Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='patkaa']nie, mama patki nie dokłada brakującej części, tylko daje całość, inaczej nie przewozimy malutkiej :] a pieniądze z bazarku z łaski swojej zurzytkujcie w innym celu :)[/QUOTE] ej ej Patka nie przeginaj!!!! nie taka była umowa!!!!!! Zbieraliśmy na Yoko, a z Twoją Mamą się inaczej umawaiałam.. :evil_lol:
  2. NOEMIK Mama Patki powiedziała, że założy brakującą część :loveu:
  3. dziewczyny!!! Yoko ma dom w Nowym Targu Tylko musze ją wysterylizować :) Weźmie ja przyaciółka rodziny Patki :) jejku mała będzie góralką :D Pani ponoć bardzo kocha zwierzęta :)
  4. wiecie co..jesteście wariatki...ale sie uśmiałam......
  5. ok wieczorkiem postaram się wymodzic allegro.... a imie.... hmm może FUKS - bo miał fuksa, ze go znaleźli ;)
  6. justynko, wiem że Ty zabiegana :(
  7. nieeee :-o nie Pani z Grembałowa...Pani mieszka 30 km od Krakowa w Lubniu czy jakoś tak
  8. ok wysłąąm Pani, a co z tym pongiem, czy oprócz kopania ma jakąś "wade" ????? (jesli to można nazwać wadą :/ )
  9. dobra, ale powiedzcie mi czy pani mogła by czekać na Iliade?????
  10. nooo tak mi się wydaje, że nie ma :roll:
  11. ja już nie łapie co tam się w tych transportach pokombinowało ..... :shake: zbyt to skomplikowane jak dla mnie....... dla takiego psiaka po przejściach to chyba nie jest dobry pomysł zeby ja przekazywać z rąk do rąk ...... kurcze, co robić...niewiem :(
  12. noo zaczął sie okres w jej życiu pod nazwa "nie opuszczę cię na krok" i łazi za mna noga w noge :) :shake: normalnie troche to uciążliwe :p
  13. Kiwi.... czy Hamlet nadawał by się do domu z 12-letnim dzieckiem z porażeniem mózgowym?????
  14. nie z tego co wiem, nie ma allegro :(
  15. dziewczyny, moze źle się wyraziłam...Pani nie chce psa dla dziecka..... Pani poprostu napisała mi że chciała by jakiegoś duzego psa, (bo mniejszemu syn mógłby niechcący zrobić krzywde) a ja okresliłam że najlepszy byłby psiak w typie goldena czy labka..... Pani ma jeszcze jednego syna 14 letniego który napewno zajmował by się psiakiem. Nawet pytała o psiaka który byłby nieyfny do obcych bo syn często chodzi do lasu i wolała by,z eby psiak nie łasił się do obcych zeby syn był bezpieczny. Pani mieszka koło Krakowa (ok 30 km) Myśle,z ę mogła by poczekać na suńkę byłam na stronce Szansa - Na Pomoc Goldenom, ale nadal czekam na maila aktywującego :/ Patrzyłam tam na psiaki i kilka jest takich akurat w tym typie ale niewiem jakie one sa z charakteru a nie mam jak nawet zapytać bo nie jestem zalogowana :/ np PONGO ?? jaki on jest
  16. ale strasznie się już do mnie przyzwyczaiła :( cholernie ciężko jej będzie się przestawić na nowa opiekunkę :(
  17. oto następna porcja fotek [IMG]http://images21.fotosik.pl/85/2e3c7a12ea8a2383.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/3649fe5f710028a8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/fa3906a58ac3f9fd.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/5adb2c0e989730b7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/85/84b300e4f83171e8.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/fc8200e0400adf53med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/85/3947e842b349e0d1.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/ecf2578ed736c5d2.jpg[/IMG]
  18. suńka zaczęła robić kupeczkę nie tylko w domu ale również na polu.. niestety nadal spacer jest dla niej straszntm przeżyciem.....
  19. oj to szkoda...miała bym świetny domek...Pani ma syna z porażeniem mózgowym 12-to leniego..... Jak wiadomo takie psy świetnie nadaja się do dogoterapii :( Jaki jest przewidywany czas leczenie??? Takk mniejwięcej
  20. dziewczyny powiedzcie mi (bo nie mam czasu czytać watku :( ) czy adopcja nadal aktualna??????
  21. powiedxzcie, czy nadawał by się do domku w którym jest 12 letnie dziecko z porażeniem mózgowym ?? :( bo chyba raczej nie....tak myśle, ze to za duze ryzyko....
  22. OK jak możesz wyślij mi info na maila ( [email][email protected][/email] )
×
×
  • Create New...