-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
no cóż można więcej o nim powiedzieć ....??? młody wesoły przyjacielki...hmmm no ale to już pisałam..... Jeśli chodzi o kontakt podajcie do mnie: [email][email protected][/email] telefon: 698-684-638
-
piaskowa SAVANA szuka domu...... już OD ROKU . ma dom
Asior replied to missieek's topic in Już w nowym domu
cudeńka :loveu: Luana identyczna jak suńka co jst u mnie na tymczasie ...... -
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
noo miniulka będzie go jutro szukać...... -
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Kiwi przeciez dogo nie było tyle czasu...jak mielismy odpisac????? -
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nooo psiaku, nie spadaj...... -
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Oto najnowsze fotki [img]http://images21.fotosik.pl/138/fa61a154c2eb4a54.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/193/ca8fb7a781ecbba0.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/138/46d4c04a498da516.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/138/b56461e8a31943a6.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/82/7e3dcb8fcd04f98c.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/82/27eb2a0b5e286e32med.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/138/399930c3b1a998c2.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/138/9225b73d1b6240a7.jpg[/img] -
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jest piekny i dostojny :) -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
kurde znikają posty :/ -
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4520586#post4520586 nareszcie nadaje się do tego, zeby go pokazać :loveu:
-
Witam No nareszcie jest odpowiednia chwila po temu, zeby przedstawić Wam to cudeńko..... Ma on ok 2 lat i został oddany do schroniska przez własciciela z powodu agresjii. No i rzeczywiście jeszcze jakiś miesiąc temu nie dało sie nawet zbliżyć do klatki, ba co ja mówie....jak się podchodziło w pobliże boksu to było tak: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/a821d9995b011e95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/1d6aad3bc13407bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/ad757b1c01094a96.jpg[/IMG][/URL] [B]Ale od jakiegoś czasu coś sie ruszyło...przynosiłam mu regularnie smakołyki i oto jak zaczęło sie psisko zmieniać :)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/4ce9057212c610b0.jpg[/IMG][/URL] [B]Tu patrzymy jeszcze trochhę z byka, ale to już takie niedobitki nieufności....[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/e4eb4a6c08156897.jpg[/IMG][/URL] [B]NATOMIAST DZIŚ....juz byłam całkowicie wkupiona w jego łaski.....[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/3a11cff0199ab9b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/e5dd11bc364eea2b.jpg[/IMG][/URL] [B]i sam się nadstawiał :)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/08a11d352fa64797.jpg[/IMG][/URL] [B]a tu już troszkę zaczynam sie domagać czułości[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/36baed5b15f7ad6d.jpg[/IMG][/URL] [B]no i tu..oczekiwanie na jeszcze :)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/d8d471a208d76fae.jpg[/IMG][/URL] Tak więc uważam, że jeszcze troche nad nim trzeba będzie popracować i będzie cud miód :loveu: ale TYLKO dla znawców tej rasy......
-
że grupa wolontariuuszy zajmuje się "wyciąganiem " psiaków ze schronu i umieszcza je w hotelu... i że proszą o wsparcie mna pokrycie kosztów utrzymania w hotelu.... I to jak by podpisał AFN to było by OK No i jakiś plakacik by się przydał tych psiaków albo ogólny taki gdzie były by namiary na konto psiaków......
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/189/637d65ea155301cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/c2886f9fece384ffmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/8e3c3b41ee2c3e81.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/8f6ceb3740855ec3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/56a67943c58ebfd6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/189/f9e0e75b74ba60a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/86708f4e61b6ad69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/189/f9e0e75b74ba60a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/189/f5a639e158884449med.jpg[/IMG][/URL] wyślij mi na maila zdjęcia z krystkiem....
-
no zniknął na razie, dltego tak przydał by się hotelik..... bo on naprawde mieszka na ulicy, a miałam faceta chętnego na niego...tylko chciał go zobaczyć na zywo...a tu klapa...nie było go nigdzie.... co do zbierania kasy, dziewczyny sprężcie się...bo trza by jakiś papier załatwić, np poparty podpisem AFN....
-
dziewczyny, przygotujcie jakies pismo niech AFN sie podbije i zaniose to do szkoły młodego...Pani jego powiedziała, ze pozbieraja kasę na psiaki, ale musi mieć jakiś papier........ druga sprawa, jaka jest szansa, zeby tego psiaka http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4490932#post4490932 wziąć do hotelu??????
-
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
Asior replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
to chyba najsłodsza psina jaka widziałam ;) -
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dokładnie o to mi chodziło....... -
chcenie chceniem, ale to ja go "wyciągłam" Zresztą nieważne, wątek jest i tyle, ale uważam, zę to nie fer...skoro Cie prosiłam....
-
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no teraz już ma :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4514137#post4514137[/url] allegro nie ma -
Witam Przedstawiam Wam Habera, 2 -letniego psiaka sobowtóra Trawisa...(a może to i rodzina) Jest przekochany, wesoły, kocha ludzi i uwielbia być głaskany :) Na spacerkach ciągnie jak parowóz, ale myśle, że to kwestia tego, że jest w zamknięciu Jest naprawde wspaniałym godnym polecania psiakiem [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/171/ed966186c857f020.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images22.fotosik.pl/71/f03006ba39ebff7dmed.jpg[/IMG] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/71/78514373f93fdaea.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images21.fotosik.pl/121/53ed6c569013672dmed.jpg[/IMG] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/121/5cee7ab4f498bf27.jpg[/IMG][/URL]
-
Kraków - smiejący się pies !!!! NARESZCIE W DOMKU!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
wtedy okazało się, że Dionizos wrócił na drugi dzień :( oczywiście standardowo-alergia :/ ale dziś nie było go znowu, niestety była tylko Pani Paulina sama z dwoma paniami i nie udało mi się dopchać na dłużej do komutera...będe jutro dzwonić i pytać o niego..... -
noo a tam merda tym ogonkiem jak wiatraczkiem :( ehhhh bida ..... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/65bd9ad7c11c45d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/189/9011163a05570b65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/31a0e9dec581cf67.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/10ef50428bb97751.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/ee337c4da1786823.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/593cbe1eadea525f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/7bb8147f9a84df3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/fe63a914f0b2c982.jpg[/IMG][/URL]
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Yoko wybacza:)