Psiak stracił nogę w związku z wypadkiem samochodowym, (ludzie go znaleźli na ulicy potrąconego przez auto) w schronisku musieli mu amputować nóżkę bo nie dało się jej uratować....
Psiak doskonale radzi sobie bez nóżki, spokojnie wejdzie na 2 piętro. Jest łagodny doo innych psiaków z kotami niewiem ale myśle, ze tak, bo jest młody (ma niecały rok) i bardzo przyjacielski, tak samo myśle, ze będzie z dziećmi....
Gonzo jest wielkości do kolana, nie ma żadnej diety i napewno byłby bardzo szczęsliwy gdyby opuścił ten zimny box :(