Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. ten szczyl jest boski :loveu:
  2. kiwi, nie dziw mi się...wszędzie wokoło słyszę,z e Wy macie zawsze zagwarantowane dwa miejsca w programie...O Trawisa proszę już ze dwa miesiace.....o Yoko też....nikt na razie nie zaproponował mi miejsca....w sobote mam zamiar sterylizować małą a każdy dzień u mnie to kolejny dzień w którym ona się do mnie przyzwyczaja ;( Ale Trawis pilniejszy!!!!!!!! On ma 14 lat!!!!!!!
  3. dziewczyny, dużo was tutaj zagląda to może ktoś pomoże: Potrzebujemy przewieść callaczkę z Warszawy do Krakowa PILNIE bo dziewczyny nie mają kasy zeby jej tam dłuzej trzymać (jest na SGGW), a nowy domek czeka :( Albo też druga sprawa potrzebny transport z Zabrza lub Katowic do Krakowa...trzeba przewieść fretkę... Czy ktoś nie jedzie w okolicach o których pisałam????
  4. :( kuźwa już nie daje rady.....dziś po nocy 3 kałuże...już nie daje rady..... nie mam do niej siły...wie że jej nie wolno......bo jak wstaje to ona ucieka pod biurko....i się chowa..... (ze dwa razy dostała kapciem może i już wie, ale badal to robi......)
  5. na allegro może będzie taniej????
  6. majafaja nadal nie mamy transportu..... ja jeszcze szukam transportu dla freci z Zabrza do Krakowa :( i nadal nic :(
  7. pięknie razem wyglądali :(
  8. a do tego menrzus nic sie nie odzywa :( :P i jeszcze się obraża :( ehhhh
  9. nie krzycz na asiora :(...miałam dziśwystarczający opieprz w pracy :(
  10. [quote name='asiaf1']Oskarek ma wózek, problem w tym, że narazie nie może na nim jeździć.[/QUOTE] czemu????nie ma siły??
  11. OK ale owieczko możesz zadzwonić tam jutro oi tego samego się dowiesz ;)
  12. Asior

    Metamorfozy

    [quote name='yewcia1']A ja nic nie wiem jak zawsze:oops:[/QUOTE] ewuś no to zmykaj do czytania :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48797[/url]
  13. wiem kochanie , wiem :* już nie raz mi to udowodniłaś :) przydasz się bardzo :loveu:
  14. tak tak kasiora leży u mnie w portfelu i czeka na sterylke :) Sterylkę chciała bym w ta sobotę przeprowadzić, ale niewiem czy wyrobie się ze wścieklizną...... wtatara bardzo by mi się Twoja pomoc przydała po sterylce....żeby ją przewieść
  15. bry :roll: dawno tu nie zaglądałam :( ale nie mam na nic czasu :(
  16. dziewczyny Mistek ledwo stoi na nogach...Pani Małgosia jak go wyprowadzała, to jak tylko na chwile stanał i go chciałam pogłaskać to az się zachwiał ....ON NAPRAWDE DŁUGO TAM NIE POCIĄGNIE :(
  17. justynko, a nie dało by się ząłatwić z TOZem zeby pzwolili CI wziąść na tymczas do Uciechowa te psiaki????
  18. Viktorija :( i co nic nie słyszałaś o jakimś transporcie ??? My nadal szukamy
  19. Asior

    Liczymy podpisy!

    jednym słowem KPINA!!!!!!!!!!!!
  20. mała dziś została wykąpana...bo biła już niemiłosiernie :) mokra wyglądała jak szczapka..... :)
  21. Asior

    Metamorfozy

    [quote name='yewcia1']Asior zapomniała dodać, że w pewnym momencie miała jeszcze jednego psa na tymczasie w 27 m apartamencie:lol: Kobita -anioł:loveu:[/QUOTE] eeetam przesadzasz :) a co do psiaka to teraz mam następnego :) suńkę od Villaski :)
  22. Oba psiakai (Mundek i ten ) znalzały domi :) W schronie został tylko Graf, który notabene jest coraz milszy,....wczoraj nawet wykonał moje polecenie siad i to kilkakrotnie (za smakołyka). Ale był Pan pracownik który go głaskał spokojnie bez starchu że go ugryzie...(ale Pan to naprawsde wielki ryzykant, bo głaskał również huskiego tego agresora obok Grafa......
×
×
  • Create New...