-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
[quote name='Anashar']A od kogo to wiesz? Mi przed programm mówili co innego:hmmmm:[/QUOTE] od kierownika.....napisał mi to w mailu kiedy pytałam o Goznzaka, gdy chciałam go zaproponować pani z synkiem z porażeniem mózgowym..... Do tego ponoć Gonzak ma charakterek...próbował na boksach ustawiać psiaki ;) ale i tak jest boski :) slapcio pisze powalające teksty....... poprosze ją..Gonzo miał już allegro ale nikt nie był zainteresowany :(
-
szczeniak Junior porzucony na śniegu ma już dom :)))
Asior replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
dziewczyny jaki ten gówniarz przystojny :loveu: może go na allegro, co????? -
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Maćku... po co wklejasz "takie " zdjęcia....tak było na początku, teraz jest zupełnie inaczej...ten psiak poprostu najzwyczajniej w wiecie się cieszył na mój widok....myśle, żę ma strasnie dużę szanse na "normalność"... ale musze zacząć go na spacer brać... Tylko czy mi pozwolą :D ????? acha...zapomniałam Wam powiedzieć....przez tą chwilę jaą tam spędziąłam w czwartek (ok 20 minut) udało mi się tak nauczyć psiaka...żę nie dostał ciacha, zanim nie polizał mnie w wierzchnia stronę dłoni...... :) i udało się...załapał .....nie dostał ciasteczka dopóki nie polizał ;) -
wiecie co....ja chyba zadzwonić musze w jego sprawie...bo ostatnio jak przed programem wpadłam na chwile między boksy, to go nie widziałam.....ale mogli go gdzies przenieść.......
-
w góre psiaku ....pokaż swoja morduchnę :loveu:
-
Gonzo to psiak o najdziwniejszym wzroku na świecie..on patrzy....jak człowiek..... jest przekochanym cudownym i najjwspanialszym psiakiem na świecie :loveu:.... i tylko mu domku potrzeba do szczęscia...... Maciek tylko jedno małe sprostowanie...Gonzo ponoć nie leżał przy drodze...został odebrany "właścicielowi" który "zapomniał" sobie, że psiak ma złamana laę...i dlatego łapki nie udało sie uratowac.....
-
Maciek on nie pójdzie na ogólne boksy...własnie dlatego jest na wybiegu bo tam na ogólnych by sobie nie poradził....
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
witaajcie wszyćcy :) nie było mnie trochę ale to wszystko przez zabieganie :( a wczoraj miałam swój debiut w telewizji :oops: bosszzz ale obciach....... -
do góry przystojniaku :)
-
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Bambo boskie imie :) a jak on tam to znosi???? :( -
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
OK ale dopiero będe za 2 tygodnie :( bo w przyszła niedziele będe na aukcji psów na plantach -
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Paulinka..psiak na razie nie opuszczał boksu to ciężko ocenić cokolwiek.... ale dziś jak byłam po psa do programu to wstapiłam do niego...i nie uwierzycie....piszczał na mój widok i skakał jak dzieciak :) -
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ale on tam bardzo cierpi w zamknięciu :( napewno....tu miął wolność a tam kraty :( trzeba go szybko do domu :( -
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
oczywiście, że sobie poradzi....ten psiak był agresywny niczym sam diabeł, a teraz ??? słodziak .....jeszcze trochę się czasem szczerzy, ale myśle, że to tylko kwestia czasu i będzie ok.... no w każdym razie pracuję nad nim :) -
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, nawet jeśli psiak jest "czyujś" a spuszcza go na całe dnie po osiedlu to jest gnojek a nie właściciel.....nie zasługuje by mieć jakiekolwiek zwierze....ptaszka niech se kupi i go wypuszcza..:/ -
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nie ma takiej możliwości..... Psiak nie jedną noc spędził u Kingi na osiedlu....nie wierzę że to może być czyjś pies..... Jest nie zabiedzony bo dzieciaki go dokarmiały, ale nie ma szans, ze by był czyjś ..domowy... -
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
w górę chłopie :) niech Cię ktośw wypatrzy -
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
KUŹWAA miniulka ma psiaka złapała go, ale Kiwi ma wyłączona komórkę.... kto go przetrzyma te kilka godzin??? szkodsa by go było znowu wypuszczac :( dwa tyg go szukała..... -
ludziska:( PILNIE kto na kilka godzin przyjmie psiaka wielkości trochę za kolana...Kiwi ma wyłaczoną komórkę :( a nam udało się go złapać po 2 tyg.... a Kiwi ma dla niego domek :( KTO POMOŻE??????
-
[quote name='Asior'] wyślij mi na maila zdjęcia z krystkiem....[/QUOTE] noo te własnie
-
macie nową suńkę,mix collaczka..... ale nic o niej niewiem poza tym że młodziutka (od 7 m-cy do roku) dowiem się jak będe następnym razem [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/9203/dsc09116ct3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2721/dsc09112xm4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3160/dsc09120br8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5608/dsc09121hp5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5016/dsc09123hc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5779/dsc09124ju9.jpg[/IMG][/URL]
-
ale on juz był tu dodawany...gdzieś były jego zdjęcia/..........
-
Maciek mogę Cię prosić o zdjęcia ???:/