name='pidzej']zapomniałam o ogłoszeniach Dionizosa,dziś to zrobię (chociaż pisać o zamiarach nie wolno ;) )[/quote] no właśnie a o co chodzi z tym nie pisaniem o zamiarach????
  21. potrzebny transport do weta :( Bo ona nie wytrzyma w tarmwaju :(
  22. [quote name='Agniest']Z tą wrażliwością to różnie bywa - niektórzy ludzie tak mają firmowo i trudno się tego pozbyć. Ja na przykład ryczę notorycznie na filmach, nawet jak słyszę coś przykrego w Wiadomościach - też mi łzy lecą. Trudno z tym żyć, bo to nawet głupie 33-letnia baba rozczulająca się na każdym kroku...... ale nie potrafię się "zobojętnić" na całe to zło[/quote] ehhh Agniest, ja wyje na bajkach nawet.... Król lew , toootal ryczałam jak Mufasa zginał :evil_lol: a Zielona Mila??? łooo przewyłam dwie godziny filmu, i to nie że łzy mi leciały, tylko wyłam na głos!!!! ogólnie zawsze ze wszystkiego rycze...... niewiele mi potrzeba :D
  23. [quote name='Anashar']Najpierw zrob, potem pisz :cool3:[/QUOTE] niewiem o co Ci chodzi...psiak już dawno na adopcjach :mad:
  24. [quote name='Aga i Krzyś'] A tu smakołyki od wujka Nicka:p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4700/dsc00146bj1.jpg[/IMG][/URL] I z wujkiem Marcinem na posiedzeniu przy kominku:p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/5223/dsc00145tr2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] :cool3: :cool3: :cool3: no no nie powiem....przystojni ci wujkowie :razz:
  25. buuuuu maluszkowi z mojego podpisu nie udało sie pomóc!!!!!
×
×
  • Create New...