-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
no najwyraźniej :(
-
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
napisałam do programu, zobaczymy czy bedzie jakiś odzew -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nie byłam w schronie :( lało :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Pewnie, że wiem, ale nie powiem :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] mnie?????? :evil_lol: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Asior replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
lle jaja.....jaka ona malutka...nie przypuszczałam...tej samej wielkości co moja Yoko co ją mam na tymczasie -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
Asior replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
ehh wiecie co, zanowu nastepny wątek kiedy ktoś rzucił "tyłkiem" i obraził się na dogmaniakow.. zastanów sie kobieto, czy Ty możęsz się nazywać miłośniczką zwierząt...mówisz-nie dam wam zdjęć, one sa MOJE, MOJE!!! przecież to chore...zachowujesz się jak dzieciak którego rodzice skarcili za coś a on teraz na złość nie ubierze kurteczki na mróz..... ehh ciekawe czy będzoesz mogła spać spokojnie wiedząc, ze dzięki tobie Agatka albo inna bida zostanie ofiarą schoniska....... ehhh szkoda słów....żenada i tyle..... -
jeśli masz serce, to CIESZ SIę BO MALINKA W NOWYM DOMKU SZALEJE :):)
Asior replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
na Metamorfozy z nią :D -
[quote name='justynavege']Buda jak dla sredniego psiaka Pani sprawia wrazenie dbajacej o zwierzeta sadze na podstawie stanu bdb kotow ktore ma chwilowo Myszka jest na łąncuchu przypieta Pani chce by sie oswoila ze to jej dom i dopiero bedzie biega c luzem , na razie spacery na smyczy[/QUOTE] ojej :( przy budzie :( oj nie dala bym Myszy do budy...taka malizna...jak w zimie ona wytrzyma :( może się czepiam, ale naprawde nie dała bym nikomu psa do budy, zwłaszcza tak małej suńki jak Mysza :(
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Asior replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
noo to świetnie to teraz czekamy na fotkę :) (a tak na marginesie to ona jest dokładnie taka sama jak moja Yoko z tymczasu.. Ona tez panicznie boi się odgłosu aut, samolotów, ba nawet ptaków ćwierkających na drzewie...bida u tej Villaski pewnie nawet na pole nie wychodziła :( -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
hmm w zasadzie nie, postaram się sprawdzić -
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
na adres programu mam wysłać????? -
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']Jeśli nie załapie się osobiście to może przynajmniej wysłać zdjęcie. Co myślisz Asior?[/QUOTE] nie wiedziałam, ze można same zdjęcia pokazać -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Edmund, nie wolno CI spadać :( -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
wtatara była bym bardzo wdzięczna :) na razie musze chyba jechać do Zdziska po szczepionkę na wściekliznę .....o sama jej zrobie zastrzyk bo po co ja tam ciągać..... -
[quote name='Rybc!a'] 2006-07-15 17:33:43[/I] [B][SIZE=+1]kupie psa, Wałbrzych[/B][/SIZE] [SIZE=1]Rasa:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Doberman[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]Kategoria:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Kupię psa[/COLOR][/SIZE] kupie s[B]zczeniaka dobermana z obcitym ogonem i uszkami [/B]do 200zl z walbrzycha i okolic tel886861940 [I]Marika Kołdon [email][email protected][/email] 886861940 [B][SIZE=+1]kupię psa rasy doberman, olsztyn[/B][/SIZE] [SIZE=1]Rasa:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Doberman[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]Kategoria:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Kupię psa[/COLOR][/SIZE] kupię psa rasy doberman czarno-podpalanego w wieku od 2 do 4 miesięcy z[B] kopiowanym ogonkiem cena[/B]: od 100 do 400 złotych [I]karolina jaworska [email][email protected][/email] (089)513-14-12 2006-04-10 15:54:57[/I] Może którąś z rodzin dałoby się przekonać na młodego, ale dorosłego?[/QUOTE] taaa kurde a co oni nie wiedzą, że kopiowanie jest już zakazane!!!! :angryy: ?????
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Noemik :* dzięki wielkie :) -
strasznie maluni jest ten psiak :( taki w moim typie ;)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Menrzuś :loveu: uwielbiam Cie normalnie (tylko nic Danusi nie mówcie :razz: :roll:) -
[quote name='kiwi']jednen malutki ratlerek, biega wkolko sklepu jak blyskawica, panicznie sie boi podejsc, udalo mi sie go tylko nakarmic z daleka, ..[/quote] jajku my z miniulka widziałysmy takiego małego psiaka przystanek za m1 tydzień temu,..... to pewno ten sam ....on taki maluni był :(
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Noemik robiła jakąś aukcje dla Wodnika i Yoko to może nam coś wpadnie do garnuszka :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ale ja KCEM <znowu foch z przytupem> -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
taaaa więcej nie biore żadnych psów na tymczas.....wali mi w mieszkaniu jak cholerka :/ ja zawsze mam szczęscie do sikaczy koopkaczy i demolaczy..... ehhhh Perfi niewiem ile mi brakuje bo na razie nie mam nic..... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
chcEM róże <foch z przytupem> -
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
bardzo bym chciała, zeby załapał się do kundla Pani Beatka będzie próbowała coś w tej kwestii popchnąć , ale jak wiecie to nie do niej należy decyzja :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']O rany - Asiorka ma 4000 postów:multi:[/quote] coo :crazyeye: gdzie :crazyeye: kiedy:crazyeye: Ty wiesz że ja nie zauważyłam........ to gdzie kwiaty szampan i takie tam , hę :cool3: