dziewczyny, moze źle się wyraziłam...Pani nie chce psa dla dziecka..... Pani poprostu napisała mi że chciała by jakiegoś duzego psa, (bo mniejszemu syn mógłby niechcący zrobić krzywde) a ja okresliłam że najlepszy byłby psiak w typie goldena czy labka.....
Pani ma jeszcze jednego syna 14 letniego który napewno zajmował by się psiakiem. Nawet pytała o psiaka który byłby nieyfny do obcych bo syn często chodzi do lasu i wolała by,z eby psiak nie łasił się do obcych zeby syn był bezpieczny.
Pani mieszka koło Krakowa (ok 30 km)
Myśle,z ę mogła by poczekać na suńkę
byłam na stronce Szansa - Na Pomoc Goldenom, ale nadal czekam na maila aktywującego :/
Patrzyłam tam na psiaki i kilka jest takich akurat w tym typie ale niewiem jakie one sa z charakteru a nie mam jak nawet zapytać bo nie jestem zalogowana :/
np PONGO ?? jaki on jest